Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Podobno nigdy nie jest za pozno. :evil_lol: Moze i stare zdjecia , ale jakie sliiiiiczne. :loveu: A gdzie nad morzem bylyscie?
  2. [quote name='Sonka95']Sonia to spacerów w deszcz strasznie nie lubi i wtedy to jest błagalny wzrok , żeby szybko wracać do domku :diabloti:[/QUOTE] Z moja mam tak zawsze oprocz lata. :diabloti:
  3. Aj bidulka, daj znać co i jak. I fotoszki pięknotki proszę. :lol:
  4. U nas caaaaaały dzień leje, bez przerwy... W sumie to leje bardziej niż pada. Jest strasznie ciemno. I weź tu wychodź z psem "na spacer"..
  5. Te pelne rocznice sa najsmutniejsze.. [*] U nas tez niezle leje..
  6. Powazny, piekny Oscar. :)
  7. Nie pytam, ale mam nadzieję i trzymam kciuki, że będzie lepiej.:calus: Nie zostawiajcie nas. :) To kałuża? [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/lipiec%202013%20vera%20vito/_DSC8273Kopiowanie_zpsb554e08d.jpg[/url] :lol:
  8. [quote name='olly']Rico się poddaje, jest zrezygnowany, smutny, leży, nie chce walczyć... :( Ricusiu...[/QUOTE] Az plakac sie chce czytajac to. :(
  9. Moze jak znacie jakis ludzi zamilowanych w boksiach to zaprosicie ich tu? Postaram sie pozniej tez pozapraszac ludzi.
  10. Ile ogloszen! Musi byc odzew! Jaki on jest cudny! A jak jest z kontem Tymonka, na plusie?
  11. Wrzuciłam go jeszcze do działu Domy tymczasowe. Może a nuż ktoś go wypatrzy... Trzeba go pokazać chociaż "ludziom boksiowatym".
  12. Ależ piękne zdjęcia. :loveu: Aria strasznie podoba mi się skacząca.
  13. [quote name='monika083'] acha, Lilu,siostra zakupila Plutkowi na bazarku chuste "szukam domu" , myslisz , ze sie przyda? Moze jak gdzies z nim wyjdziesz do ludzi to ktos go wypatrzy?[/QUOTE] No pewnie, że tak!! Świetny pomysł.
  14. Zaglądam, ile ten psiak musiał przejść bólu, nie chcę nawet myśleć. :(
  15. [quote name='Pixeloza'] Kolorowy mieszaniec... jego właścicielka nazwała go [B]rasowym[/B] [B]samcem[/B] i zabroniła Pixelowi się do niego zbliżać :lol: [/QUOTE] Interesujące.. :diabloti:
  16. Jej mordka genialna. :loveu: Nowa obroża też niczego sobie. Ile ja bym dała by Marek kiedykolwiek sprawił Żabie prezent..
  17. [quote name='zahirka11'] dziękuję, już się zakochałam w tym aparacie, wydaje mi się, że mam go od zawsze:lol: [/QUOTE] To znaczy że będzie full fot? :evil_lol::razz:
  18. phase

    Shila i Abby

    Hej, hej. ;)
  19. [B]ma nowy dom....[/B]
  20. [quote name='Paulina87']My cały czas przypominamy się z Chudim. Chudi rozpoczął szkolenie grupowe z posłuszeństwa. Wypiękniał chłopak, zmądrzał też troszkę ;). Zapraszamy na wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233406-Chudi-Owczarek-Niemiecki-z-nużycą-leczymy-i-szukamy-DT-Ostrów-Wlkp[/URL] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5458/62564435802754430176662.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/889/60365335802762096842550.jpg[/IMG][/QUOTE] W nowym domu: [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3372/97395392782128010915756.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5554/39743853927966613427910.jpg[/IMG]
  21. [B]ma nowy dom....[/B]
  22. [quote name='unikatowydiament']Aguś,żebyś wiedziała,tak samo jak czepiali się jak Oscar był w ogródku,wezwali SM,a jak nic to nie dało(już kiedyś pisałam)sąsiad debli groził że mi psa otruje,albo zaś czepiają się że Synkiem nie zajmuję sie jak zależy,jest za chudy,wygląda jak szczur na szczudłach,a inni zaś że sram się za bardzo jak bym miałą Championa albo że mam w głowie nie pokolei,nie można tyle pchać w psa[/QUOTE] I weź na nich w ogóle mów człowiek.. Swoją drogą jednej forumowiczce ktoś otruł psa, pita z resztą przepięknego i z opisów wspaniały pies. Straszne to jest, naprawdę.. Jak można być aż tak bezdusznym.. Przecież pies tak się męczy...
  23. O jejku jak fajnie, pięknie. :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...