[quote name='unikatowydiament']Aguś,żebyś wiedziała,tak samo jak czepiali się jak Oscar był w ogródku,wezwali SM,a jak nic to nie dało(już kiedyś pisałam)sąsiad debli groził że mi psa otruje,albo zaś czepiają się że Synkiem nie zajmuję sie jak zależy,jest za chudy,wygląda jak szczur na szczudłach,a inni zaś że sram się za bardzo jak bym miałą Championa albo że mam w głowie nie pokolei,nie można tyle pchać w psa[/QUOTE]
I weź na nich w ogóle mów człowiek..
Swoją drogą jednej forumowiczce ktoś otruł psa, pita z resztą przepięknego i z opisów wspaniały pies. Straszne to jest, naprawdę.. Jak można być aż tak bezdusznym.. Przecież pies tak się męczy...