Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='rashelek']No do jej charakterku może średnio ten kolor pasuje :evil_lol: Też tak sądze, nawet A. stwierdził, że jest świetny ten kolor :D Na żywo duuużo fajniejszy niż na zdjęciach ;)[/QUOTE] No tak, jak zwykle w aparacie piękne zdjęcia a na kompie już g.wno..
  2. [quote name='BUDRYSEK']wkleje link z ogłoszeniem to z niego kopiuj ok? obiecali w hoteliku zrobic foty[/QUOTE] Nie ma problemu.:)
  3. [quote name='Sonka95']Super , że wypadik nad morze się szykuje :cool3: a w tym miesiącu czy sierpniu ?[/QUOTE] W tym 23-37. :) Jaka ja wytrzymam 4 dni bez Żabci? :crazyeye::evil_lol:
  4. Mika w róóóżżoooffffym. :evil_lol: Ale muszę przyznać, że ładnie wygląda. :)
  5. No właśnie czemu tu tak cichutko? Prosimy o odświeżenie galerii. :) Pzdr.
  6. No to fajnie, da radę zrobić może świeższe fotki? Mam czasu trochę w tym tygodniu i w następnym to mogę go poogłaszać, bodajże na 30 portalach. Jeszcze tekścik by się przydał, czy ten w pierwszego postu brać?
  7. Jaki słodziak. :loveu:
  8. Jaka kruszynka. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Będziemy zaglądać. :)
  9. I jak kastracja poszła bez problemu? Ma chłopak ogłoszenia?
  10. Ma chłopak jakieś ogłoszenia?
  11. Witajcie. :) Jest wręcz idealna!! Przepiękna dziewczyna! edit: spojrzałam na datę założenia wątku......
  12. [quote name='Sonka95'] Nad rzeką to szaleje i nurkuje w wodzie :diabloti:[/QUOTE] Nagraj kiedyś, z miłą chęcią zobaczę ją w akcji. :D:)
  13. Fotoszki przystojniaka. :loveu: Szczęki 8. :diabloti: [url]http://img837.imageshack.us/img837/2606/338v.jpg[/url] Jaki słodziutki dałnik. [url]http://img854.imageshack.us/img854/4625/b1bu.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='understandme'][URL="https://lh4.googleusercontent.com/-GDFu5P24y1Q/Uc3m_Al6B9I/AAAAAAAAC7A/L-uCKylKnvc/s612/DSC_0401.JPG"]https://lh4.googleusercontent.com/-G...2/DSC_0401.JPG[/URL] jakie cudo :O Zakochałam się :loveu:[/QUOTE] A niby takie "zwykły" kundelek, a jak łapie za serce. :) [quote name='Sonka95']Ździwiona Żabka :loveu: :evil_lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-4fs82nAl-sI/UdsNliHBPWI/AAAAAAAAGhk/8YHRz42Hkp8/s640/20130705_201606.jpg[/URL][/QUOTE] A to prawda, bo szli kolesie z resztą ich teksty każdego by zdziwiły. -Może na jakieś d.py wyskoczymy? -Ciekawe za co.. :modla: Jest pewne, że jedziemy nad morze. :multi: Muszę się zdecydować na jakąś kwaterę, jutro zadzwonię i w końcu wszystko załatwię. :)
  15. Piękne, czyściutkie ząbki. :):) [url]http://i39.tinypic.com/2ptcjro.jpg[/url]
  16. Za...iste!!! [url]http://i181.photobucket.com/albums/x130/v3r0na/spacer/IMG_0300.jpg[/url] Młody się uczy. :) [url]http://i181.photobucket.com/albums/x130/v3r0na/spacer/IMG_0295.jpg[/url]
  17. [quote name='megi345']Ciocie, bardzo proszę zajrzeć na wątek który stworzyłam bo poprosiła mnie o to pewna dziewczyna z innego portalu, bo wie, że tutaj się udzelam. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244770-10-miesieczny-ROTEK-pilnie-szuka-dt-ds-do-piatku-czas-inaczej-ulica-Wa-wa[/URL] 10 miesięczny rottek pilnie szuka dt/ds, rodzina została po prostu wyrzucona z domu i [U][B]pies do piątku musi znaleźć kąt[/B][/U]. inaczej gdzie wyląduje??? jest piękny, milusi, zero agresji.. Warszawa możliwy dowóz w okolice[/QUOTE] Chłopak ma dom.
  18. Chociaż parę, gdzie dałam radę to porobiłam ogłoszonka. Trzymam kciuki, by się telefony rozdzwoniły, że nareszcie ta ślicznotka trafiła w odpowiedzialne, mądre ręce. Następnym razem postaram się zrobić więcej, znaleźć więcej stron, ale liczę, że już ogłoszenia nie będą potrzebne. :) Warto dopisać do tekstu, gdzie dokładnie przebywa Fruzia. [B]Większość ogłoszeń trzeba aktywować (meil)[/B] 1. [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/736781[/URL] 2. [URL]http://krakow.kokosy.pl/[/URL] 3. [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] 4. [URL]http://www.olx.pl/[/URL] 5. [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] 6. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,78406,Lw==.html"]www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,78406,Lw==.html[/URL] 7. [URL]http://www.top-ogloszenia.com/ogloszenia/343_Krakow/[/URL] 8. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL] 9. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/[/URL] 10. [URL]http://otiz.pl/start/40-koty/19002-przeliczna-umiechnita-fruzia-w.html[/URL] 11. [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] 12. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/polska[/URL] 13. [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-424671.html[/URL] 14. [URL]http://www.sprzedasz.pl/[/URL] 15. [URL]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=27568&catid=77&Itemid=11[/URL] 16. [URL]http://www.wywerna.pl/?view=main&cityid=21[/URL] 17. [URL]http://www.neeon.pl/822308-przesliczna-usmiechnieta-fruzia-w-typie-yorka-szuka-domu.html[/URL] 18. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/955028974/krakow-Przesliczna-usmiechnieta-FRUZIA-w-typie-yorka-szuka-domu.html[/URL] 19. [URL]http://www.polgratka.pl/annoucements/show/36196/przesliczna-usmiechnieta-fruzia-w-typie-yorka-szuka-domu[/URL] 20. [URL]http://tlenek.pl/[/URL] 21. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/68798/[/URL] 22. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL] 23. [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] 24. [URL]http://www.darmobranie.pl/[/URL] 25. [URL]http://www.tusprzedaj.pl/[/URL] 26. [URL]http://www.lento.pl/[/URL] 27. [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=295878&catid=26&Itemid=11[/URL] 28. [url]http://tygodniowe.pl[/url] 29. [URL]http://ogloszenia.com/malopolskie/oferty[/URL]
  19. Dopiero za 2/3 tyg coś przeleję, niedługo wyjazd, więc nie dam rady. :( Aż łzy w oczy się ma widząc takie okrucieństwo i jak się takie coś czyta...
  20. [quote name='rashelek']Żabulec uroczy :loveu: Uwielbiam ją :D [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-GDFu5P24y1Q/Uc3m_Al6B9I/AAAAAAAAC7A/L-uCKylKnvc/s612/DSC_0401.JPG[/URL] jaka hiena zajebista! :)[/QUOTE] Miło się to czyta. :loveu: Ma takie oczy hipnotajzing. :evil_lol::loveu:
  21. [quote name='rashelek'] Jutro dzień czatowania na listonosza, trzymajcie kciuki, żeby dotarł![/QUOTE] Znam to, ja w poniedziałek już od 7 nie spałam, bo na kasę czekałam. :evil_lol: Kurdę, ostatnio napisałam postu i d.pa nie ma go. :mad: Ale tak w skrócie, to przepiękne, wodne fotki. :loveu:
  22. Chłopak uwielbia chyba mocno wodę? :)
  23. Jaki on blondasek. :D Ode mnie też wszystkiego naj, naj, najlepsiejszego dla Theosia, szczególnie by zdrówko dopisało! Ciao! :evil_lol: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_1525_zpsb23eccf4.jpg[/url] Ślicznie wygląda w tym kapeluszu. :loveu:
  24. Jaki chop! :evil_lol: [url]http://i44.tinypic.com/2m7d6ko.jpg[/url]
×
×
  • Create New...