-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Niewątpliwie jest to "dyskrecja w wykonaniu madcat1981" ;) Miłego dnia kobietki:loveu: -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Pierwsza jakość te Twoje fluidy :D:D:D Tylko na razie cicho sza;) -
Ojej jaki śliczny :-) Wygląda na to, że ma się dobrze i się cichutko podśmiewuje pod noskiem, ze ciotki się o niego martwią ;)
-
Ja pamiętam i będę podnosić Jakubka :) Mój brat ma tak na imię :D
-
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Uderz w stół a nożyce się odezwą :p Na razie nie mogę napisać nic więcej, dziś odbieram wyniki ale w zasadzie to po co mi skoro już wiem:cool3: -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Obiecany bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183982-Wszystkiego-po-troszku-NA-POMOC-TYMCZASOM-Justy-amp-Zwierzaki-do-03.05.?p=14517681#post14517681"]tutaj.[/URL] -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Bazarek z dziecięcymi ciuszkami - zapraszam, link w sygnaturze :) -
W moim podpisie odnowiony bazarek dla Lolka :) Zapraszam :)
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Justynka, jeszcze dziś zrobię ten bazarek :sad: -
Kto pokocha nasza kochana Andzie? Tyle czasu bez domku ...
madcat1981 replied to DarkAngels's topic in Już w nowym domu
Tak mi jej szkoda :( Taka pocieszna mordka, niewiele potrzebuje do szczęścia... -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyznać się kochane, która to Edyta C. bo doszły od Ihabe kolejne pieniążki, które tam trafiły chyba zamiast do mnie i próbuję rozliczyć :lol: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, pieniążki już są - 400 zł od Pokerowej, serdecznie dziękuję. Rozliczenie wkleję nieco póżniej. Myślę, że teraz można Dżerego szczepić i nie zabraknie kasy :bigok: