Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Zawsze mnie cieszą takie wiadomości :) Mam nadzieję, że wybierze sobie jakiegoś Olsztyniaczka :) To taki mój patriotyzm lokalny :) A gdyby potoczyło sie inaczej, to na dogomanii jest grupa ludzi pomagająca pudlom w potrzebie - w razie czego mogę podrzucić ofertę.
  2. Niewątpliwie jest to "dyskrecja w wykonaniu madcat1981" ;) Miłego dnia kobietki:loveu:
  3. Pierwsza jakość te Twoje fluidy :D:D:D Tylko na razie cicho sza;)
  4. Ojej jaki śliczny :-) Wygląda na to, że ma się dobrze i się cichutko podśmiewuje pod noskiem, ze ciotki się o niego martwią ;)
  5. [quote name='magenka1']Można i chyba nawet trzeba Nie mam teraz komputeraz w domu bo mi się zepsuł wieć Kasiu jak coś to tylko na kompórkę :( Podnoszę z rana[/QUOTE] Tak myślałam, bo cisza nastała. Będę zdawać relacje kochana ;)
  6. Ja pamiętam i będę podnosić Jakubka :) Mój brat ma tak na imię :D
  7. Uderz w stół a nożyce się odezwą :p Na razie nie mogę napisać nic więcej, dziś odbieram wyniki ale w zasadzie to po co mi skoro już wiem:cool3:
  8. Dotarło Agato 100 zł dla Kamynia. Zaraz zaktualizuję pierwszy post. Może by rozważyć ponownie temat kastracji?
  9. Wielbicieli Pedra i kocich tymczasów zapraszam na odnowiony [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183982-Wszystkiego-po-troszku-NA-POMOC-TYMCZASOM-Justy-amp-Zwierzaki-do-03.05.?p=14517681#post14517681"]bazarek[/URL].
  10. Obiecany bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183982-Wszystkiego-po-troszku-NA-POMOC-TYMCZASOM-Justy-amp-Zwierzaki-do-03.05.?p=14517681#post14517681"]tutaj.[/URL]
  11. Bazarek z dziecięcymi ciuszkami - zapraszam, link w sygnaturze :)
  12. W moim podpisie odnowiony bazarek dla Lolka :) Zapraszam :)
  13. Justynka, jeszcze dziś zrobię ten bazarek :sad:
  14. Tak mi jej szkoda :( Taka pocieszna mordka, niewiele potrzebuje do szczęścia...
  15. Super, że się udało :) Specjalne podziękowania należą się fanom czarnej porcelany :loveu:
  16. Bardzi mi przypomina Yogiego, którego nie zdążyłam nawet odwiedzić :sad:
  17. Ja wystawię jeszcze raz bazarek ale nie mam nowych fantów, a te się już chyba troszkę opatrzyły :sad: ale mimo to zrobię ponownie.
  18. Dzięki, powoli jakby zdrowieję:) Minął rok a ja nadal nie dorobiłam się samochodu by odwiedzić Cę wakacyjnie ale cóż, wszystko przede mną;)
  19. Przyznać się kochane, która to Edyta C. bo doszły od Ihabe kolejne pieniążki, które tam trafiły chyba zamiast do mnie i próbuję rozliczyć :lol:
  20. Tak, tak, pieniążki już są - 400 zł od Pokerowej, serdecznie dziękuję. Rozliczenie wkleję nieco póżniej. Myślę, że teraz można Dżerego szczepić i nie zabraknie kasy :bigok:
  21. Dzięĸuję :-) Dam znak w 1. poście. Selenga, dzięki też za allegro. Ja też zaglądam ale nie piszę, cuś się do mnie przyplątało wirusowego chyba i średnio się czuję :roll:
  22. Oj tam, chyba się buziaków na dzień dobry nie spodziewali? :roll: :diabloti: Szkoda, że tak szybko sobie odpuścili :sad: ale dobrze, że choć spróbowali...
×
×
  • Create New...