Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Dla wszystkich, dzięki którym Albert ma szanse spędzić wspaniałe Święta:
  2. Kochanej "dupeczce" :diabloti: :cool3: :loveu: i jej wspaniałym Opiekunom i Darczyńcom: [IMG]http://i787.photobucket.com/albums/yy157/madcat1981/Rysunek1.png?t=1270205415[/IMG]
  3. Zaktualizowałam drugi post. Korzystając z okazji chcę złożyć życzenia Wszystkim, dzięki którym Gabi może sobie żyć w ciepełku i spokoju...
  4. W podziękowaniu dla Tych, którzy uratowali i codziennie ratują Dżerego: [IMG]http://i787.photobucket.com/albums/yy157/madcat1981/Rysunek1.png?t=1270205415[/IMG]
  5. Justyniu, caaaaaałej Twojej gromadce życzę wspaniałych Świąt! Odpoczynku, odpoczynku, odpoczynku i jeszcze raz odpoczynku :)
  6. Spajkusiu, spokojnych świąt! [IMG]http://i787.photobucket.com/albums/yy157/madcat1981/Rysunek2-1.png?t=1270204730[/IMG]
  7. Z serdecznym podziękowaniem dla wszystkich, którym nie jest obojętny Gufiaczkowy los...
  8. Z podziękowaniem za to, co zrobiliście dla szczycieńskich psiaczków:
  9. Mam nadzieję, Pitku, że wraz z wiosną i do Ciebie uśmiechnie się słoneczko :) A póki co... [IMG]http://i787.photobucket.com/albums/yy157/madcat1981/Rysunek2.png?t=1270204526[/IMG]
  10. Ciekawe czy się Marcelowi w nowym domku Święta spodobają;) Życzę Pani Renato by były najwspanialsze - bo z Marcelkiem :loveu:
  11. Biedna psunia, a taki sympatyczny pycvholek :sad: Obawiam się, ze to kiepski czas na rozsyłanie wątku ale kilka pw wyślę w wolnej chwili....
  12. [quote name='__Lara']Ej, cioteczko, ja mu ostatnio robiłam ogłoszenia, całą listę. Powinna gdzieś być na wątku.[/QUOTE] Będę monotematyczna;) Jest w pierwszym poście. I Olenki też wpiszę tylko na razie brakuje miejsca, muszę coś usunąć a wszystko wydaje się ważne:roll:
  13. Tak, jest 100 zł na kastrację od Agaty51, z tym że zaznaczam, ze bez tych pieniędzy nie starczy na miesiąc hotelu. Jest to w pierwszym poście.
  14. Nie piszę tego złośliwie, ani nic z tych rzeczy, ale polecam co jakiś czas wykorzystać funkcję "eksport do pliku tekstowego". Wtedy można sobie czyścić do woli, ale zawsze potem coś odtworzyć w razie potrzeby (zapisuje wiadomości jako osobny plik).
  15. [quote name='magenka1']Ja dzisiaj wyślę kaskę w końcu otworzyłam konto wiec szybko pieniądze będą na kocie :)[/QUOTE] Dzięĸuję :) [quote name='ocelot']dawaj numer konta, wiem masz już dosyć:):)[/QUOTE] Jakby takie przeczucie mnie ogarnęło i nie wykasowałam swojej poprzedniej wiadomości do Ciebie w tej samej sprawie :p Więc teraz po prostu zrobię "Naprzód" i.... :diabloti:
  16. Jaka ona jest piękna :loveu::loveu::loveu::loveu: Moniko, niełatwo zaskarbić sobie taką sympatię Pedra... no, no, to już trzeba mieć urok :)
  17. [quote name='Alicja']Co u malego Gametka ??[/QUOTE] Właśnie kobietki, wiecie coś?
  18. Dopiero dziś jestem - wspaniałe wieści :o
  19. Ojej Agata51:loveu::loveu::loveu: Nigdy jeszcze nikt dla mnie wiersza nie napisał :D:lol: Tabelkę mogę zmienić dopiero jutro w pracy :oops:
  20. Dziewczyny, chłopaki, zróbmy coś, on ma wyrok w moje urodziny :placz:
×
×
  • Create New...