Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Jest po prostu niezwykły, niebanalny i niepowtarzalny. Jedyny w swoim rodzaju. I wyjatkowego człowieka potrzebuje. Mam wrażenie, że ostatnio zaniedbałam Kamienia, choćby tak wirtualnie.:oops: Postaram się niedługo coś wymyśleć, nie wiem może rzeczywiście sponsora na ogłoszenia trzeba znaleźć, spamować, bazarkować, ..... I chyba allegro się skończyło... Poproszę Selengę o odnowienie.
  2. To fakt, i "mojemu" Kamykowi Ketunia znacznie pomaga :oops: Nie mogę się odwdzięczyć tak mocno jak na to zasługuje, ale postaram się od czasu do czasu wspomóc:)
  3. Justynko przelałąm 18 zł, które przekaząła mi Archi34.
  4. Podpowiedziały mi dziewczyny na wątku Gabi. Do tej pory nie wiedziałam nawet, że moderator moze takie cuda robić i wklejać "wstecz" dodatkowe posty. Przydatna rzecz, prawda? :cool3:
  5. Rozumiem, Justynko :sad: Trzymaj się mocno. I ty Ozzinku się trzymaj :calus:
  6. Właśnie od jakiegoś czasu zastanawiałam się czy nie robić psiakom kont na facebooku... ale u mnie się na myśleniu skończyło;)
  7. Śliczna :) Ale słów na to wszystko brak :(
  8. Biedaczek, zauważyłam go właśnie na Twoim bazarku:sad: Mam nadzieję, że go to nie boli.
  9. Wlazłam przez baner i wsiąĸłam na dobrych kilka godzin czytając... Taki śliczny kochany maluszek :sad: Biedaczynko, żeby to się już zaczęło goić i działać....
  10. Nie mam pojęcia gdzie tej kasy szukać. Jest jedno miejsce gdzie na pewno jej nie ma - mój portfel przed wypłatą :oops:;)
  11. O, to dzięki za info.
  12. Och, ślicznoto:loveu: Może by pokazać Korę na wątku terrierowym (jeśli taki znajdę to wstawię :oops:)
  13. Dzięki moderatorom uzyskałam dodatkowy (drugi) post na wątku, więc aktualne rozliczenia będa zamieszczane właśnie tam.
  14. O, zapomnaiałam sprawdzić;) Więc się przenoszę na początek :)
  15. Hello Szamanku :loveu:
  16. Ha, dzięi :) Najgorzej to mi zawsze szło skopiowanie z excela i ustawianie tego w postach... dopóki nie wpadłam na pomysł by to zrzucić na ekran po porstu :D A czy tak jest dla Was czytelnie?
  17. Dzięki Justyśko za tłumaczenia :) Że też po takich zmaganiach masz jeszcze siłę wejść do internetu :sad:
  18. Ile ten kociak przeszedł.... i wciąż nowe cierpienia... a przecież niczym nie zawinił :sad: Justynko, przepraszam, że tak zapytam, ale co mówią weci? To przecież on ma jeszcze ten nowotwór, prawda? :placz: Wybacz, jeśli czasami się gubię, bo nie ogarniam Twojej gromadki ale kojarzę, ze to właśnie Ozzi był karmiony conva i miał problemy z kichaniem krwią.... To taki biedaczek.... Czy jest jakakolwiek szansa by sobie jeszcze pożył bez bólu? :sadCyber:
  19. Uwielbiam takie ciapy. A jak już zobaczyłam, ze tu Mru "miesza";) to aż się uśmiechnęłam:lol: Będzie dobrze piesku. Spróbuję jakoś pomagać, choć na stałe nie dam rady dopóki nie wyadoptuje się choć jeden z moich "podopiecznych":sad:
  20. [quote name='magenka1']Kasiu miałam to dzisiaj zrobić bo wcześniej wiem , że świętowałaś :)[/QUOTE] Jeśli chodzi o dogomanię - dla mnie nie ma świąt, dni wolnych ani weekendów :diabloti:
  21. Przygotowałam małe zestawienie finansów. Powiększyłam sobie deklarcję do 10 zł, całkiem niechcacy :diabloti: ale nie będe już tego odkręcać. Jeżeli zauważycie, że coś się nie zgadza, to proszę o znak, będziemy wyjaśniać. Pozdrowienia dla Gabuni, ZuziM i wszystkich cioteczek :loveu:
×
×
  • Create New...