-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
madcat1981 replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczne psisko:loveu: Wpłaciłam deklarację. -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Przelalam 145 zł - 80 za leczenie i 65 na szczepienie. Rozliczenie troszkę później wstawię. -
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
madcat1981 replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochany, odpoczywaj pieseczku. -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Będzie dobrze :bigok: -
Marzenko, niech Ci magicy się sprawią dobrze bo ja tęsknię :loveu:
-
Jamniczo - mieszana galeria moich futrzaczków:)
madcat1981 replied to anetek100's topic in Foto Blogi
Anetka, ktoś Ci Rysia podmienił na jakiegoś fikającego źrebaczka :loveu: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Oj, to pierwsze zdjęcie to aż serce boli :sad: -
Aldira, a Ty nie jesteś z Warszawy?
-
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Teraz będzie już tylko lepiej i lepiej, zobaczycie :) -
Witam Bolusia :sad:
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję, wszystko będę odnotowywać, zbierać i dług odeślę ZuziM. -
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
madcat1981 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jest taki śliczny :sad: Żałuję, że nie mogę finansowo pomóc :sad: -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
No dobra, to już bardzej oficjalnie, łapcie, która chce, moich jeszcze niedużo jeszcze ale świeżutkie;) fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i poleciały ;) Mój hormonek mówi, że to szósty tydzień :) Aga, ślij, dziewczynom, Twoje maja udowodnione działanie :) -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Spokojnie:-) Liczy się, że sytuacja wyjaśniona. Życzę Ci, by się szybko problemy rozwiązały i byś któregoś dnia mogła ze spokojnym sumieniem nam tu napisać, że "wracasz" do stałych :D. -
Rozmawiałam już z Panią. Potrzebowałabym jeszcze informacji kiedy kończy się kwarantanna tego drugiego psiaczka. Może to niedługo i można by iśc go obejrzeć "na żywo"? Pani jest na etapie poszukiwań, ma jasno sprecyzowane oczekiwania. Podesłałam link do wątku pudlów i pudlowatych. Rozmawiałyśmy o konieczności przeprowadzenia wizyty, Pani nie ma nic przeciwko. Ze swojej strony wolałabym jeszcze trochę z nią poczekac - moze jak Pani się zdecyduje na konkretnego psiaczka, to łatwiej będzie mi ocenić dom pod kątem jego potrzeb. Oczywiście na pudlach też wiedzą, że ją przeprowadzę w razie potrzeby.
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozumiem, feliksiku. Może w takim razie zaktuallizuję listę deklaracji. Będziemy mieli jasna sytuację, a przecież jeśl będziesz miała możłiwość to zawsze mile widziane wpłaty jednorazowe ;) -
Napisałam do Ani z prośbą o podpowiedź bo była mowa o tym, ze trzeba zrobić wizytę - ale czy Pani się zdecydowała już na jakiegoś psiaczka? Chyba nie ? Mam info od Ani jakie "pudelkowate" psiaczki sa w Olsztynie, niestety jeden na kwarantannie, drugi nie do dzieci. Mimo to zadzwonię i zaproponuję spotkanie.
-
Ja mam numer kontaktowy do zainteresowanej Pani. Chętnie jeśli tylko trzeba będzie sprawdzę domek czy inaczej pomogę, tylko właśnie problem jest taki, że ja nie znam psiaków "na żywo". Miałam dziś zadzwonić a nawet nie wiem co jej owiedzieć. Może przekażę ten numer Ani a oczywiście nadal będe czekała czy mogę jakoś pomóc.
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochani, powinnam już rozliczyć się z ZuziąM, ale nie mamy całej sumy na ten miesiąc. Proszę sprawdzić, może ktoś może np. kwietniową lub majową deklarację wysłać wcześniej niż planował. Ja w tej chwili wpłacam do ZuziM sumę uzbieraną na leki - 85 zł i 274,25 zł na następny miesiąc. Razem bedzie to 359,25 zł. Jak się uzbiera brakująca suma to dopłacę - tak jak uprzedzałam, nie mam możliwości zakładania brakujacych kwot.