Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Dzięĸuję i podzięĸuj Swoeje Mamie;-) to się dopiero słoneczko do naszego Kamysia uśmiechnęlo :)
  2. Śliczne psisko:loveu: Wpłaciłam deklarację.
  3. Przelalam 145 zł - 80 za leczenie i 65 na szczepienie. Rozliczenie troszkę później wstawię.
  4. Kochany, odpoczywaj pieseczku.
  5. Marzenko, niech Ci magicy się sprawią dobrze bo ja tęsknię :loveu:
  6. Anetka, ktoś Ci Rysia podmienił na jakiegoś fikającego źrebaczka :loveu:
  7. Oj, to pierwsze zdjęcie to aż serce boli :sad:
  8. Aldira, a Ty nie jesteś z Warszawy?
  9. Teraz będzie już tylko lepiej i lepiej, zobaczycie :)
  10. Dziękuję, wszystko będę odnotowywać, zbierać i dług odeślę ZuziM.
  11. Jest taki śliczny :sad: Żałuję, że nie mogę finansowo pomóc :sad:
  12. No dobra, to już bardzej oficjalnie, łapcie, która chce, moich jeszcze niedużo jeszcze ale świeżutkie;) fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i poleciały ;) Mój hormonek mówi, że to szósty tydzień :) Aga, ślij, dziewczynom, Twoje maja udowodnione działanie :)
  13. Spokojnie:-) Liczy się, że sytuacja wyjaśniona. Życzę Ci, by się szybko problemy rozwiązały i byś któregoś dnia mogła ze spokojnym sumieniem nam tu napisać, że "wracasz" do stałych :D.
  14. Rozmawiałam już z Panią. Potrzebowałabym jeszcze informacji kiedy kończy się kwarantanna tego drugiego psiaczka. Może to niedługo i można by iśc go obejrzeć "na żywo"? Pani jest na etapie poszukiwań, ma jasno sprecyzowane oczekiwania. Podesłałam link do wątku pudlów i pudlowatych. Rozmawiałyśmy o konieczności przeprowadzenia wizyty, Pani nie ma nic przeciwko. Ze swojej strony wolałabym jeszcze trochę z nią poczekac - moze jak Pani się zdecyduje na konkretnego psiaczka, to łatwiej będzie mi ocenić dom pod kątem jego potrzeb. Oczywiście na pudlach też wiedzą, że ją przeprowadzę w razie potrzeby.
  15. Rozumiem, feliksiku. Może w takim razie zaktuallizuję listę deklaracji. Będziemy mieli jasna sytuację, a przecież jeśl będziesz miała możłiwość to zawsze mile widziane wpłaty jednorazowe ;)
  16. Napisałam do Ani z prośbą o podpowiedź bo była mowa o tym, ze trzeba zrobić wizytę - ale czy Pani się zdecydowała już na jakiegoś psiaczka? Chyba nie ? Mam info od Ani jakie "pudelkowate" psiaczki sa w Olsztynie, niestety jeden na kwarantannie, drugi nie do dzieci. Mimo to zadzwonię i zaproponuję spotkanie.
  17. Ja mam numer kontaktowy do zainteresowanej Pani. Chętnie jeśli tylko trzeba będzie sprawdzę domek czy inaczej pomogę, tylko właśnie problem jest taki, że ja nie znam psiaków "na żywo". Miałam dziś zadzwonić a nawet nie wiem co jej owiedzieć. Może przekażę ten numer Ani a oczywiście nadal będe czekała czy mogę jakoś pomóc.
  18. Kochani, powinnam już rozliczyć się z ZuziąM, ale nie mamy całej sumy na ten miesiąc. Proszę sprawdzić, może ktoś może np. kwietniową lub majową deklarację wysłać wcześniej niż planował. Ja w tej chwili wpłacam do ZuziM sumę uzbieraną na leki - 85 zł i 274,25 zł na następny miesiąc. Razem bedzie to 359,25 zł. Jak się uzbiera brakująca suma to dopłacę - tak jak uprzedzałam, nie mam możliwości zakładania brakujacych kwot.
×
×
  • Create New...