Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. O:crazyeye: Dania daleko... ale może kandydat często bywa w Polsce?
  2. Spróbuj wybrac "kopiuj" a nie "kopiuj obrazek". Ale ja się tylko wymądrzam, bo u mnie w komputerze to w ogóle nie pojawiają się takie polecenia;>
  3. Ech, taki mądry psiak, czyta w myślach i czuje Twoje rozterki...
  4. [IMG]http://www.edenet.pl/gify/gifs/milosne/varl0003.gif[/IMG]
  5. Przedziwne... Chyba wciąż za mało osób o niej wie?
  6. ja podnoszę wyżej :p zaczynam sie uczyc obsługi innego programu graf., może coś jeszce wytworzę ;)
  7. Ja też już wstępnie rozmawiałam z ladySwallow i w tym tygodniu wyślę rzeczy na bazarek. Obiecuję też poogłaszać psiaki. Nie ma to jednak jak deklaracje stałej pomocy:shake:...
  8. Hello Timku. Ciotka się rozchorowała więc jeśli dostanie zwolnienie lekarskie to jest duża szansa, że jutro będziesz mial robione ogłoszenia...:cool3:
  9. moje wypociny dzisiaj:oops: [IMG]http://images46.fotosik.pl/60/84775c9fcbb8854b.jpg[/IMG] obiecuję poprawę, ale po prosu wstyd mi ze obiecałam i nie pokazuję:oops: niech mi ktoś podpowie jak to jeszcze podlinkować :niewiem:
  10. Te zdjęcia to "mniut" na moje serce:loveu::loveu::evil_lol: a te z jęzorkiem najlepsze :D Z takimi zdjęciami można robic ogłoszenia:D:D:D :bigok: Dziękujemy Wiosenko:loveu: Timo, jakiś ty śliczniasty :D
  11. No wiesz [B]Olenka[/B] jak jest, narzeczonych sie nie pożycza bo zbyt często się potem przypadkowo gubią:evil_lol: Psami można sie natomiast dzielić bez ograniczeń, psiej miłości wystarczy dla wszystkich :D Wiosna, umowa dotarła i jutro odsyłam egz dla Ciebie:bigok:
  12. [quote name='wiosna']Wysłałam umowę w zeszłym tygodniu - nie pamiętam dokładniew który dzień - jakoś środa - czwartek. Jeśli się nie pojawi, daj znać, wyślę jeszcze jedną, bo to listem zwykłym poszło.[/quote] a, jeśli zwykłym to się jeszcze nie martwię ;) [quote name='wiosna']Idę zaraz robić dla Was zdjęcia, bo mi nie przepuścicie chyba, co ?[/quote] Ale się wkopałaś, cooo? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Niedobre wieści. Mmlasowice, dziękuję Ci, że tak się nimi ofiarnie opiekujesz, zwłaszcza Kastorem. Tym bardziej, że na pewno masz jeszcze wiele innych problemów na głowie - nawet jeśli zdawkowo o nich wspominasz, to domyślam się jak jest ciężko. Nie jestem już pewna, czy moje deklaracje comiesięcznych wpłat dotyczyły tylko jednego z psów, czy dwóch. Zapisane są jako comiesięczne 5 zł z "nadpłatą" - a ja pewnie chciałam po piątaku na każdego z panów;) Nieważne, sama się gubię często tyle tych bidek :( W każdym razie od przyszłego miesiąca chciałabym zadeklarować po 10 zł na każdego z chłopaków. Niech jeden w miarę swoich możliwości zdrowieje :kciuki:,a drugi pięknieje - by znalazł szybko kochający dom i "odciążył" swoją dotychczasową opiekunkę. Kastorkowi przesyłam dobre fluidy - w tym miesiącu niestety juz na wiele więcej mnie nie stać:shake: Trzymajcie się.
  14. OK, dopisuję sobie do rozliczeń, a kasę wyślę razem z marcowym "czynszem":evil_lol: Timo. Może zresztą jeszcze coś się w międzyczasie "urodzi" ;) Wiosno, czy wysłałaś już do mnie umowę?
  15. Dawno nie miałas gości na wątku kochana:shake::glaszcze:
  16. [quote name='mmlasowice'](...)nie rozumiejąc terminoligi medycznej sama nie przekazujesz pełnej informacji. Tak już jest przyjęte w medycynie ,że te sprawy lekarze załatwiają między sobą. [/quote] [quote name='jusstyna85']Nikt inny nie ma ochoty wypowiedzieć się? [/quote] Kochane, z niepokojem śledzę informacje na tym wątku. Jeżeli się nie odzywam, to tylko dlatego, że nie mam nic mądrego i potrzebnego do powiedzenia.Jestem pełna podziwu dla Waszego zaangażowania i choc nie obywa się bez tarć, wierzę, że wybierzecie najlepsze dla psa rozwiązanie. trzymam kciuki za powrót Kastora do zdrowia, w tak dobrych i opiekuńczych rękach ma wielkie szanse! :modla:
  17. Pół "pracowego" dnia spędziłam dziś na robieniu banerka, ale ni jestem zadowolona z efektu:oops: Może mi któraś z bardziej doświadczonych graficznie cioteczek coś podpowiedzieć? Co zrobić, by obrazek po zmianie rozmiaru 100x100 px się nie rozmazał??? Mi wychodzi wszystko ładnie w Corelu ale po eksporcie... kiepsko... Lorcia, musisz jeszcze chwilę wytrzymac mała:p Ale jak widzę jest ci milutko pod kołderką:crazyeye: więc na pewno nie narzekasz:p
  18. ja zamawiam prawe !!! ja! ja !:multi::sweetCyb::jumpie: tak mi miło Wiosno, że o nim tak ciepło piszesz...:kiss_2:
  19. Jeżeli zdjęcia nie oddają to jaka ona niesamowicie musi być piękna w realu:razz::razz::razz:
  20. Ja jestem amatorka to on na pewno nie będzie ładniejszy od tego:oops: Ale czasami najważniejsze to przykuć oko czymś nowym, prawda?
×
×
  • Create New...