-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=red][B]Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/90/1/d/1108.gif[/IMG] -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=red][B]Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/23/63.JPG[/IMG][IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/90/1/d/1083.gif[/IMG] -
Morus - przekroczył Tęczowy Most ;(;(:(...
Lionees replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=red][B]Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/90/1/d/1084.gif[/IMG] -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=Red][B]Łatusiowi życzę domku,a Wszystkim...[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/91/1/d/1133.jpg[/IMG] -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Tak, ślepa jestem :) No coś Ty;) Miłego wypoczynku APSA:) [quote name='__Lara']Napisałam takie coś: Opalik - czy zabłyśnie w Twoim sercu? Życie odbieramy przede wszystkim wzrokiem. Podziwiamy piękno, zaglądamy tam, gdzie jest coś ciekawego. Opalik nie ma takiej możliwości - obserwowania świata wzrokiem, za to świetnie go obserwuje swoim słuchem i węchem. Radość tego psa zachwyca, bo mimo swojej wzrokowej słabości jest wesołym, kochanym zwierzątkiem. Swojego języczka często używa do okazania radości i miłości, zastępując tym błysk w oku. Powącha to, czego nie potrafi dostrzec. W jego słabości widać wielkość woli przetrwania. Więcej, Opalik kocha człowieka. Jest grzeczny i posłuszny. Nie sprawia żadnych problemów, a swoje własne problemy (czytaj: brak wzroku) rozwiązuje na psi sposób. Stara się nie być dla nikogo ciężarem, ale przyjmować życie takim jakie jest. Do tego ma rozkosznie miękkie futerko i przemiły uśmiech. Jest całkowicie zdrowy. Jedyne czego mu obecnie brakuje to swojego własnego, cieplutkiego, przyjaznego domu. Może Ty podarujesz go Opalikowi? Laruś-śliczny,wzruszający tekst.Bardzo mi sie podoba:loveu: -
[quote name='Awit']O właśnie przypomniałam sobie, że pisałas tak Reniu. Ale cóż. Tu na dogo wiemy, że jak coś nie wypali tzn, że domek nie byłby dobrym domkiem. Niech mnie myli przeczucie, ale cały czas myślę, że Pani się wycofuje:-([/QUOTE] A może sie nie wycofuje,może ma bardzo duzo pracy,może do nocy leczy obce psy,bo moja wetka już ma urwanie głowy z psiakami z babeszjozą...no sama już nie wiem:niewiem:
-
[quote name='Awit']Myślę tak samo, wizyta jest niezbędna, szkoda, że wcześniej nikt nie pomyślał o wizycie. No właśnie, to Miętusek trafiłby do domku bez wizyty? Tak zaufałyśmy tej Pani? [quote name='Renata5']...Nie znam p.Małgosi,więc albo trzeba by było zrobić wizytę,żeby sprawdzić domek,a jeżeli był już sprawdzony,to spytać sie kto sprawdzał(p.Małgosiu tak sie robi zawsze,gdy ktoś jest "świeży" i kogoś nie znamy;))... Tak nieskromnie przypominam,że padła taka propozycja:roll: Mam osobę,co mieszka w Halinowie,może sprawdzi ten dom? To DIF,pewnie większośc z Was Ją zna-wspaniała dziewczyna:loveu:
-
[quote name='Ziutka']A Renatka ma wątek Awarii ?[/QUOTE] Mam,mam:) W dniu przyjazdu Awaria była cała sparalizowana strachem,w domu jak wlazła do kontenerka,tak nie wyszła do nocy.W domu zrobiła siku,bo uciekała ode mnie i za boga nie dało się jej wziąć na spacer.Dałam jej spokój,niech się nie stresuje.Rano chcaiłam ją wziąc na ręce i mnie podziabała:p.Widocznie jej ulzyło,bo juz potem nie startowała do mnie z zębami.Nawet przez pewien czas byłam jej koleżanką,bo miałam pasztet i dawałam jej po kawalądku.Pasztet się skończył,to i koleżeństwo też się skończyło,udawała,że mnie nie zna:diabloti:Ale byłyśmy na dworku na siku,było to szybkie siku,rozglądanie sie za siebie,pod siebie,nad siebie...ona cała jest jednym wielkim strachem:-(Wczoraj zaczęłąm odkurzać w domu,a Awa wyleciała z kontenerka jak strzała,wpadła do łazienki,a w łazience wpadła do otwartej pralki-szukała tam schronienia:shake:Przestałam odkurzać i do dzisiaj mam nie odkurzone:look3: Straszna jest z niej panikara.boi się człowieka jak ognia.U Omar trochę się otworzyła,zobaczymy jak będzie u mnie:roll:
-
[quote name='kami_23']Dziewczyny może powstrzymajmy się przed ocenami zanim sprawa się nie wyjaśni...Mi to też kolorowo nie wygląda, ale chyba trzeba czekać. Jeśli sprawa nie wyjaśni się pozytywnie to wtedy będziemy mogły to odpowiednio skomentować i szukać dalej miejsca dla kochanego Miętuska. Tylko ten termin 3-tygodniowy trochę dziwny jest... Dokładnie tak.Może u AlinyS trzeba by poszukać miejsca,bo niewidomy staruszek na dniach ma od niej pojechać?Pomyślcie.To dt domowy,cena chyba podobna do mojej http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-DOMOWY-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-Juz-tylko-1-wolne-miejsce
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Figafiga,pieniążki za marzec doszły-dziękuję:) Balbiniasta kocha mojego męża i ze mną na spacerki nie bardzo chce wychodzić.Woli z nim;)Ze mną to idzie bo musi a z Nim,to leci jak baletnica:cool3:No ale to ja jestem ta gorsza,bo daję takie gówniane żarcie i jak karmię pozostałe psy,to Balbisie wyprowadzam na ten czas do pokoju syna,żeby jej serce nie pękło,że psy jedzą to co ona tez by chciała:roll:.No,ale niestety tak musi być.Ale Balbinka lubi mnie też,wywala brzuchol do głasków,przytula się,uśmiecha,ale jednak widzę,ze do mojego męża jakoś bardziej lgnie:razz: -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Magenka doszło 300zł za kwiecień-dziiękuję:) Jednak Omar(Magda) do mnie na dniach ma przyjechać i porobimy Królewiczowi śliczne fotki:) Wyniki krwi-piękne,wszystko w normie:) Tak,potrzebny wzruszający tekst i wio,ruszamy z ogłaszaniem chłopaczka:)Ktoś musi sie zakochać,bo On jest prześliczny i bardzo grzeczniutki się już zrobił:loveu:Na prawdę to jest kochana,mądra psinka,przytulanka taka,liże człowieka po rękach,wtula się,no normalnie brak mi słów:loveu: -
Jessusie,co się dzieje?:-o Martusiu dogadajcie się,szkoda,żeby Miętusio siedział w schronisku jeszcze 3 tygodnie:-(. Do mnie na miejsce Miętuska już wskoczyła sunieczka.Dt domowe są bardzo poszukiwane,więc ludzie biją się o miejsca,a ja miejsce miałam,bo sprawa Miętuska była już praktycznie dograna z p.Małgosią:-(
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Co to jest ?Juz zagladam![B]Renatko czy są wyniki badan naszej Balbiny?[/B][/QUOTE] Są:) Nasza dziewczyna ma książkowe wyniki.Wszystkie w normie:multi:Brawo:) -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Lionees replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']A możesz podać gdzie sprawdziłaś? Bo ja jakoś nie znalazłam żadnego gabinetu weterynaryjnego w Elblągu, który by brał udział w akcji tanich kastracji. [/QUOTE] U nas w Sochaczewie niestety tez żaden wet nie brał udziału w akcji:shake:To akcja dobrowolna i nie znaczy,ze jak jest ogólnokrajowa,to wszystkie gabinety chętnie się przyłączają. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Parówy takie właśnie są!!! dziękujemy za uzupełnienie kwestionariusza w trybie błyskawicznym! [B]A jak jesteś chora, to czemu jeszcze nie śpisz?[/B] Aspirynę, herbatę z cytryną, Balbinę pod pachę i do łóżka!!![/QUOTE] Bo się w dzień wyspałam:-D balbina chrapie jak czołg,nie dałoby rady z nią spać w jednym łózku:diabloti:,przynajmniej na razie;)