Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='marysia55']tym bardziej, że 3 tygodnie zamieniły sie nagle na 1 tydzień, ale to i tak za dużo dla Miętuska. Tym bardziej, że święta byłyby dobrym okresem aby psy sie zapoznały podczas obecności Pani w domu. A może Pani wyjeżdża na święta?
  2. Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych
  3. [SIZE=5][COLOR=red][B]Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/90/1/d/1108.gif[/IMG]
  4. Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych
  5. [SIZE=5][COLOR=red][B]Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/23/63.JPG[/IMG][IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/90/1/d/1083.gif[/IMG]
  6. Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych
  7. [SIZE=5][COLOR=red][B]Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/90/1/d/1084.gif[/IMG]
  8. [SIZE=5][COLOR=Red][B]Łatusiowi życzę domku,a Wszystkim...[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/91/1/d/1133.jpg[/IMG]
  9. [SIZE=5][COLOR=red][B]Życzę Wszystkim Zdrowych,Spokojnych Świąt Wielkanocnych[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://mojakartka.com.pl/kartki/90/1/d/1065.gif[/IMG]
  10. [quote name='APSA']Tak, ślepa jestem :) No coś Ty;) Miłego wypoczynku APSA:) [quote name='__Lara']Napisałam takie coś: Opalik - czy zabłyśnie w Twoim sercu? Życie odbieramy przede wszystkim wzrokiem. Podziwiamy piękno, zaglądamy tam, gdzie jest coś ciekawego. Opalik nie ma takiej możliwości - obserwowania świata wzrokiem, za to świetnie go obserwuje swoim słuchem i węchem. Radość tego psa zachwyca, bo mimo swojej wzrokowej słabości jest wesołym, kochanym zwierzątkiem. Swojego języczka często używa do okazania radości i miłości, zastępując tym błysk w oku. Powącha to, czego nie potrafi dostrzec. W jego słabości widać wielkość woli przetrwania. Więcej, Opalik kocha człowieka. Jest grzeczny i posłuszny. Nie sprawia żadnych problemów, a swoje własne problemy (czytaj: brak wzroku) rozwiązuje na psi sposób. Stara się nie być dla nikogo ciężarem, ale przyjmować życie takim jakie jest. Do tego ma rozkosznie miękkie futerko i przemiły uśmiech. Jest całkowicie zdrowy. Jedyne czego mu obecnie brakuje to swojego własnego, cieplutkiego, przyjaznego domu. Może Ty podarujesz go Opalikowi? Laruś-śliczny,wzruszający tekst.Bardzo mi sie podoba:loveu:
  11. [quote name='Ingrid44']Dobrze ze trafil do Uciechowa, wyobrazcie sobie co by sie z nim stalo w jakims wielkim Schronie. Wole nie myslec.[/QUOTE] To samo miałam na myśli.Dobrze,ze jest w Uciechowie.Wprawdzie to nie dom,ale Rotuś tam o niego dba jak może:):loveu:
  12. [quote name='Dzika_Figa']Szukamy takiej co je jak ptaszek, nie gotuje i nic nie ma w lodówce...[/QUOTE] Stawiam,że połowa z nas na dogo to takie osoby:diabloti:...bo jak powpłacamy swoje deklaracje na psy,to potem do następnej wypłaty tak właśnie wygląda nasze życie:p
  13. [quote name='Dzika_Figa']Szukamy zasuszonej staruszki dla Buby!!!![/QUOTE] Hahahaaa:lol:...te zasuszone są jeszcze gorsze:diabloti: Wpierdzielają wiadro jedzenia a nic po nich nie widać.Też tak chcę:placz:
  14. [quote name='AnnaA']. Buba będzie idealnym psem dla starszej pani, lubiącej spokojne spacerki.[/QUOTE] Kurcze,te starsze Panie to lubią dogadzać wnukom,psom i innym istotom.Oby nie trafiła sie taka Pani co z powrotem upasie Bubę,bo Buba ma juz niestety tendencję do tycia:shake:
  15. [quote name='magdola']czyli małam już ma ds????[/QUOTE] Syla chce ją adoptować za miesiąc:)
  16. [quote name='Awit']O właśnie przypomniałam sobie, że pisałas tak Reniu. Ale cóż. Tu na dogo wiemy, że jak coś nie wypali tzn, że domek nie byłby dobrym domkiem. Niech mnie myli przeczucie, ale cały czas myślę, że Pani się wycofuje:-([/QUOTE] A może sie nie wycofuje,może ma bardzo duzo pracy,może do nocy leczy obce psy,bo moja wetka już ma urwanie głowy z psiakami z babeszjozą...no sama już nie wiem:niewiem:
  17. [quote name='Awit']Myślę tak samo, wizyta jest niezbędna, szkoda, że wcześniej nikt nie pomyślał o wizycie. No właśnie, to Miętusek trafiłby do domku bez wizyty? Tak zaufałyśmy tej Pani? [quote name='Renata5']...Nie znam p.Małgosi,więc albo trzeba by było zrobić wizytę,żeby sprawdzić domek,a jeżeli był już sprawdzony,to spytać sie kto sprawdzał(p.Małgosiu tak sie robi zawsze,gdy ktoś jest "świeży" i kogoś nie znamy;))... Tak nieskromnie przypominam,że padła taka propozycja:roll: Mam osobę,co mieszka w Halinowie,może sprawdzi ten dom? To DIF,pewnie większośc z Was Ją zna-wspaniała dziewczyna:loveu:
  18. [quote name='Ziutka']A Renatka ma wątek Awarii ?[/QUOTE] Mam,mam:) W dniu przyjazdu Awaria była cała sparalizowana strachem,w domu jak wlazła do kontenerka,tak nie wyszła do nocy.W domu zrobiła siku,bo uciekała ode mnie i za boga nie dało się jej wziąć na spacer.Dałam jej spokój,niech się nie stresuje.Rano chcaiłam ją wziąc na ręce i mnie podziabała:p.Widocznie jej ulzyło,bo juz potem nie startowała do mnie z zębami.Nawet przez pewien czas byłam jej koleżanką,bo miałam pasztet i dawałam jej po kawalądku.Pasztet się skończył,to i koleżeństwo też się skończyło,udawała,że mnie nie zna:diabloti:Ale byłyśmy na dworku na siku,było to szybkie siku,rozglądanie sie za siebie,pod siebie,nad siebie...ona cała jest jednym wielkim strachem:-(Wczoraj zaczęłąm odkurzać w domu,a Awa wyleciała z kontenerka jak strzała,wpadła do łazienki,a w łazience wpadła do otwartej pralki-szukała tam schronienia:shake:Przestałam odkurzać i do dzisiaj mam nie odkurzone:look3: Straszna jest z niej panikara.boi się człowieka jak ognia.U Omar trochę się otworzyła,zobaczymy jak będzie u mnie:roll:
  19. [quote name='kami_23']Dziewczyny może powstrzymajmy się przed ocenami zanim sprawa się nie wyjaśni...Mi to też kolorowo nie wygląda, ale chyba trzeba czekać. Jeśli sprawa nie wyjaśni się pozytywnie to wtedy będziemy mogły to odpowiednio skomentować i szukać dalej miejsca dla kochanego Miętuska. Tylko ten termin 3-tygodniowy trochę dziwny jest... Dokładnie tak.Może u AlinyS trzeba by poszukać miejsca,bo niewidomy staruszek na dniach ma od niej pojechać?Pomyślcie.To dt domowy,cena chyba podobna do mojej http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-DOMOWY-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-Juz-tylko-1-wolne-miejsce
  20. Figafiga,pieniążki za marzec doszły-dziękuję:) Balbiniasta kocha mojego męża i ze mną na spacerki nie bardzo chce wychodzić.Woli z nim;)Ze mną to idzie bo musi a z Nim,to leci jak baletnica:cool3:No ale to ja jestem ta gorsza,bo daję takie gówniane żarcie i jak karmię pozostałe psy,to Balbisie wyprowadzam na ten czas do pokoju syna,żeby jej serce nie pękło,że psy jedzą to co ona tez by chciała:roll:.No,ale niestety tak musi być.Ale Balbinka lubi mnie też,wywala brzuchol do głasków,przytula się,uśmiecha,ale jednak widzę,ze do mojego męża jakoś bardziej lgnie:razz:
  21. Magenka doszło 300zł za kwiecień-dziiękuję:) Jednak Omar(Magda) do mnie na dniach ma przyjechać i porobimy Królewiczowi śliczne fotki:) Wyniki krwi-piękne,wszystko w normie:) Tak,potrzebny wzruszający tekst i wio,ruszamy z ogłaszaniem chłopaczka:)Ktoś musi sie zakochać,bo On jest prześliczny i bardzo grzeczniutki się już zrobił:loveu:Na prawdę to jest kochana,mądra psinka,przytulanka taka,liże człowieka po rękach,wtula się,no normalnie brak mi słów:loveu:
  22. Jessusie,co się dzieje?:-o Martusiu dogadajcie się,szkoda,żeby Miętusio siedział w schronisku jeszcze 3 tygodnie:-(. Do mnie na miejsce Miętuska już wskoczyła sunieczka.Dt domowe są bardzo poszukiwane,więc ludzie biją się o miejsca,a ja miejsce miałam,bo sprawa Miętuska była już praktycznie dograna z p.Małgosią:-(
  23. [quote name='Romka']Co to jest ?Juz zagladam![B]Renatko czy są wyniki badan naszej Balbiny?[/B][/QUOTE] Są:) Nasza dziewczyna ma książkowe wyniki.Wszystkie w normie:multi:Brawo:)
  24. [quote name='Selenga']A możesz podać gdzie sprawdziłaś? Bo ja jakoś nie znalazłam żadnego gabinetu weterynaryjnego w Elblągu, który by brał udział w akcji tanich kastracji. [/QUOTE] U nas w Sochaczewie niestety tez żaden wet nie brał udziału w akcji:shake:To akcja dobrowolna i nie znaczy,ze jak jest ogólnokrajowa,to wszystkie gabinety chętnie się przyłączają.
  25. [quote name='Florentynka']Parówy takie właśnie są!!! dziękujemy za uzupełnienie kwestionariusza w trybie błyskawicznym! [B]A jak jesteś chora, to czemu jeszcze nie śpisz?[/B] Aspirynę, herbatę z cytryną, Balbinę pod pachę i do łóżka!!![/QUOTE] Bo się w dzień wyspałam:-D balbina chrapie jak czołg,nie dałoby rady z nią spać w jednym łózku:diabloti:,przynajmniej na razie;)
×
×
  • Create New...