Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='magenka1']Cioteczki założyłam wątek dla jamnika Jakuba, dostałam dzisiaj telefon od wolontariuszki Juli, Kuba został znowu umieszczony gdzieś na końcu schroniska potrzebne deklaracje, potrzeby dt na cito, proszę pomóżcie, jest to pierwszy mój wątek nie wiem czy dobrze go zrobiłam, więc ja też potrzebuję pomocy, zapraszam: http://www.dogomania.pl/threads/1821...5#post14324225 Link nie działa:shake:
  2. Jakie skręty całym ciałem Bubson uskutecznia,jak slalomistka:-D,a to małe czarne aż fruwa w powietrzu z radości:evil_lol: [URL]http://i885.photobucket.com/albums/ac51/adopcje/buba/DSC_7848kopia.jpg[/URL]
  3. [quote name='Lidan']Coraz tu bardziej pusto :niewiem: Łatku co tam u ciebie :???:[/QUOTE] Łatuś to taki troszkę ADHD-owiec jest;)Wszędzie go pełno,ze wszystkiego sie cieszy,uwielbia ruch i zabawę.Juz niedługo będzie więcej czasu spędzał na dworku,to i w domku bedzie spokojniejszy.Chociaz nie powiem troszkę sie wyciszył:multi:.Poza tym to mądra psina,wszystko rozumie,szybko sie uczy.Będzie fajnym kompanem dla ludzi lubiących ruch i spacery.Wyzwala pozytywną energię,przy nim nie można się nudzic,a Jego uśmiech goszczący prawie cały czas na pyszczku każdego ponuraka rozweseli i wprawi w dobry humor.To bardzo pocieszny psiak,taki radosny i kochający człowieka:loveu:
  4. [quote name='xmartix']ja sprostuję bo się robi zamieszanie - wg pani Wandy - przy pogryzieniu jej nie było.. Wolontariuszka z wetką były z Szafirem bez pani Wandy jak miał dostać zastrzyk usypiający do zabiegu... [quote name='Weronia']Witam. Rozumiem, że zaistniała nieprzyjemna i jeszcze nie do końca wyjaśniona sytuacja związana z uśpieniem Szafira. Postaram się jak najszybciej napisać więcej na temat całej sytuacji, tzn jak wyglądała dokładnie. Bardzo proszę o powstrzymanie się z wyzwiskami pod adresem P.Wandy i wolontariuszy, zwłaszcza, że tak jak napisałam, sprawa nie została jeszcze wyjaśniona. P.Wanda nie jest osobą, która działa lekkomyślnie i na szkodę zwierząt. Osoby, które ją znają i widzą ile dobrego zrobiła dla bezdomnych zwierząt to wiedzą. Nazywanie jej "Okropną babą, idiotką, morderczynią" (to tylko kilka epitetów na jakie się natknęłam) jest bardzo nie na miejscu. Na chwilę obecną mogę napisać, że sytuacja wyglądała bardzo dramatycznie. Magda została silnie pogryziona, psa nie dało się uspokoić. Z tych postów wynika,ze Magda była wolontariuszką
  5. Przeleciałam wątek i wyłapałam,ze p.Wanda ma tylko 2 etatowych pracowników.Nie wiem,czy Magda się do nich zalicza,ale xmartix wyraźnie pisała,że Szafir pogryzł wolontariuszkę i nikt z Przyborówka tego nie negował
  6. Moje dzieci mają 18 i 13 lat-dwa chłopaki.Nie umiem z nimi gadać,bo ja byłam inna w ich wieku,młodziez była inna i ja chciałabym,zeby Oni tez tacy byli jak my kiedys...a Oni nie chcą:mad::placz:
  7. [quote name='Gisic87']Śliczna dziewczyna:) Ja nie odzywam się nic ale jak tylko zobaczę nowy wpis od razu zaglądam. Cieszę się Renatko że ona ma po prostu u Ciebie jak w raju:)[/QUOTE] Dziekuję,że tu jesteś:loveu: To między innymi dzięki Tobie moja dziewczynka jest ze mną.To Ty dałaś Jej schronienie,podleczyłaś i wypielęgnowałaś.Dziękuję:loveu:
  8. [quote name='eloise']Renata, a kto z nas się nie odzywa do psów milej niż do ludzi? ;) moi rodzice doszli już do tego, że do mojego brata mówią Kapsio a do Kapsia mówią Radzio ;) mój brat już nawet nie reaguje...[/QUOTE] No u nas tez jest podobnie...mój mąż mówi do psa [I]chodź do tatusia:p,[/I]a ja to już w ogóle jestem walnięta na punkcie moich psiców,kocham je jak głupia[I]:mdrmed: [/I]I może to nienormalne,ale jak umarł Antoś,to przeżyłam to tak mocno jak wtedy gdy zmarł mój Tata[I]:-([/I]Przeokrutny ból i rozpacz[I]... [/I]
  9. [quote name='AMIŚKA'][COLOR=Blue][SIZE=3][B]Pożegnałysmy dziś TALCOTT ['].. cały czas czulismy , że jesteście z nami... [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/8666/obraz033t.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6726/obraz032r.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5141/obraz034kv.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9411/obraz036i.jpg[/IMG] w imieniu braci mniejszych żegnała ZINKA [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1397/obraz035y.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Poczułam się,jakbym Tam była osobiście-dziękuję Dziewczyny
  10. [quote name='MagdaNS'] Ja jestem jakaś wapniaczka normalnie, a nie matka...[/QUOTE] No ja chyba też:roll: Nie mam cierpliwości do swoich dzieci,nie umiem z Nimi gadać:placz: Nawet złapałam sie na tym,że do psów odzywam sie lepiej i milej niż do własnych dzieci:roll:
  11. [quote name='medar']Kiedyś dogomania była portalem miłośników psów i innych zwierząt, teraz stała się miejscem handlu, gdzie pomoc jest na drugim- trzecim miejscu , zarobek, komercja, reklama . Niewygodni - ban, krytyka - ban, a gdzie właściwy cel? . Chyba ktoś tu zapomniał o co tu chodziło - zmienił się właściciel portalu, czy też kasa zabiła wrażliwość? < Elmira - GG 1965792 , tutaj będzie chyba ostatni raz> ps. przepraszam założycieli wątku za OFF, spoko, mod zaraz skasuje. A wątki na których prawdziwi miłośnicy psów chcą dociec prawdy-zamykane:angryy: Medar-podpisuję się pod Twoim postem rękoma i nogami i w ogóle całym ciałem:grins:
  12. Ale widać jak broniłaś własną piersią Prysia,żeby nie trafił byle gdzie,do byle kogo-Kochana jesteś:loveu:
  13. [SIZE=6][COLOR=Red][B]UWAGA UWAGA[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=6] [COLOR=Red]!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Magenta][B]Dzisiaj mija ROK jak mój Skarb jest ze mną[/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_8_44.gif[/IMG][/URL] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6483/zdjcie4074.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4750/zdjcie4132.jpg[/IMG] Ależ ja Ją kocham,a Ona mnie...tego nie da się opisać słowami[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_13.gif[/IMG][/URL] Naprawie telefon,to nadrobię braki w zdjęciach;)
  14. [quote name='togaa']Jejku, jaki ten nasz świat dogomaniacki mały..! Ano mały...więc dlaczego nie odwiedzasz wątku mojego Prysia/Niuniusia,co?:mad::loveu: http://www.dogomania.pl/threads/109285-Pryszczyk-po-7-latach-w-schronisku-ma-szanse-na-dom-JUZ-W-DOMKU/page42 (post 414,szczególnie ostatnie zdanie:cool3::eviltong:)
  15. [quote name='__Lara']Ediiiiiiiiiiiiiii !!!!! :D :D :D ZGADŁAŚ [quote name='Syla']Witam.Kochana Majeczko...już niedługo.Bardzo Cię kocham.Zakochałam się w Tobie już dawno...Renatka wie, że to prawda.Moja wdzięczość do Renatki nigdy nie zostanie nagrodzona.Nie będze mnie kilka dni, ale i tak jesteś już moja.Zarezerwowana na wieczność.Pozdrawiam moją Majuśkę i Renatkę. I właśnie taki dom marzył mi sie dla Majusi-dziękuje Syla
  16. Witaj Syla u Miętuska:loveu:. Syla zabiera ode mnie 2 staruszki do ds-Wspaniała Dziewczyna:loveu: i dzięki temu mam miejsce dla Miętusińskiego;)
  17. [quote name='magenka1']Pisałam z kmirdz zaraz naniosę poprawki, potem sprawdzę konto, A jak się ma Opalik kochany na pewno czuje się już jak u siebie w domku :) Normalnie nie uwierzycie.Opalik dopiero teraz odsypia schronisko.Śpi jak król a chrapie jak stary chłop:diabloti:.Pośpi sobie ładnie w dzień,a potem też prawie całą noc przesypia:)Jutro porobię nowe fotencje;)
  18. [quote name='Madallena']Szanse sa, tylko kurna czemu NIKT nie dzwoni!![/QUOTE] No tak,Ty to byś chciała już:eviltong: Moja tymczaska pótora roku u mnie siedziała,no ale w końcu sie doczekała;)
  19. Boziulku to taka kochana sierotka:-(
  20. [quote name='Rybka_39']Nawet jak hotel przyjmie, to trzeba jeszcze weta opłacić, może będzie potrzebna rehabilitacja? [B]Może lepiej szukać kliniki?[/B][/QUOTE] Miejsce w klinice pewnie by sie znalazło,ale to ogromne koszty:-(
  21. [quote name='Madallena']cwaniak :P:P nie! nie zostanie ! MUsi znalezc dom w ktorym tez bedzie spala w lozku :)[/QUOTE] No wiesz właściciele psów dzielą się na tych co śpią ze swoimi psami i na tych co sie do tego przyznają,także szanse na taki domek są:happy1:
  22. [quote name='Madallena']A no zobacz Renatka :) ja krolowa tez krowa nazwalam :P[/QUOTE] A bo to w sumie takie podobne słowa:evil_lol:
  23. [quote name='Madallena'] Co to oznacza? :)[/QUOTE] Że Cię kocha i chce zostać?:hmmmm::grins:
  24. Kiedyś,kiedyś jak mój młodszy syn miał ze 3 latka,mąż miał jechać o świcie na ryby i ja mówię mojemu dziecku,że [I]tatuś pojedzie na ryby,a mama będzie spała jak królowa[/I] (chodziło mi,że sie rozwalę w pustym łózku).Na to moje dziecko krzyczy do taty [I]tato,tato jak Ty pojedziesz to mama będzie spała jak KROWA...:-?:diabloti:[/I]
×
×
  • Create New...