-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Dramat Kory!!!Na CITO potrzebny dt(nawet płatny),deklaracje,albo ds !!!
Lionees replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Na razie czekamy na info o zdrowiu Anki .Dopiero wtedy zobaczymy .Dziękuje wszystkim za obecność na w~ątku .[/QUOTE] I jak sie sprawy mają? -
[quote name='Bambino']... Nic, ino loć.[/QUOTE] Po tych pustych łbach[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]i poobrywać tipsy razem z pazurami[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Boszsze co za ludzie:roll::shake:
-
Łańcuchowe sunie wreszcie bezpieczne. MAJĄ DOMY! :)
Lionees replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='wasabi81']Jestem na zaproszenie!! Narazie zapisuje...[/QUOTE] Też przybyłam na zaproszenie:) a tym czasem zapiszę... -
[quote name='Betta']dokładnie dzwonic... jak chcecie moge zadzwonic [/QUOTE] dzwonić i to szybciutko,bo na który wątek jakiejś bidulki bym nie weszła,to każdy chce do Kikou dac psiaka,a ilośc miejsc jest na pewno ograniczona
-
[quote name='jostel5']Dziękuję,Renatko! Ale pot się po mnie leje rzęsiście,bo chyba z pięć razy dogo wyrzucało mi tę zmianę...Myślałam,że wyjdę na samochwałę ,co to cieszy się z byle powodu ,a i tak niczego nie potrafi! No,ale ufff...!:) Fajny post:mdrmed:.W ogóle 5,to fajne dziewczyny:razz: Inne też,inne też:):loveu:
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewanka']Piszę to z wielkim smutkiem, ale widzę to tak ... dopóki niepełnosprawna [B]Molly[/B] była "atrakcją medyczną" dla potrzeb studentów wydziałuy weterynarii, to było OK ... była ukochaną sunią swojej (tymczasowej) pańci, a gdy skorzystano z jej "usług", mogła być już brutalnie wyrzucona z domu, bo jak to inaczej określić ??? Oddanie na kilka świątecznych dni i nie odebranie psa ??????????????? Niestety to samo było z Ksenią przed poprzednimi Świętami, była oddana na przechowanie, z zamiarem jej nieodebrania, to stało się chyba skuteczną metodą (???) ... ciekawe kiedy Miszka wyląduje na bruku, jak usuną jej macicę, szczególnie interesującą dla studentów (???), o ile dobrze pamiętam tak "cienkiej mieśniówki" nie widziano na tym szacownym wydziale. Sądzę, że Miszeńka jednak nie podzieli losu dwóch poprezedniczek ... bo jest piękna, a jej nieprawidłowości są wewnątrz i nie kłują w oczy TZ-ta Naa, oraz współlokatorki i!!!! Groza !!!!!!!!!!!! Przerażające, jak niektóre osoby pod płaszczykiem pomocy zwierzętom, robią sobie dobrą opinię zarówno na Wydziale Weterynarii jak i na forum dogomanii ... jednak tutaj, na forum, niektóre sprawy wychodzą na jaw i .... pojawia się rysa na kryształowym wizerunku. Bardzo żałuję, że tak się przedstawiają fakty ... coraz mniej lubię ludzi ................ [B]Naa[/B] po wielekroć zawiodła moje zaufanie, a stałam za nią murem w sprawie Miszki, była bardzo przekonująca w swojej argumentacji ... cóż , każdy ma jakiś talent ... !!!!!!!!! :(:(:([/QUOTE] No proszę Cię,o jesssu...Naa,mogłabyś byc aż taka dwulicowa?:-o -
[quote name='Madallena']. Napisalam wczoraj chyba na watku Kikou ale na razie cisza. Czekamy.[/QUOTE] Madallenko,do Kikou trzeba dzwonić,bo Ona rzadko jest na dogo i prosiła o telefony
-
Kikou to swietny pomysł,ona ma tam same sierotki staruszeczki,niewidome i inne schorowane bidy no i psiaki mieszkają w domku:)
-
[quote name='kizimizi']dziewczyny wczoraj zapytałam jeszcze o 2 domowe tymczasiki. oto jeden: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/134460-Wielkopolska-Opieka-domowa-DT-pA-atny-dla-maA-ego-nieagresywnego-zgodnego-psiaka[/URL] Warunki w zasadzie są dwa: tolerancja pozostałych tymczasowiczów i koty! Gniezno. "mam do zaoferowania dom płatny dla małego, spokojnego, nieagresywnego i niehałaśliwego, zgodnego pieska/suczki, z możliwością wyadoptowania do domu w niemczech". Yogi miałby tymczas domowy, całodzienną opiekę i kontakt z zcłowiekiem. Cena 12zł doba. Bardzo dobra oferta jak Renaty S. Zastanówcie sie czy Yogi jest tolerancyjny.[/QUOTE] No i oprócz tego,czy Yogi jest tolerancyjny,jest jeszcze jedno,podstawowe pytanie,czy 14-letni,niewidomy pies będzie wchodził i schodził z 4-go piętra,bo ten domowy tymczas jest właśnie w bloku na tak wysokim piętrze [quote name='Dogo07'][B]U Renaty5 miałby fajnie, ale z tego co wiem to tam mogą być tylko małe psiaczki[/B]. Nie wiem jak koszt. U ZuziM koszt to chyba byłby 350zł, miałby wprawdzie kojec i budę ale i czułą troskliwą opiekę i spacery, to o wiele lepsze niż tam gdzie jest. A i tak trzeba by żeby zbadał psiaka wet , i potem szukać domu. 12-letni Rawuś z Boguszyc po 9 latach schroniska dostał dom , to i Yogiemu musi się udać ![/QUOTE] Generalnie na razie do domu nie mogłabym go wziąć,o czym pisałam wcześniej,tylko do hotelikowego,ocieplanego pomieszczenia z kojcem i wybiegiem,będzie tam tylko max 7 psiaków,każdy będzie miał kojec dla siebie.Gdyby nie było domowego tymczasu,to pomieszczenie zawsze lepsze niż buda,ale to tylko moja delikatna propozycja
-
[quote name='martka1982']Nam tylko zależy,żeby Miętusek miał dobrze i żeby miał za co grzać dupkę w domku tymczasowym. Ja chyba źle wtedy zrozumiałam Renatko koszty miesięcznego pobytu Miętuska u Ciebie bo wydawało mi się,że jest to 240zł plus karma i plus leki, a ta karma miesięcznie trochę wyniesie. Kikou oszacowała koszt na 350zł razem z karmą i lekami. Jeśli u Renatki jest to 300zł to oczywiście, biorąc pod uwagę ten fakt, jak i to,że jeden psiaczek od nas - Morusek, już tam jest nie mamy się nad czym zastanawiać:)) Dobrze zrozumiałas.Taki byłby własnie koszt:) a jeżeli Mietusek nie musi jeśc karmy specjalistycznej,to wtedy 300zł z moim wyzywieniem
-
[quote name='Madallena'] zuziaM (...nie wiem gdzie :) ) [/QUOTE] ZuziaM pisze..."Mieszkamy na wsi 15 km od Zgorzelca, a wiec od naszych niemieckich sasiadow."
-
No bo sama tak naprawdę jeszcze nie wiedziałam,czy dam radę.Na dzień dzisiejszy mam juz mniejszy kłopot z Awą,bo nie jest już taką dzikuską:),no i Balbinka tez nauczyła sie żyć między nami,także w domu zaczyna się robić spokojnie.Nawet Goni i wszystkim wcześniej mówiłam,że nie dam rady ogarnąć mojego towarzystwa.Teraz wszystko się wycisza i myślę,że jeden Miętusek nie sprawi wielkiego problemu.Martwię się tylko nad opieką,bo nigdy nie miałam psa z chorobą nerek.Czy będę potrafiła się nim dobrze zająć?Trochę się boję:roll:
-
[quote name='leni356']A fundusze na niego? Co miesiąc trzeba 320 zł[/QUOTE] Albo więcej,zależy gdzie pójdzie Trzeba uskutecznić zmasowany atak żebraczy na pw.Może ktoś się zlituje,w końcu jest nas tu na dogo prawie 32 tys ludzi,ale z obserwacji widzę,że na psiaki płacą prawie jedne i te same osoby,a nikt nie ma studni z kasą bez dna:sad:
-
[quote name='Madallena']a z karma czy bez ? :) Ja mysle, ze zabierzesz go na salony nawet przed wyadoptowaniem jakiegos innego ;) [/QUOTE] Z karmą oczywiście. Jak bedzie grzeczny i nie zaczepny i przede wszystkim będzie umiał chodzić po schodach,to może wcześniej go wezmę do siebie;)No ale czas pokaze,jak sie sprawy rozwiną i czy w ogóle do mnie przyjedzie