-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
[quote name='waldi481']Renatko-pozbierasz się dla tych następnych.Jak się nie będzie można pozbierać to nasze życie też dobiegnie końca.. Trzymaj się. E/W Najprawdziwsza prawda... Trzymam sie...jakoś:-( [quote name='danka4u1']Dogomania przestaje być wiarygodna,młodzi,którzy zaglądają na ten portal,zrażaja się atmosferą niektórych wątków,psiaki odchodzą,ale my musimy żyć dalej,a zwłaszcza Ty,RenatkoSerdecznie Was wszystkich pozdrawiam.O Antosiu i innych Twoich podopiecznych nie zapominam.Czytam wątki,nie zawsze piszę,bo jakoś tak się inaczej na dogo zrobiło i "ręce oraz skrzydła opadają",ale żyć trzeba nadal. Dziękuję Danusiu...a to co się dzieje na niektórych watkach,to o pomstę do nieba woła za tą krzywdę tych bezbronnych,umęczonych zwierząt zgotowaną przez "miłosniczki":shake: Piękna myśl... [FONT=Arial,Helvetica,Geneva,Swiss,SunSans-Regular] "Błogosławiony, kto zdobył miłość starego psa".[/FONT] [FONT=Arial,Helvetica,Geneva,Swiss,SunSans-Regular] [/FONT] [FONT=Arial,Helvetica,Geneva,Swiss,SunSans-Regular]-[/FONT] [FONT=Arial,Helvetica,Geneva,Swiss,SunSans-Regular]Sydney Jeanne Seward[/FONT]
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']To jest wyższa matematyka... Mi wyszło 17, ale nikomu nie powiem jak to obliczyłam, to będzie moja słodka tajemnica![/QUOTE] Paczta,paczta jak się tu rozchwala,że wyższą matematykę zna:eviltong: [quote name='leni356']Zejść to jeszcze może zejdzie, gorzej z wejściem :-D[/QUOTE] No właśnie,jak nie zejdzie,to zjedzie na dupalu-nie szklanka nie stłucze sie:diabloti: A jak sie zawiesi na stopniu przy wchodzeniu,to dopiero będzie bal:grins: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']Bez obaw ... będzie śmigała po schodach jak rakieta. Zresztą schody to super sprawa przy odchudzaniu psa ;)[/QUOTE] A jak zawiesi sie na brzuchu,to nici z odchudzania schodowego:diabloti: [quote name='Dzika_Figa']mój TŻ obstawia, że koło 21...[/QUOTE] Może tyle ważyć,może:p -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Hyziek jest dwa razy dłuższy od Negry, podczas ostatniego ważenia ważył 14,4kg :-) A Balbina jest dwa razy szersza od Negry i dwa razy krótsza od Hyźka. Ile waży Balbina?[/QUOTE] No tak,super zadanie matematyczne :) Kto rozwiąże?:evil_lol: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Romka-dzięki za fotkę Pakulińskiego,jeszcze jakiś link do wątku by sie przydał,cobym sobie poczytała:) Tak kocham całym sercem staruszki:loveu: A poza tym mój rezydent Rambo nie znosi młodych psów samców,zagryzłby i już:shake: Staruszkom nic nie mówi,nic a nic,no i suczkom;) Zastrzeliłyście mnie ta waga Balbisi:-o.Chociaż prawdę mówiąc patrząc na nią spodziewałam sie takiego wyniku.Będzie nam ciężko na początku,bo Balbinę biorę do domu,a mieszkam na piętrze i mam wysokawe stopnie.Jeżeli Panienka nie da rady poruszać się po schodach ze względu na swój brzuch,to ja Jej nie wezmę na ręce,bo nie poradzę.Kurcze,nic to będziemy myśleć co z tym zrobić jak Balbina przyjedzie.A może wczołga sie po schodach?:p -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Opalisia można pisać o wszystkim:) Na badania pojadę jak tylko zrobimy samochód,bo po zimie pod chmurką zastało sie to i owo.Chyba jutro albo pojutrze pojedziemy Awit Kochanie daję kurczaka,ale surowego,a takie kości raczej nie staną żadnemu psiakowi,bo moje starowinki i Opalik mają takie ząbki,że nie pogryzą kości jedynie sobie pomemłają i mięsko obgryzą.A poza tym surowe nie są niebezpieczne tak jak gotowane Dzięki za wysyłkę konga:loveu: Mój nr na w razie co,to na razie 506-673-040.Dopóki nie naprawię tamtego telefonu. -
AlinaS ma doświadczenie w opiece nad takimi psami,miała już ślepaczki,a 4 dni temu przyjechał do niej niewidomy i głuchy,starutki terierek z warszawskiego Palucha.Ale zapoznajcie sie z wątkiem i popytajcie o wszystko Alinę
-
Tu jest watek AlinyS.Przejrzyjcie sobie,telefon jest w pierwszym poście http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-DOMOWY-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-Juz-tylko-1-wolne-miejsce
-
[quote name='Akrum']napisałam do kikou i czekam na odpowiedz. rozmawiałam też z Pani, a której pisała papryka - 15 zł za dobę za małego psa. Ale reakcja na to że jest niewidomy i po operacji usunięcia oka - nie była zbyt optymistyczna. Zastanowią się i mi odpiszą. Ale nie byli zbyt chętni. Bo to dodatkowa opieka...mają się zastanowić i dać znać. Co ta babka pieprzy:-oJa mam teraz na dt 3 staruszki ślepaczki,za chwilę przyjeżdża kolejny ślepaczek z niedawno usuniętym jednym ślepym oczkiem i uważam,że te psiaki fantastycznie dają sobie radę!!! A jeżeli ktoś uważa,że to ciężar to niech sie pocałuje w d*** i niech za ta cenę bierze same młode i zdrowe psy!
-
Myślę,że szczególnie taką bide lepiej dać do "naszych" niż do obcego nie dogomaniackiego hoteliku
-
U AlinyS jest jedno miejsce w domowym hoteliku.Najlepiej zadzwońcie,bo Ona nie jest codziennie na dogo.Nie znam hoteliku,ale dziewczyny go polecają,no i ceny tez nie są z kosmosu.Tylko to jest w centralnej Polsce,gdzieś jak Skierniewice chyba
-
Dziewczyny a pytałyście we wszystkich dt,hotelikach z dogo?Może do Kikou uderzcie z zapytaniem,Ona prowadzi domowy hotelik dla staruszków,może ma miejsce.Kikou jest gdzies koło Wrocławia bodajże
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już Ci Awit posyłam adres-dziękuję:loveu: Opaliś z Moruskiem na stopie koleżeńskiej,nie przyjacielskiej.Ale dobre i to.Nie każdy z każdym może się przyjaźnić ważne,że się zgadzają ze sobą i czasami razem śpią. Teraz mam troszkę mniej czasu,bo mój kolejny dziadziunio jest chorutki...chyba to przesilenie wiosenne tak daje się we znaki tym starowinkom:-( Opaliś jest grzeczniutki,nie mam z nim większych problemów,nie lubi psich smakołyków i surowego mięska.Surowe udo z kurczaka zakopał w kocyk i nawet nie spróbował:shake:.Na drugi dzień zabrałam udko nie naruszone,nawet nie oblizane.Albo nie lubi,bo nie lubi,albo w tym mięsie jest tyle chemi i syfu,że nawet pies nie chce:roll: -
Antoniuszku Kochany,to już ponad miesiąc jak Cię nie ma:-( ...Odszedł po cichu, przytulony, szczęśliwy, że ktoś się nim zajął. Umierał, czując się bezpiecznie. Wiedział, że wszyscy go kochają... Niuniuś,ten pod którym przechodziłeś,bo nie chciał się przesunąć-też jest teraz słabiutki,bardzo sie o Niego boję:-( Psiaki mi odchodzą a ja się rozsypuję,serce mi pęka,nie umiem się pozbierać...
-
Nasz kochany dreptający dziadzio ODSZEDŁ ZA TM...
Lionees replied to MyrkurDagur's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jesssu,dopiero teraz przeczytałam:-( A tak się cieszyłam,że po lekach jest naszemu dziadziowi lepiej...Toficzek miał takie same,wręcz identyczne objawy chorobowe jak mój Antoś Sonikowa dowiadywała się jakie leki bierze Tofiś,bo mu rewelacyjnie pomogły.Okazało się,że Antoniuszek brał to samo i była poprawa lecz na krótko.Tak jak u Tofinia:-( Boszeee jak smutno,jedyną pociechą jest to,że usnęły w swoich domkach przy kochających właścicielach,że były do końca tulone i bezpieczne,bez strachu odeszły za TM:-( Do zobaczenia Tofisiu,Antosiu i wszystkie psiaczki... Mam nadzieję,że za TM tak właśnie jest: -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Lionees replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem i ja u chłopców.Podniosę chociaż,bo nic innego nie mogę:-( -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
No to pakujcie się ile Was tam wejdzie do samochodu i zapraszam :) :)