-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']. Ostatnio też mnie załamała babka, która wzięła sunię i oddała po 1 dniu. Zbyt smutno było jej na sunię patrzeć, ponieważ przypomniał się jej zmarły piesek....[/QUOTE] No własnie,są ludzie i ludzie:roll:.Ja wzięłam Opalika,bo jest z wyglądu prawie identyczny jak Antoś [*]:-(,to takie "przedłużenie zycia" Antosiowego...i ból jakby mniejszy jak patrze na Opalisia,bo to taki mój drugi Antoniuszek:-( [QUOTE]Miejmy nadzieję, że skoro Piki po takiej głupiej akcji znalazł taki fajny dom, to to będzie dobra wróżba dla Dżerusia[/QUOTE]Oby Kochana,oby to był dobry znak:) -
[quote name='adkaaaaa5']Kładeczko na pierwszą :) Próbowałam ogarnąc cały wątek ale nie dałam rady... przejrzałam pierwsze 30 str. a pozniej tak co 3, bo ciezko ogarnac tyle postow...[B] Nie doczytałam jednak w jakiej miejscowości obecnie przebywa Kładka?[/B] W Iławie? Przydałoby się też jakieś zestawienie stron, na których Kładka ma ogłoszenia, chyba że jest a nie zauważyłam, jesli tak z góry przepraszam.[/QUOTE] Kładka jest w hoteliku u Morii w Elblągu
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='pokerowa']Renatko kochana. Ja bardzo Was wszystkich przepraszam, ale miałam wypadek i paskudnie złamaną nogę. Dochodzę do siebie po operacji a w maju mam następną więc wpłacam 400 zł za 2 miesiące.[/QUOTE] Nie przepraszaj Kochana:loveu:,tylko sie kuruj. Bardzo Ci współczuję:-(Dziekujemy,że nadal jesteś z nami i Dzerusiem i zdrówka zyczymy:calus: I co by sie nie działo,to Dzeronimo nigdy nie trafi z powrotem do schronu,nigdy -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Ojej, ci ludzie niektórzy są niepoważni...[/QUOTE] Nie cierpię takich sytuacji:mad:Pies od rana(dostał jeśc o 7 rano) głodny,bo Pani miała przyjechać zaraz po południu.Dzwoniłam,napisałam smsa,ale cisza...:shake:No i dałam jeśc Dzerusiowi o 19,bo stwierdziłam,że jak do tej pory sie nie odezwała,to już sie dzisiaj nie odezwie.I miałam rację.Kiedyś taka sama sytuacja była z Waszym psiakiem-Z Pikim.Tez chłopaczek czekał głodny i czekał i się nie doczekał:angryy:.Ale to i dobrze,bo teraz ma superowy domek:) -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ależ wzruszająca fotka:loveu: Trzymaj sie Promysiu Kochany,żyj jak najdłużej Słoneczko:loveu: -
Ło matko,a co tu taka cisza?:roll:
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='madcat1981']Dotarła wpłata 51,75 od Dorcass - ogromne dzięki :calus:[B] Dżery jest na "zero"[/B]:oops: No kochany, doskonała okazja by iść do domu;)[/QUOTE] Niedobrze:shake:,Dzeruś powinien być zaraz zaszczepiony p/wirusówkom i wściekliźnie,a to koszt około 50zł -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
No i Pani sie nie odezwała więcej:roll::watpliwy: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dorcass Kochana trudno,co by sie nie działo,ja Dzerusia do schroniska nie oddam.Chyba by jemu i mnie serce pękło:-( A chętna Pani sie nie odezwała.Ja dzwoniłam kilkanaście razy i wysłałam smsa,ale cisza,telefon ma wyłączony:roll:.Chyba nici z adopcji:shake:.Jeszcze mam resztkę nadziei,że Pani sie odezwie jak nie dziś,to może jutro...a jak nie,to szukamy nadal domu chłopaczkowi naszemu -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Lionees replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ivette,jakbyś chciała jakiejś porady względem pieluszek,to pisz.Moje psiaki już od roku chodzą w pampersach... -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O matko,Kasiu jakie smutne wieści:-(.Ale przeżył u Ciebie jeszcze ponad rok,a dawano mu chwilkę...Mi też zgasł w lutym starutki,niewidomy Antoś ...:-( Trzymajcie się Kochani:calus: -
[quote name='nika28']On się opiera łapkami o kraty, wpycha nos między nie i prosi o głaskanie. [/QUOTE] O mateńko...:-(
-
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jutro mam wizyte Pani,która przyjedzie obejrzec Dzerusia.Byc może Łatus zostanie jedynakiem:roll: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Mam zasięg w domu:),tylko mam 2 numery i jeden telefon,który odbiera karty play(wszystkie inne aparaty tel.mają simlocka).Teraz jestem pod tym numerem 793-505-809,albo 506-673-040 :) -
Dramat Kory!!!Na CITO potrzebny dt(nawet płatny),deklaracje,albo ds !!!
Lionees replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Czyli na razie sytuacja opanowana:) -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorcass']niedobrze... Pokerowa sie nie odzywa? co sie dzieje? wplacilam brakujaca kwote, ale sama nie jestem w stanie utzrymac Dżerego w hoteliku, [B]jak sie nie znajda sponsorzy to obawiam sie Dzery bedzie musial wrocic do schronu... [/B]allegro caly czas, ale te koszty mnie przewyzszaja w pojedynke:([/QUOTE] Dorcass,nawet tak nie myśl:-o,przecież nie oddałabym Dzerego do schronu:shake: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Dzięki za numer telefonu, już dzwonię do Reni :)[/QUOTE] No i nie zadzwoniła:eviltong: Ale już rozmawiałam z Panią chętną na Dżerusia-jutro wizyta zapoznawcza,a może coś więcej?:cool3: