-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dzięki Madcat,jak pieniążki dojdą,to się odezwę.Wszystkie podawane kropelki,tabletki Dzeruś będzie miał juz wpisywane w książeczkę zdrowia,bo do tej pory wszystko szło z moich zasobów,więc w książeczce nie ma wpisów.Jak tylko znowu uda mi sie coś pożytecznego wyżebrać na dogo to dam znać:) -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='AlfaLS']Renatko czy ja mogę mieć do Ciebie nietypową prośbę?;) Jeśli dotrze do Ciebie Omar, a jak czytałam na dotrzeć poproś ją - jeśli możesz - o kontakt ze mną. Nie mogę jakoś się z nią skontaktować a ona zakupiła coś na bazarku Dylanki i się nie odzywa, mimo że śle do niej PW. Na bazarek też nie wchodziła, na wątek nie wchodzi a mnie osoby zainteresowane losem Dylanki wciąż pytają o tą sprawę:shake:. Rozumiem, że sytuacja jakoś się mogła zmienić, różnie w życiu bywa ale dlaczego ciągle milczy.......Przepraszam, że tu o tym pisze ale naprawdę nie wiem jak się z Omar skontaktować......... Opaliku, wybacz.......:oops: Opalik na nic sie nie obrazi,to fajny chłopak,a cioteczki Opalikowe,to równe babeczki:loveu: Juz dzwonie do Omar,bo nie wiem,kiedy do mnie przyjedzie Zadzwoniłam,zaraz podam kontakt na pw.Omar nie ma teraz internetu -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiaprzystał']OK, masz PW TO CZEKAMY :-)[/QUOTE] Kasiu-dzięki dziewczyno,spadłaś nam z nieba:loveu: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']a potem to może i mieszać można z domowym jedzeniem, znaczy zamiast miarki karmy można dac jajko, albo trochę białego sera, niech tylko kurna schudnie!!!![/QUOTE] Domowe jedzenie...Balbina by pakt z diabłem podpisała,żeby tylko takie jedzenie jeśc.Ona uwielba takie żarcie -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Kupiłam dla mojej Acana light - bardzo jej smakowała, może Balbince też można urozmaicić. Nie wiem jak cenowo wychodzi, bo kupiłam małą paczkę za 11 zł[/QUOTE] Moje staruszki miały Acana senior i ni kuta nie chciały jej jeść.Dobrze,że Antoś [*]:-( nie był wybredny,to zjadł.Ale Balbisia jak nie ma nic innego,to tez zje -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę,że przyjedziecie:loveu:Zapraszam serdecznie:) A worku jest jeszcze tej karmy.Balbisia nie je więcej niż 200g/dziennie.Policzcie na ile taki worek powinien starczyć.Było w nim 12 kilo.Jak Balbisia wcześniej nie dojadała,to odstawiałam miseczkę,żeby moje psy się nie przypięły,bo one akurat odchudzania nie potrzebują,szczególnie Prysiowi ładnie pachniała ta karma,ale on to najbardziej z tego całego towarzystwa powinien przytyć -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
No właśnie,jestem kapo:-(.To ja jestem ta zła,co daje te głupie chrupki,zamykam Balbisie w innym pokoju,a jedzenie dla innych psów pachnie tak smakowicie:-(Jestesmy juz coraz dłużej na dworku,nawet do 20 minut,ale to są jeszcze męki dla Balbisi.Kładzie sie,sapie,mimo że wolniutko spacerujemy.Jeszcze trochę,a sie na mnie obrazi:roll:.Ciężko jest nam,ciężko,na początku było wesoło z Balbinką,teraz jest tak przygnębiająco.Jesssu,jak Balbina schudnie,a nowy dom ją zapasie na nowo,to pojadę tam i wpieprzę temu domowi:mad:.Nie można zaprzepaścić takiego trudu i bólu odchudzania:shake: -
[B]Bambino[/B] jestem na wezwanie.No ale cóż ja mogę?Do domu go nie wezmę,bo mam w tej chwili 10 psów,a jak Grafit jest niezgodny,to na bank nie zgodzi sie z moim Rambem.Już Edek(jak to Marlenka go określiła-falkonetti;))daje nam popalić,bo bez przerwy łapią się za łby z Rambem,nochy pokiereszowane,my jesteśmy pogryzieni,bo je rozdzielamy.Ja mam w tej chwili całą rękę spuchniętą i pogryzioną,bo Edek nie widzi,więc łapie na oślep,a łapie mocno,nawet bardzo:shake:.Także do domu absolutnie nie mogłabym wcisnąć Grafita.Natomiast hotelik czynny będzie dopiero po weekendzie majowym.I nie dam rady wcześniej,bo jest jeszcze nie wykończony.Wiem,że AlinaS ma wolne miejsca,może nawet oddzielać agresywniejsze psy,były i są u niej już ślepaczki i staruszki.Warunki podobno domowe.No i to gdzieś w naszych okolicach jest(koło Skierniewic,czy coś).Nie miałam do czynienia z tym hotelikiem,ale popytajcie.No bo ja na dzień dzisiejszy,ani za dwa tygodnie nie mam gdzie go wziąć:-(
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Nie poznamy jej!I o to chodzi![B]Balbina wytrzymaj to odchudzanie![/B][/QUOTE] No właśnie...i zaczyna się kryzys:sad:Balbisia smutna,pyszczek niby usmiechnięty,ale juz nie tak często,oczka smutne,ogonek opuszczony...eh znam ten ból,każdy odchudzający sie zna te męki.Tylko,ze my potrafimy sobie to wytłumaczyć,a psina nie rozumie tego,że to dla jej dobra,dla jej zdrowia.Zjada juz całą porcję chrupek,szuka wszędzie po kątach,bo może coś znajdzie,może jakiś pies zgubił jakis okruszek...marchewki nie chce,jabłuszko czasem chrupnie.Daję jej do memłania kość ze ścięgien wołowych,nie naje się,ale za to napracuje i trochę nudę zabije.Mam nadzieje,że kryzys wkrótce minie,bo aż żal patrzeć na taką smutną Balbisie:-(.My kobiety to mamy przerąbane :shake: -
[quote name='Syla'][B]Witam.Wchodzę na wątek Awarii a tutaj kto? Oczywiście Renatka....totalny szok.[/B]Renatko pakuj już te moje skarby i Awarii ubędzie podwójnego stracha.Lejek tylko śpi przecież i jedyna moja przyjemność to tylko wynoszenie go na dworek 5 razy dziennie, a to jakoś, za mało obowiązków, jak dla mnie.Tylko miesiąc a doczekać się nie mogę i już bardzo się cieszę.Pozdrawiam Awarię.[/QUOTE] No właśnie...szok.Zdziwiłaś się,bo Awa młoda,a ja same dziadunie mam:) Ale Awcia jest tak grzeczna i malutka,że nie zrobi starowinkom krzywdy.Ona wszystkie psiaki lubi,a najbardziej upodobała sobie Myszkę.Gdzie Myszka,tam i Awa.Awa tuli sie do niej,tak jakby uważała Myszkę za swoją mamę.Nawet jak Mysza nieraz burknie na Awę,to i tak Awa ma taką miłość w oczach,że nawet nic nie mówi,tylko pokornie słucha opierdzielu starszej koleżanki:p.Poza tym sytuacja jak post wyżej.Awa pomału się otwiera,ale nie wiem,czy kiedykolwiek będzie psiakiem wskakującym człowiekowi z radością na kolana.Najbardziej cieszy się jak po nocy wyjdzie z kontenerka.Wtedy tańczy,skacze,ogonek cały czas w ruchu,gęba uśmiechnięta,no całkiem inny psiak niż na początku:)Ma oczywiście swoje takie różne bardziej lub mniej bojące chwile,ale to siedzi w niej bardzo głęboko:shake:.Fajnie bierze smakołyki z ręki,ale zawsze musi jej towarzyszyć Myszka.Bez niej nie podejdzie za blisko.Dobrze,że sobie upodobała jakiegoś psiaka,łatwiej jest sie z nia wtedy dogadać,bo wie,że żadna krzywda jej nie spotka,przy Myszce czuje się bezpieczna.Sama tez łazi po domu i leży na fotelu,ale zawsze obserwuje,.czy Mysza jest w pobliżu:)
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Nikus jak zawsze niezawodny..........:loveu:[/QUOTE] Nikuś nikomu nie odmówi:) W maju przyjeżdża do mnie po 2 psiaczki i zawozi je do dogomaniaczki do ds:multi: -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Zawsze można poprosić Nikusia . a poza tym Kasia zaprasza, więc mozna też podjachać - gdyby ktoś chciał - w innym terminie. Teraz Molly jest w hoteliku, o którym nic zupełnie nie wiemy w sumie, do tego bardzo drogim - więc [B]hotelik domowy u Kasi wydaje mi się znacznie lepszym rozwiązaniem[/B][/QUOTE] Moim zdaniem to super rozwiązanie.Nie jest drogo,zwierzaków mało,hotelik bardzo kameralny,opieka super,całodobowa...czego chcieć więcej?Trza pocałować Kasię w rękę i wieźć Molly jak najszybciej:) -
[quote name='sleepingbyday']warto byłoby weta poprosić, zeby go obejrzał. nie móię o badaniahc krwi czy innych, ale niech chociaż go obmaca, palpaczjnie też warto badac. szlag mnie trafił z tym krecikiem.. Sbd się zakochała,Sbd się zakochała
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='madcat1981']Baaaaardzo dziękuję[IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour34.gif[/IMG][/QUOTE] Ja i Dżeruś również dziękujemy[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][/URL] Czy ktoś w końcu zauważy i pokocha naszego kawalera?W maju będzie rok jak Dżeruś jest u mnie.Chyba starczy tego wylegiwania się w hoteliku.Najwyższy czas,żeby poszedł do własnego domku,bo inne psiaki czekają w schronach.Łatuś tez nam się zasiedział:roll:.Takie fajne,mądre,wychowane psiaki,a tak długo czekają:-( [B]Madcat[/B],czy Dżeruś ma zapas pieniążków na kropelki p/kleszczowe i odrobaczenie?Potrzeba mi 20zł na krople i 10 na odrobaczenie.Bo kleszczy ci u nas dostatek:shake:.Do tej pory miałam zapas kropelek wyżebranych z dogo.I tabletki na odrobaczanie tez wyżebrałam od osób,które oddawały różne leki,ale zapasy już mi się pokończyły,a warto byłoby Dzerusia odrobaczyć też,bo niby co 4 miesiące powinno się to robić.Super są obroże preventic na kleszcze,ale na razie wycofali je ze sprzedaży i nie wiadomo kiedy będą,a to byłaby najlepsza opcja,bo kosztuje około 40-45zł i uczciwie zabezpiecza przed kleszczami na 4 miesiące.No ale w tej chwili nie ma obróżek,więc pozostają krople -
[quote name='Syla']Pozdrawiam mojego Edzia i daj już spokój Rambo, nie dokuczaj mu, [B]przynajmniej będzie Cię milej wspominał[/B].[/QUOTE] Nie będzie go miło wspominał,oj nie będzie:shake:,za to my TAK:placz::loveu: [quote name='Syla']Renatko...zapomniałam Cię zapytać.Co z wizytą przedadopcyjną i poadopcyjną?Zapraszam od siebie jeszcze na międzyadopcyjną i pozaadopcyjną hihi.To miał być żart, ale pytanie aktualne.Lejka przywiozła mi do domu iwona213.Teraz mieszkam gdzie indziej i stąd pytanie.Dobranoc.[/QUOTE] A wiesz,że nie wiem co z wizytami?:hmmmm:Ja jak brałam swojego pierwszego psiaka-Niuńka,to miałam wizytę przed,a przy kolejnych psiakach,to już nikt mnie nie wizytował:mdrmed:.Myślę,że i do Ciebie każdy ma zaufanie:buzi:. Napisałaś,że teraz mieszkasz gdzie indziej...no faktycznie,piętro niżej to straaaaszny kawał od poprzedniego miejsca zamieszkania:D No i sprawa się wyjaśniła...jeszcze tylko równiutki miesiąc i Eduś pakuje manatki i jedzie do swojego domku:bigcry::loveu:
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']udaje jej się wrąbać przewidziana dla niej porcję, czy wybrzydza i zostawia?[/QUOTE] Wybrzydza,czasem zje,czasem troche zostawi.Ale generalnie z glodu nie umiera;) Natomiast martwie sie,zeby nowy dom od nowa nie zapasl Balbiny,bo niestety ona ma juz tendencje do tycia:shake: -
[quote name='luka1']Po mału, Renatko, grunt że żyjesz, bo myślałam że cię pożarła :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Zyjemy wszyscy[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Awa coraz mniej czasu przesiaduje w kontenerku,wskakuje na fotel albo na kanape i obserwuje co sie w domu dzieje.Jeszcze troche panikuje jak uslyszy jakis nieznany chalas i chowa sie do siebie,ale jak zobaczy,ze wszystko jest ok,ze nic jej nie grozi,to wychodzi ze swojej dziupli i obserwuje dalej co sie w domu dzieje.nawet daje sie juz poglaskac.Obroza preventic zalozona,adresowka tez,chociaz to okropne badziewie jest.Jakby Awa sie zgubila i ktos by ja znalazl,to nie wiem,czy by doszedl,ze to sie odkreca i ze tam karteczka z adresem jest,albo czy Awa dalaby sobie przy tym grzebac i odkrecac.Predzej by dziabnela delikwenta,ktory majstruje jej przy obrozy...A moze ludzie nie sa takie tepe?Bo dla mnie to jak wisiorek wyglada..a moze to ja taka cofnieta jestem[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] Sorki za brak znakow,ale klawiatura mi padla[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/shake.gif[/IMG]
-
[B]Gonia66[/B]-doszły pieniążki za dt 150zł(150zł zostało na moim koncie z nieprzeprowadzonej kastracji)+20zł na kropelki p/kleszczowe. Eduś jak to Eduś,cały czas kochany i przytulaśny:),no i cały czas trwa walka z Rambem:shake:.Bez przerwy nosy pocharatane u obydwu.Co za typy,jeden i drugi uparty jak but:mad:
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Wetnę się z małym offem. Renata, Pamiętasz Foksia? (też stary, ślepy, głuchy, z tej samej sali, co Opal) Już we własnym domu! :D[/QUOTE] Pamiętam Foksia,cały czas śledzę jego watek.Miał szczęście chłopak,że jest już we własnym domku.Oby Opaliś tez miał tyle szczęścia.Koniecznie potrzeba mnóstwo ogłoszeń dla Królewicza i piękne allegro.Nie ma bata,żeby ktoś się nie zakochał w Opalisiu.Przecież to najpiękniejszy pies na dogo:loveu:.I taki mądry,grzeczny,kochany,nie kłopotliwy...tylko z tym znaczeniem może być kłopot,bo jednak lubi sobie siknąć tu i tam,ale już nie tak często jak na początku.Myślę,że domek z ogródkiem,najlepiej mieszkanko na parterze załatwiło by sprawę.Opaliś nie musiałby chodzić po schodach,wypuszczany by był kiedy by chciał i siknięcia w domu by ustały. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']Renatko pieniążki za kwiecień z góry przelałam ;-)[/QUOTE] Otrzymałam,dziękuję:) [quote name='Florentynka']Co tu tak cicho? Balbina uciekła z mężem Renaty?[/QUOTE] Nie uciekła,nie uciekła:evil_lol:,ale na spacerkach jest już coraz żywsza,po schodach fajnie schodzi,trochę się zasapie jak wchodzi na górę,ale ja też sapie,więc sapiemy obydwie i jest nam raźniej:p.Je te swoje chrupki z bólem,ale je bo nie ma innego wyjścia.Jest bardzo mądra,wszystko rozumie,a czego nie rozumie,to nadrabia uśmiechem:)Strasznie pocieszna jest ta nasza Balbisia:) -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_'] Napewno nie chciałabym, żeby Mongoł z boksu wylądował znów w boksie [/QUOTE] Mysiu i Dziewczynki...mój hotelik to właśnie boksy:sad:.W budynku nie będzie bud,tylko posłanka i około 10 psiaków.Niestety nie mam już miejsca w domu,bo mam 10 psów.Prysio jest z tego towarzystwa największy,potem jest Elia z Rambem,a reszta to takie ledwo od ziemi odrośnięte.Prawie wszystkie stare i schorowane.Nie są to uciążliwe psiaki,bo prawie cały czas śpią,ale jednak jest ich 10 i nie wcisnę więcej:-(.Także pewnie trzeba uderzyć po prośbie do Kikou,może ma jeszcze jakieś miejsce w domku.Tam gdzie ma jechać Kubuś bez oczka(Asia Klero zakładała mu wątek) u AlinyS też jest 1 miejsce i podobno warunki domowe.W spisie domów tymczasowych jest kilka nowo otwartych domowych hotelików,ale są to świeże osoby,nie znam ich i nie wiem,czy Mysia dałaby tam Mongołka.Tak więc ja odpadam,bo nie mogę zaoferować chłopaczkowi miejsca w domu:-( -
Kurcze i ja przydreptałam do Krecika biedusia:-(