Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='Renata5']Wiem:diabloti:,każdy z nas to wie,Ty Lukuś też,a i tak psy śpią w naszych łóżkach:) Podobno właściciele psów dzielą się na tych co śpią ze swoimi psami i na tych co się do tego nie przyznają:p No ale albo higiena i sterylna czystość w chałupie,albo psy.Inaczej się nie da,nawet jakby latać 24h z mopem i na mopie.Ja wybrałam drugą opcję,czyli psy:) [B]A zresztą co nas nie zabije,to nas wzmocni[/B]:cool3:[/QUOTE] No i jeszcze chciałam dopisać,że wszystko zawsze jakoś można na swoją korzyść przerobić,na przykład jedni powiedzą,że piach w łóżku(niestety to efekt nocnych spacerów,a łap nie do końca da sie dobrze wytrzeć) to okropieństwo,a ja powiem-niezły peeling:roll::p
  2. No i miałam rację-Kajka spała nam w głowach.Tylko dlaczego na poduszce mojego męża miała buźkę,a na mojej dupkę?Czyżby chciała pokazać,że ma mnie w d...?:hmmmm::diabloti:
  3. [quote name='luka1']Trzynaj się [B]maleńka [/B](mówie o Awarii )[/QUOTE] No przeca wiem,że nie o mnie:diabloti: W piątek Omar z koleżanką Zuzią przywiozły mi Kajusie.Myslałam,że Awa wyjdzie do Omar na powitanie,ale gdzie tam...zaszyła sie w swojej dziupli i nosa nie wystawiła.A jak dziewczyny pojechały,to dopiero zaczęła latać po chałupie jak rakieta:evil_lol:No tak...goście odjechali,można już wyjść z ukrycia;)
  4. [quote name='Madallena']TO samiec :) newet prawdziwy. widzialam jajka i mam nagrane jak wyyysoko podnosi noge przy sikaniu ;) i jestem za tym, zeby oddac go do Renaty. Kikou jest daleko. Renata jest blisko i jest bardzo dobrym DT ;)[/QUOTE] Madallenko,ale u Kikou Yoguś byłby w domku,a u mnie póki co niestety nie:-(
  5. [quote name='Madallena']...ten pies reaguje na Ania :D:D[/QUOTE] [quote name='IVV']Yogus na pierwsza!!![/QUOTE] Jaki Yoguś...Ania na pierwszą!!!:mdrmed: E,dziewczyny sprawdzałyście,że to samiec?Bo już nie raz na dogo były takie niespodziewaki:diabloti:
  6. [quote name='Ziutka']Proszę bardzo ;) Kaja - młoda (1,5 roku) dama po przejściach. Przecudnej urody, stabilnego charakteru, pełna radości życia sunia, która spędziła większość swego krótkiego życia przywiązana do nogi do stołu. Zapewne jej pan tak sobie wyobrażał bezpieczeństwo psa. Kaja nie była krzywdzona w inny sposób, więc jest pełna zaufania do ludzi, bardzo otwarta i kontaktowa, a przy tym ciekawa świata i innych stworzeń:) Kaja bardzo dobrze zgadza się z innymi psami i kotami, umie się zachować w domu, przestrzega wszelkich zasad, chodzi na smyczy. Kaja jest zdrowa i zaszczepiona, a przed wydaniem do adopcji zostanie wysterylizowana.[/QUOTE] Taka właśnie jest Kaja,a do tego delikatna i grzeczniutka:)
  7. Lidan,Światuś jest na dożywotnim dt u Ivett,a nie w ds!! A to kolosalna różnica!
  8. [quote name='gonia66']NIkt Barusia nie odwiedza i sie nie cieszy jego widokiem..??:([/QUOTE] Ja się cieszę:multi:.W końcu On sochaczewski psiak jest jakby nie było;)
  9. [quote name='MARGOL']Witam , niestety Bunia wróciła do schroniska, jak tylko czas mi pozwoli napisze co , jak i dlaczego. Sytuacja nie jest wesoła niestety i[B] nie jest to wina ludzi którzy adoptowali sunię.[/B][/QUOTE] Nie brzmi to dobrze:shake:...Bunia,coś Ty nawywijała psinko?:roll:
  10. [quote name='Bjuta']a bo to ja jedna...[/QUOTE] Taka jak Ty,to tylko jedna:loveu:
  11. [quote name='luka1']pies w łóżku? - bardzo niehigienicznie[/QUOTE] Wiem:diabloti:,każdy z nas to wie,Ty Lukuś też,a i tak psy śpią w naszych łóżkach:) Podobno właściciele psów dzielą się na tych co śpią ze swoimi psami i na tych co się do tego nie przyznają:p No ale albo higiena i sterylna czystość w chałupie,albo psy.Inaczej się nie da,nawet jakby latać 24h z mopem i na mopie.Ja wybrałam drugą opcję,czyli psy:) A zresztą co nas nie zabije,to nas wzmocni:cool3:
  12. [quote name='mamanabank']Ojej! Balbina z zębolami? Nie mogę sobie tego wyobrazić nawet...[/QUOTE] No kochana,przyjedziecie to zobaczycie Balbisie-psiego pogromcę:diabloti:
  13. [quote name='mamanabank']słuchaj, wiem, ze to źle zabrzmi ale jeśli lewarek nie działał robiłam walec, czyli toczyłam Balbinkę w wybranym kierunku, wtedy się podnosiła i szła, bo wolała iść niż być walcem. Już u mnie zwiewała cały czas do domu, może to się zmieni za niedługi czas.[/QUOTE] Walec-dobre:evil_lol:.Na szczęście nie muszę walcować Balbinki,bo troszku odpocznie i sama idzie,no bo nie ma zmiłuj.Powiem Jej stanowczo-Balbiś idziemy,no to idzie,bo co ma za wyjście:roll:Ale do domu to leci jak strzała,aż się kurzy:p [quote name='Florentynka']A jakieś atrakcyjne psie towarzystwo?[/QUOTE] Nasze psiaki wychodzą razem na dwór,także towarzystwo jest.Ale Balbi ma w nosie psie towarzystwo.Ona nie chce się kumplować z psami,wręcz je odgania zębami od siebie.Psy już się nauczyły,że Balbi trzeba omijać,bo można zarobić od niej w dziób:diabloti: A tak poza tym to stara bida.Dobrze,że nie ma nowej:)
  14. [quote name='malibo57']Kaja zmieniła miejsce zamieszkania - od piatku rezyduje w DT u Renaty5:) Dlaczego? Bo jest psem bezproblemowym, a u Omar było potrzebne miejsce dla biedy z problemami. Juz podsyłam wątek Renatce. Wpisuję tu ostatnie info o Kai - byłam u niej w czwartek. Kajunia jest przepiekna i super sympatyczna. Nie ma juz poblemu z zachowaniem czystości w domu i jest zupełnie bezproblemowa:) Nawiązuje pieknie kontakt i jest bardzo przytulaśna. I, co za uroda! No, niesamowita. Właśnie prosiłam Renatę o info.[/QUOTE] Jestem już na wątku Kajusi:) No i co ja mam Wam napisać?Po prostu cud,miód i orzeszki:loveu:.Mój młodszy (13letni)syn powiedział "mamo wreszcie jest u nas taki psiak z którym można się powygłupiać i pobawić":mdrmed:.No fakt,Kajka jest przecudowna i z charakteru i z urody.Nowy dom będzie miał naprawdę kochaną,śliczna psinkę.Taką przylepeczkę:) Mamy w domu prawie same stare,schorowane psiaki,którym zabawa nie w głowie,chcą mieć tylko święty spokój,dlatego taka kompanka do zabawy bardzo ucieszyła me dziecię;) [quote name='Monday']Taka przylepa znaldzie dom. Przecież ją to do domku i pod kołdrę :) .[/QUOTE] Nawet posłanka dla Kajki nie szykowałam,bo z góry założyłam,że będzie spała z nami w łóżku;).No i oczywiście wpakowała się na wyrko,tylko sobie miejsca nie mogła znaleźć i latała całą noc po nas.Druga noc była już lepsza,ale tez jakoś sie kręciła.No wiecie...ja,mąż i 4 psy,no to ciężko znaleźć dobrą miejscówkę.Ale coś czuję,że dzisiaj będzie spała nam na głowie,bo już sie pomału szykuje w tamto miejsce.No i ma racje-tam jeszcze jest wolne miejsce...cwana bestyjka:D
  15. [B]Kamilawa[/B]-dostałam nowy numer konta-dziękuję:)
  16. [quote name='wtatara']i nadal bez domku[/QUOTE] No niestety...i nawet nikt się o Łatusia nie pyta:-(
  17. [quote name='madcat1981']Tak, tak, pieniążki już są - 400 zł od Pokerowej, serdecznie dziękuję. Rozliczenie wkleję nieco póżniej. [B]Myślę, że teraz można Dżerego szczepić i nie zabraknie kasy [/B]:bigok:[/QUOTE] To super:) W takim razie poproszę o wysłanie pieniążków z przelewem majowym.Dowiem się u wetki ile konkretnie będą kosztować szczepienia
  18. No...kochany nasz ślepunio:sad:.A minka znudzona,no i troszkę śpiący był Opaliś.On taki właśnie jest grzeczniutki.Leży sobie grzecznie albo przy mnie na wypoczynku,albo na swoim posłanku.Pochodzi tez troszkę,poprzytula się,zaczepek z psami nie szuka:).Kochane nasze Słoneczko:loveu:
  19. [quote name='Gisic87']Renatko coś mi się wydaje że ty tam się zmieścić nie potrafisz skoro jeszcze o tej porze nie śpisz, czyżby te dodatkowe 2 psy które mają się tam z Tobą położyć zajęły twój maleńki skrawek łóżeczka:evil_lol:[/QUOTE] O Kochana,ja się tam mieszczę:grins:.Jak się kładę,to następuje przemeblowanie.Moja Niunia leci do mnie i kładzie się przy mej piersi:p.Rambo uwala się z drugiej strony mojego męża,a Edek śpi nam na głowie.Także jakoś się mieścimy,natomiast niekoniecznie się wysypiamy.Ten większy czarny(Niuniek)nawet na centymetr się nie przesunie,czasami jak jest mi bardzo niewygodnie,to muszę go przeturlać,a ten mały czarny poszedł już do ds,ale na jego miejscu śpi inny tymczasowicz.Chwała mu za to,że wciska się w zgięcie moich kolan.No i tak jakoś do rana wytrzymuję,a to tylko kilka małych godzinek bo jak zauważyłaś kładę sie prawie nad ranem:diabloti:
  20. To małe rude,co ma postawione uszka,jest teraz u mnie na ds.To moja Księżniczka jest:loveu:.Gisic-jeszcze raz dziękuję:) [quote name='Gisic87'] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8edX4YZFQI/AAAAAAAABd8/6o6dBbDbGHA/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20010.jpg[/IMG][/QUOTE] A tak moje Cudo śpi u nas;) [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5989/obrazzeskanowany363.jpg[/IMG] Tam gdzie jest ta zielona podusia muszę wcisnąć się jeszcze ja i 2 psy:p.Spodziewam się,że na starość będę miała kręgosłup powywijany we wszystkie możliwe strony:diabloti:
  21. Biedny nasz Opaliś,Słoneczko Kochane:-(
  22. Ano miały być,ale Omar nie dojechała:-( Ale reanimowałam swój złom:diabloti: i mam fotencje:laugh2_2:.Tylko okazało się,że zrobiłam 8 zdjęć i baterie nowiusieńkie sie rozładowały.Gdzieś w aparacie robi się jakieś spięcie i dupa:shake:.Muszę znaleźć kabel i będę ładowała aparat pod prądem i robiła fotki póki nie kupię czegoś sensownego.No ale ważne,że jakieś tam foty będą:) Taaa daaaam...Nasz Królewicz:loveu: Myślę,że takie fotki nadadzą się do allegro.Może uda mi sie zrobić jeszcze kilka zdjęć na dworku pełną parą i jedziemy z ogłoszeniami:)
  23. [quote name='Romka']Znam takie osoby i zawsze patrze z zazdrościa![/QUOTE] Ja tez znam i nie mogę sie pogodzic,że jedni mogą,a drudzy muszą się obejść się smakiem,bo nawet od powietrza tyją:placz: A nasza Balbisia jak to Balbisia,nie jest za specjalnie zadowolona z jedzenia,ale wciąga całą porcję,popije wodą i jakoś żyje:razz:.Chciałam ją zostawić troszkę samą na podwórku,ale gdzie tam...wykłócała się,że chce do domu i trza było wziąć dziewczynę,bo spacerować tez nie chciała.Od razu wywalała się na plecy i można se było robić lewarek,jak ona kołami do góry-się wycwaniła:evil_lol:.Wcale,a wcale nie chce być na dworze.Dla niej to kara jakaś albo co:shake:
  24. [quote name='sonikowa']Znalazlam aktualne deklaracje - Kamilawa, te, ktore wkleilas byly wczesniejsze. Oto one - trzeba sprawdzic, kto nie placi, ale tylk Ihabe moze to zrobic. [B]Ihabe- 50 zł Renata5- 15 zł Sonikowa- 10 zł Gonia66- 5 zł [/B] [B]SAbinka02- 100 zł (od lipca) KAmilawa- 20 zł Sonia1- 20 zł[/B] [B]MArysia55- 20 zł[/B] [B]Agata51- 20 zł Bjuta - 5 zł zdwrdwd - 15 zł [/B] w sumie 28o zł. Do tego dochodzi co miesiąc wpłata od ciotek z Niemiec (2 przyjaciólki, każda po 10 euro) czyli 20 euro, zaleznie od kursu to ok. 90 zł, bezpośrednio na konto hotelu. CZYLI 280 zl + 90 zł = [B]370 ZŁ.[/B][/QUOTE] Teraz trzeba odszukać osoby,które nie płacą.A szkoda,że się wykruszyły,bo z tego wynika,że Kładzia ma co miesiąc nadwyżkę 70zł
  25. [quote name='Szarotka']Cos nie widze Agaty :(:( Ona zawsze przychodzila do Kamyka ........[/QUOTE] Jeszcze przyjdzie,to nie Agaty godzina;).Spójrz na Jej posty:cool3:
×
×
  • Create New...