Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. A co tu tak cichutko? Allegra miał dwa swego czasu,a czy teraz ma choć jedno? Halo,halo,cioteczki przybywajcie do Karacika:-(
  2. Każdy psiak wyciągnięty ze schronu do dt ma dobrze,bo każda z nas dogadza jak może tym bidom,także tego nie trzeba powtarzać w kółko;).Ale to,że On jest słodki i najpiękniejszy to trzeba pisać bez przerwy.Ja tam cały czas powtarzam,że to najładniejszy psiak na dogo:) Co tam słychać w sprawie ogłoszeń Opalika?On się jak najbardziej nadaje do adopcji,nie ma na co czekać,tylko milion ogłoszeń mu potrzeba:)
  3. [quote name='Syla']Witanko.Dwa tygodnie jeszcze...[/QUOTE] Każda z nas odlicza te dwa tygodnie,tylko z tą różnicą,że Ty sie cieszysz,a ja rozpaczam:placz:;) Ależ Go będzie nam brakować...
  4. [quote name='Paula03']No to świetnie :)[/QUOTE] No niby świetnie,ale i tak Balbi nie może pogodzić sie z tym,ze jedzenie domowe nie dla niej:shake:.Dzisiaj jak karmiłam psy,dziecko wyszło do łazienki i nie domknął drzwi od swojego pokoju i Balbi jak poczuła jedzenie,to jak taran dopadła do misek,rozgoniła towarzystwo i próbowała wciągnąć zawartość.Ale zauważyłam i od razu michy w górę.Ale jak spojrzałam w jej oczy pełne wyrzutu,to myślałam,że mi serce pęknie.Jestem okrutna:-(
  5. Patrzyłam na wpłaty jednorazowe,nie starczą na karmę:shake:.Może jakiś bazarek by ktoś wydziergał,a może jakiś znajomy znajomego wpłaciłby choć parę groszy jednorazowo i uzbierało by sie na jedzonko?
  6. Przycupnę tu troszkę....już ponad 2 miesiące jak usnąłeś na zawsze:-(
  7. Co słychać w tą piękną słoneczną sobotę?:)
  8. [quote name='Romka']Dopiero dziś zobaczyłam filmiki!Balbina jest chudsza i o wiele bardziej żywsza!Kochana kluseczka pięknie się turlała!Dzięki Renatko![/QUOTE] No schudła,schudła:) I wiecie co...Ona już sie cieszy jak widzi jak nasypuję jej karmę do miseczki...
  9. A Ciocia APSA lata po innych wątkach,a do Opalisia nie zajrzy:mad:;).Nie widziała filmiku i zdjęć:-(
  10. No jak się ma staruszki,to trzeba im dogadzać:) One nie mogą nie zjeść posiłku,bo prawie wszystkie biorą jakieś leki,a poza tym no jak to tak można by było zostawić któregoś na głodzie.Jak jakiś nie doje posiłku,to uważam że będzie głodny i się martwię:sad:.Dlatego też zawsze staram się im dogadzać,jak nie to jedzonko,to tamto,albo jeszcze inne.I generalnie wiem,który psiak co lubi,natomiast Opalisia nie mogę wyczaić.On zachowuje się tak,jakby nic mu nie smakowało:-(.Jest u mnie "najgorszym" psem do jedzenia :roll: No to faktycznie przyzwyczajony jest do papki i dlatego większe kawałki kolą go w ząbki:p
  11. Te jednorazowe sa równiez bardzo pożądane,bo może oprócz transportu starczyłoby na karmę.Taki worek 12-15 kilowy starczyłby Miętusiowi na baaaardzo długo.Jakby Niuniuś kończył już worek,to wtedy podparłybyśmy się jakimś bazarkiem i znowu by sie kupiło karmę,jeżeli byłaby znowu potrzebna.Bo tak naprawdę na dt to brakuje niewiele,chyba z 50zł niecałe
  12. Raczej nie,bo jak tak sobie człapie,to nie wydaje się,żeby go coś bolało,nie piszczy,nie wyrywa się jak go dotykam.A niestety bólu nie da się zbadać i tylko sam psiak może nam pokazać poprzez swoje zachowanie,czy coś go boli,czy nie.Wydaje mi się,że Morusek nie cierpi.Wiem,jak zachowywał się Antoś jak go bolało a u Moruska nie ma takich objawów
  13. No to Fifek zwiedzi trochę świata:) Moje staruszeczki już wygrzewają kosteczki na słoneczku,wprawdzie niezbyt długo,bo jeszcze chłodno jest,ale na słoneczku nie jest tak źle. No Fifulec,niedługo zwalisz ten łańcuch i będziesz sie byczył u Cioci Elmirki:)
  14. No i ciepłe promienie słoneczka utuliły Moruska do snu;)
  15. [quote name='ketunia']Masz rację co innego poczytać a co innego zobaczyć. Reniu proszę kup mu ten lek. Pieniądze już do Ciebie wysłałam. Biedny maluszek :( Kupię mu na pewno. A teraz dzisiejsze fotki:) dzisiaj znowu załozyłam Morusiowi kubraczek,bo niby słoneczko świeci,ale jest chłodno jak dla takiego staruszeczka Odpoczynek na cieplutkiej trawce:)
  16. [quote name='danka4u1']RENIU! Jak można mu pomóc? Dobrze, jest u Ciebie. Jak Ty wytrzymujesz tyle psiej biedy ? Podziwiam Cię szczerze. Sama jestem chora,to rozumiem chorobę i niemoc innych,dlatego schronienie u mnie dostają właśnie te najgorsze bidy...tylko ta śmierć jest nie do ogarnięcia:shake::-(.W przeciągu roku odeszły u mnie 2 stare psiaki(Satka i Antoś) a boli,jakby to było wczoraj:-( Jak nie będzie dzisiaj padał deszcz,to pocykam małemu fotki na dworku,na trawce:) Dziewczynki z Konina,obejrzyjcie proszę filmik i powiedzcie,czy Morusio był właśnie taki w schronisku,czy lepiej chodził?Chociaż sądzę po fotkach z lata,że nie był taki zgarbiony jak teraz:shake:
  17. Nie z takim dziadkami dawałyśmy sobie radę,co nie Elmi?:cool3: I do tego tez ślepotki:-(
  18. A ja się naumiałam wstawiać filmiki na y.t. i będę kręciła Miętusia:)
  19. Będzie mu dobrze,spoko;) Z takim ciotkami będzie miał wesoło:)
  20. No:) Elmirka go wypieści za wszystkie czasy,a potem ja :)
×
×
  • Create New...