Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='gonia66']I co..???JAk tam nastroje i wydarzenia??:) [B]SMiech przez łzy????[/B][/QUOTE] Same łzy:-(:placz: [quote name='Syla']Nikuś już jest w Piotrkowie.Muszę się powstrzymywać, żeby go nie molestować telefonami :evil_lol:.Edzia zabrał na przód samochodu, bo z tyłu był niespokojny.Cały czas go głaszcze.Stres to dla niego na pewno wielki, został zabrany od ukochanego pana, TZ Renatki i jeszcze na dodatek nie widzi i nie wie co się dzieje.:shake:[/QUOTE] Ja się spłakałam w domu,Krzyśka głowa rozbolała...e,do dupy z tym wszystkim.Myślałam,że będę twardsza.łatwo jest komuś dawać rady jak sie rozstać bezboleśnie z psem,a samemu nijak nie można ich zastosować:shake:.Wiem,że u Syli będzie miał jeszcze lepiej niż u nas,ale mimo wszystko jak patrzyłam,jak Eduś nie wie co się dzieje,jak nie chciał iśc z Nimi do samochodu,jak głowinkę odwracał w naszą stronę,jak patrzył tymi niewidomymi oczkami nie wiedząc co sie dzieje,podkulił ogonek i chciał wracać...boszsze:-( SYLA-kochaj Edzia tak jak my,bo juz bardziej nie można...
  2. No i Mysia nie zdecydowała się hotelikować Mongusia?:-(
  3. [quote name='gonia66']PObuuuuuuuuudddddddddddddddka!!!!!:):):) Edzio- pakuj sie!!!:)[/QUOTE] My ju dawno nie śpimy:) Właśnie się pakujemy:placz:
  4. Dobra,koniec głupotów,ja też lecę spać-[IMG]http://aqq.wapster.pl/EmotsImgSrv.aspx?uid=-1&pid=1949&eid=22467[/IMG] [IMG]http://aqq.wapster.pl/EmotsImgSrv.aspx?uid=-1&pid=2023&eid=23723[/IMG]
  5. [quote name='gonia66']No taaaaaaaaakkkk...w to nie watpię;)[/QUOTE] Hm.....żeby mi tylko potem mózgu nie zalało:cool3::-D...bleeee[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_15_7.gif[/IMG] :eviltong::eviltong::eviltong:
  6. [quote name='gonia66']Aaaaaaaaaaa...no to jesteś uratowana:p[/QUOTE] No jestem uratowana póki co :grin: Ale co się odwlecze,to nie uciecze:D [IMG]http://aqq.wapster.pl/EmotsImgSrv.aspx?uid=-1&pid=225&eid=2755[/IMG][IMG]http://aqq.wapster.pl/EmotsImgSrv.aspx?uid=-1&pid=768&eid=7638[/IMG]
  7. [quote name='gonia66']Jejoooo....dziś bedzie radośc przez łzy....za parę godzine Edus sie zdziwi:) Ale za to wspólczuje Tobie Reniu...jak miejsce Edusia w łóżeczku się zwolni, to Twoj TZ nie da Ci spokoju;) Ty sie powaznie zastanow:D[/QUOTE] Ło,Kochana,jeszcze Niunia i Niuniek śpią między nami:D,a to są psy nasze na zawsze:cool3:
  8. [quote name='gonia66']Odliczamy juz godziny:):) Eduś...to ostatnia nocka u Renatki..[/QUOTE] No....ja siedzę przy kompie,a Dziunia śpi w ramionach mojego męża;)
  9. Wierzymy Ci na słowo i dziękujemy za opiekę .Ja porobię fotki i nakręcę filmiki.Nie będzie to super hiper jakośc,ale coś tam zawsze zobaczycie...chyba
  10. A jak nie ma się na kim oprzeć,to i Niunia jest dobra jako podpórka pod główkę:p A to mój kociamber:cool3:
  11. Mój Niunio wszędzie za mną chodzi,nawet do łazienki;) I tu koło mnie:) Moje dwa serduszka:loveu::loveu: A jak mnie nie ma w pobliżu,to i mój mąż tez jest dobry,żeby się na Nim oprzeć:cool3:
  12. No,mój Niuniuś jest taką właśnie księżniczką na ziarnku grochu:) Kinguś,kupe lat,witaj Kochana:loveu: Już sie robi,juz za momencik wstawiam;)
  13. [quote name='Syla']Wiem Renatko, że będzie Wam, Tobie i Twojemu mężowi trudno.Okropnie się czułam , jak żegnałam Kapsliczka, a był u mnie tylko kilka dni.Pamiętasz? Dzwoniłam do Ciebie po wsparcie.Nawet sobie nie wyobrażam, bo Edziu, był u Was dłużej.Nikuś był przed 18stą.Zabrał pampersy i smyczki.Obiecuję, że będę o Edzia bardzo dbała, będę z nim spała.Od razu do wiadomości Danusi....kochana, ja nie molestuję dzieci, ani zwierząt :evil_lol:;) Gdybyście jednak zatrzymali Edzia to chociaż Majeczkę mi dajcie.:loveu:[/QUOTE] Syla,Kochanie nie możemy zatrzymać Edzia,bo niestety ostatnio wrogość między nim a Rambem nasiliła się do tego stopnia,że Rambo prawie stracił oko w starciu z Edziem i od tej pory obydwaj po domu chodzili w kagańcach,bo inaczej sie nie dało:shake:.Kup proszę Edziowi kaganiec,taki szmaciany,bo jak jakiś pies nie spodoba mu sie na spacerze,to Edzio go zaatakuje.Mówię poważnie. a to,że będziesz dbała o Edziunia i Majusię,to wiem Kochana,wiem i BARDZO CI DZIĘKUJĘ:loveu:. A na Edzia mówię Dziunia;)
  14. Edziu.... [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/622/pakamera139.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5721/pakamera141.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3893/pakamera142.jpg[/IMG]
  15. To juz jutro... i nawet nie chce mi sie nic pisać:-( Wkleję tylko kilka nowych fotek Masz rację Awit,ze 2 dni albo więcej wcale tu nie wejdę,będę musiała najpierw przetrawić wyjazd Edusia:-(.Ja,to ja,ale mój mąż najbardziej sie zżył z Edziem,bo Edzio własnie Jego wybrał sobie na przewodnika Fotki-nówki sztuki,u mojego męża na brzuchu:p [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3856/pakamera104.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5018/pakamera105.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1545/pakamera107.jpg[/IMG] Psy powciskały sie między mojego męza,a oparcie od wypoczynku,jedynie moja Niunia leży wyżej;) [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4190/pakamera108.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6132/pakamera110.jpg[/IMG]
  16. [quote name='mamanabank']wezmę to zdjęcie do allegro i jak mi się uda to filmik, może chociaż link.[/QUOTE] Bierz wszystko co chcesz:grins:
  17. Jak się nie zeżre z moim Rambem,to go weźmiemy:)Elmi będzie świadkiem,jak chłopaki na siebie zareagują;)
  18. Psy są w ogóle fenomenalne...po tylu latach w schronie,do warunków domowych przystosowują się w 5 minut...
  19. [quote name='Bjuta']JEzu - jakie wspaniałe zdjęcia!!!! Cudo!!!! I daje się pogłaskać Mikusiowi!!! (Ja zmniejszam w Photo-paint9)[/QUOTE] Mysiu,to najwspanialszy dzień w życiu Mongołka,boszsze....jaki zadowolony psiak,jakie oczka śmiejące,a w schronie zawsze był taki smutny...Trzymam kciuki za chłopaka,bardzo mi mojego Niuniusia/Prysia przypomina:loveu:
  20. Niech się chłopak kroplówkuje na zdrowie:)Mój telefon podałam,także będziemy w kontakcie,czy tu na wątku,czy telefonicznie;)
  21. Wiem,że będzie Ci smutno:glaszcze:.No to sobie wyobraź jak ja się czuję,bo jutro jedzie ode mnie Edzio nasza przytulanka,spał z nami w łóżku,był u nas pół roku:-( i Majka co była prawie rok:-(.Obydwa psiaki na szczęście jadą do ds do Syli(też udziela się na wątku Fifiaka:loveu:)
  22. Ano właśnie i tu jest mój problem...one wszystkie są rozpieszczone.Nie ma tak,żebym przygotowała jedno danie i wszystkie psiaki zjadły:shake:.Ten lubi to,a tamten tamto,a kolejny jeszcze coś innego:roll:.Jedynie mięsko z kurczaka lubią wszystkie psiaki bez wyjątku:p
×
×
  • Create New...