Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='Jo37']Potrzebne info - do kiedy psiak jest bezpieczny tzn. kiedy kończy się kwarantanna.[/QUOTE] Jeżeli byłby zaklepany dt,to Ocelot odroczy wyrok na psiaka. Wczoraj był tutaj taki ruch:roll:,a dzisiaj cisza....:shake:
  2. Jessuu,a co sie tutaj dzieje:-o Nigdy,przenigdy nie zginęła żadna złotówka z sum,które Gonia zbiera. Marta,lubię Cię i szanuje,robisz mnóstwo dla psiaków,ale trzeba miec pewne hamulce i najpierw 3 razy pomysleć,zanim napisze sie coś złego o innej osobie.Przecież wiadomo,ze darczyńcy czytają ten wątek i prędzej czy później upomnieli by się o to,ze nie ma ich w odnotowanych we wpłatach.Uważasz,że Gonia wzięłaby sobie pieniądze(!) i liczyła na to,ze sie ktos nie dopatrzy??No to żart jest chyba,to całe posądzenie:shake: A tak w ogóle,to można było to załatwić spokojniej,a nie napadać od razu.Po prostu poprosić aby jeszcze raz Gonia sprawdziła wpłaty,bo coś się nie zgadza.Bo wiesz...chlapnąć coś,żeby komuś dopiec,jest baaardzo łatwo,wiem coś na ten temat:roll:. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy,prędzej czy później wymierzy sprawiedliwość. I pamiętajmy Wszyscy-tyle jest w nas mądrości ile cierpliwości i sprawiedliwości
  3. [quote name='beataczl']napisalam teraz , dzieki za podpowiedz :-)[/QUOTE] Dziewczynki nie mogę pomóc,bo prawdopodobnie wyjadę i nie będzie mnie do końca sierpnia.Mój mąż zostaje z psiakami,dlatego mimo,że poszły mi 4 tymczasy do domków,to nie biorę na razie nowych psiaków na dt
  4. [quote name='Isadora7'][B]Dziękuję Renatko :):):)[/B] [B]Oj tam od razu zgubny, na coś trzeba umrzeć prawda?[/B][/QUOTE] Widzę,że Ci sie spodobała fotka:sg168::-D No masz rację,na cos trzeba umrzeć,bo to obciach umrzeć zdrowemu:pA wędzone dłużej poleży w piachu:grins:
  5. [quote name='Mysza2']Renatko, czy tobie nie zaczyna rosnąć coś na pleckach ( skrzydełka np) :):):)[/QUOTE] Nie skrzydełka,a garb:diabloti: Niech kajtus znajdzie domek,to jest bardzo ważne,a wiek gra na jego niekorzyśc,no i jego antypatia do psów.Dlatego ja nie zbidnieje,a Kajtus bedzie miał większe szanse na domek dzieki wyróznionemu allegro
  6. [quote name='jusstyna85']Opłaciło się wyróżnione :)[/QUOTE] Justynko,bierz kasę z kajtusiowego posagu i tez mu wyrózniaj-zawsze,aż do znalezienia domku,a mi wysyłaj kwote pomniejszoną o wyróznienie
  7. [quote name='jusstyna85']Super :) gdzie takie domki znajdować...[/QUOTE] No własnie,gdzie....? A tak w ogóle,to Pani wypatrzyła Maniusię z allegro:)
  8. Dzwoniłam dzisiaj do pani Grazynki:) Mania jest cud,miód i orzeszki,Pani jest nią zachwycona,jest "w szoku",ze psiak może być tak grzeczny i dobrze wychowany;)No cudo nie pies:loveu:No i Mania ma zmienione imię na Sonia;).Czyli wszystko jest w jak najlepszym porządku,adopcja jest MEGA udana:):loveu:
  9. [quote name='irenaka']Coś w tym jest, psy nam rosną na obraz i podobieństwo nasze;). Patrz : moja Diana:evil_lol:[/QUOTE] No...a patrząc na twój nowy,notabene cudny:loveu: avatarek nie mam co do tego żadnych wątpliwości-charakterek to Dianka ma,oj ma:evil_lol: [B]Isadorko[/B]! Znalazłam zdjęcie siostry Twojego avatarka:diabloti: [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcREMG033Fe5qa0KL-ogXn54t9yQnjuxNkfDEcUYSFV2iB5c0Wo&t=1&usg=__BfmTGDSGPxX7gz62_MkZ9P6SGOM=[/IMG] Być może już widziałaś tę fotkę,ale tak mi sie spodobała,że aż ją tu wkleiłam:mdrmed:
  10. No;) I potem go odwiruje i zrobi sie z Opalisia kula futra,tak jak na jakiejś kreskówce było:evil_lol: Ale dość śmichów chichów,bo znowu ktoś tu wpadnie i powie,że popełniam błędy,albo że maltretuje psy:roll: Magenko,pieniążki dostałam-dziękuje:)
  11. Na wątku cichutko...pewnie kwarantanna sie juz skończyła.czy wiadomo coś w sprawie psiaków?Miałabym jeden ds dla szczeniaka obojętna płeć i kolor
  12. No miałam mieć kojce,ale jak zobaczyłam ceny,to zbladłam i na razie mnie nie stać:shake: Także póki co Lady jest sama,bo pogoniła innego tymczasowicza-samca,bo jej gówniarz podskakiwał.Taka jest charakterna;)
  13. [quote name='migdalena']Dzięki za info.,jak wrócę to zrobię zamówienie. Lady jest charakterna,ale żeby z chłopakami zadzierała ? Na pewno słusznie przywołała go do porządku;)[/QUOTE] To on z nią zadarł pierwszy,myślał,ze jak Lady jest starszą panią,to sobie może podskoczyć:diabloti:.I tu sie oszukał.Niestety psiak musi byc zabrany,bo bałabym sie dać ich znowu razem,bo Lady jak go widzi,to aż piany na pysku dostaje,tak jest wkurzona na niego:shake: Edit:[B]Migdalenko[/B],jak będziesz zamawiała leki,to dorzuc jeszcze kropelki p/kleszczowe,bo we wrzesniu sie kończą. dzieki,buziaczki:loveu: dzwoniła do mnie wczoraj herak-właścicielka dantusia,mimo że zabezpieczyła go porządnie kropelkami,to i tak znalazła na dantusiu takiego wielkiego kleszcza-byka opitego:shake:
  14. Salbinko,jestes niesamowita:loveu: Czyli pudelek uratowany:) A tu następna bida z Tomaszowa:-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190382-Mam-tylko-kilka-dni-%28-Odchodz%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/190382-Mam-tylko-kilka-dni-(-Odchodz%C4%99[/URL]-.....
  15. Faktycznie,masz rację i w jednym i w drugim przypadku:)
  16. [quote name='Ewanka']Miejsce jest, ale ... TZ wyjechał, jutro wraca, a przez telefon nie powiedział nie ;) Mamy psa Zorbę, adoptowanego na dogo, który nie kocha samców, ale może chłopaki się dogadają ... w razie czego, przez jakiś czas mogłabym ich izolować ... są u nas dwa budynki, ale nie ma kojców! Można na razie potraktować miejsce u nas jako DT awaryjny (!!!) ... żeby potem nie okazało się, że nie zdążyliśmy uratować staruszka, że spóźniłyśmy się o dzień lub dwa.[/QUOTE] Ewanko-Aniele:iloveyou: Kochanie,jaki koszt,żeby było wiadomo ile zbierac
  17. [quote name='kaskadaffik']Nie wiem na co liczę.... na cud, na szalonego sponsora.... na cokolwiek.... ten pies przecież ma w oczach chęć życia, nie ma mu sie na umieranie, nie powiedziałabym że jest stary.... Od nas z hoteliku wyjeżdżają w październiku 3 suczki, ale to jeszcze dwa miesiące :( ja mogę jedynie zaoferować jednorazowo 50 zł narazie, tylko na co ??? :( Jeszcze mnie Renatka tym pudelkiem podłamała :( :( Kasiu takich psiaków jak Misio i pudelek w Tomaszowie i w całej Polsce jest znacznie więcej:-(Co chwila powstaje wątek psiaka zagrożonego igłą,boszsze....a my tacy bezradni:-( Edit:Pudelkowi chyba się udało,Ewanka go weźmie na dt:multi:
  18. [quote name='Marta67']wyślij mi zdjęcia na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to ja wstawię ;) zgadzam się z obraczus, znaczy popieram jej pytanie do Ciebie czy jesteś w stanie wykupić mu ogłoszenia, abo choć [B]wyłożyć pieniądze na hotelik na miesiąc czy dwa [/B]zanim nie znajdziemy mu domu stałego?[/QUOTE] Martusiu,szukanie domu może(ale nie musi)potrwać znacznie dłużej niz miesiąc,czy dwa.Co będzie jak Fatima opłaci hotelik na 2 miesiące,a psiak nie znajdzie domu?schronisko,ulica,czy zbiórka na dogo na hotelik?Czasami psiaki siedzą po kilka,kilkanaście miesięcy w hotelikach i Fatima musi o tym wiedzieć.No i Fatimo,zdjęcia,zdjęcia,zdjęcia,bez tego ani rusz... Kolejny apel o pomoc... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190398-Pomocy[/URL]!!! [U] [/U] Niestety zauważyłam,że coraz więcej ludzi chce oddać swoje psiaki,takie wątki jak te dwa wyrastają jak grzyby po deszczu:roll:.Smutne to:shake:
  19. U Laduni wszystko dobrze,awaryjnie przyjechał do mnie nowy psiaczek i dałam go na miejsce Dantusia.Niestety dwa dni było dobrze,a na trzeci dzień była mocna awantura między nimi:shake:.O coś im poszło i tamten napyskował do Lady,a Lady nie dała sobie w kasze dmuchać i musiałam rozganiać towarzystwo.A myślałam,że pies z suką będą zyli w zgodzie:roll:.I znowu Lady jest słomianą wdową;) [B]Migdalenko[/B]-leki na stawy kończą się [COLOR=Red]22 września[/COLOR],a scanomune [COLOR=Red]23 sierpnia[/COLOR],bo miałam jeszcze kilka tabletek po innej suni. mam awarię komputera,także na razie nie mogę wstawiac fotek.Jak naprawię,to powrzucam nowe foty dziewczynki:)
  20. Puszeczki wczoraj dotarły:multi:.Najbardziej chyba cieszy się Mietosiński,bo mu smakują:).Puszeczki są gabarytowo mniejsze od tych ostatnich,a droższe.Dziady,no..:mad:
  21. [quote name='kaskadaffik']Renia być może, tam jets właśnie kilka Dziewczyn na wątku Jaspera z Tomaszowa m.in. Ocelot ... No tak,jak Ocelot pilotuje sprawę,to psiak jest w Tomaszowie:shake:.Niestety tam nie jest ciekawie dla starych psów.Tu kolejny świeży wątek tomaszowskiego staruszka,który za kilka dni ma iśc pod igłę:-(.Obawiam sie że nie damy rady wszystkim tym bidom pomóc.Brak dt,hotelików no i kasy... http://www.dogomania.pl/threads/190251-Nikt-na-nim-nie-zarobi-wi%C4%99c-trzeba-go-zabi%C4%87-15letni-pudel-czeka-w-schronie-na-%C5%9Bmier%C4%87!
  22. [quote name='magenka1']Renatko zobacz jakie maleństwo http://www.dogomania.pl/threads/190182-Nieszcz%C4%99%C5%9Bcie-m%C5%82odziutka-mini-pinczerka-przera%C5%BCona-nie-je-DT-na-cito!-Pomocy!?p=15120083#post15120083 Magenko,ja juz byłam tam na wątku jak jeszcze fotek nie było,ale nic nie pisałam,bo póki co nie mam jak pomóc,ale sytuacja jest juz opanowana i sunia idzie do ds:) A u nas wszystko dobrze,Opaliś co wieczór pakuje sie do nas do wyrka i tak sobie śpimy-ja,mąż,Rambo Niunia,Niuniek i Opaliś.Dobrze,ze nie ma upałów;) Musze kupic Opalisiowi szampon do białej siersci i odżywkę.Chłopak będzie wtedy mega cudny:loveu: Narazie jadę na trybie awaryjnym z obsługą sieci,bo komputer mi sie zepsuł po niedawnym włączaniu i wyłączaniu światła przez energetykę:watpliwy: i niestety nie mam niektórych funkcji,między innymi nie mogę wrzucać zdjęć na komputer:shake:.takze jak naprawie kompa,to powgrywam fotki:)
  23. Jak psiak jest w Tomaszowie,to sprawa MEGA pilna,bo tam sie nie cackają ze starymi psami:shake::-(
  24. Za miesiąc będzie ROK jak Łatuś u mnie siedzi.Chyba troszku za długo:shake:
  25. Jestem i ja wreszcie:)Mam problemy z komputerem po niedawnym włączaniu i wyłączaniu światła i wszystko mi padło,używam teraz trybu awaryjnego z obsługą sieci:watpliwy:Niestety nie mogę wrzucać fotek i nieraz wcale mi nie działa komp,takze jestem teraz rzadziej.Niedługo naprawie,to powstawiam fotki:) Niestety nasz Dżeruś znowu ma nawroty swędzenia,byłam u wetki,dostał znowu leki.No i moja wetka oceniła go na około 10 lat:-oA ze schroniska przyszedł z wiekiem 5 lat.Ktoś go źle ocenił wiekowo:roll:.No i wetka powiedziała,ze z roku na rok alergia będzie sie nasilać.Nie wiem,może by go przerzucic na karmę hypoalergiczną?W fazie nasilenia objawów,to i apetytu nie ma nasz Dzeruś:shake: Tym czasem jak ktoś ma chwilkę,to niech poczyta sobie ten wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/137627-Uczulenie-na-py%C5%82ki-traw[/URL] Jakbym o Dzerusiu czytała,objawy prawie identyczne...
×
×
  • Create New...