Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Czy orientujecie się,czy jamniorka nie załatwia się w domku?
  2. W mojej rodzinie mają foksterierka,około 3 lat temu zachorował właśnie na tę chorobę i ledwo psinę odratowano.Zapłacili jednak ponad 900zł.Nie wiem u jakiego weta byli,ale mieszkają na Żoliborzu,na ul.gen.Zajączka,więc zapewne gdzieś tam leczyli psinę.Takie niestety są ceny:shake:
  3. [quote name='Ziutka']ostatnio znowu mi się dogo wali :angryy: co wejde na jakiś wątek to : server tu busy czy inne ch..je :talker:[/quote] Uważaj,bo bana dostaniesz:evil_lol:.Teraz to już nikt nie zna dnia ani godziny,ani za co:cool1: Wiem słońce,że wpadasz na wątek,dzięki :loveu:
  4. Nie wiem gdzie to napisać,więc może u Was.Zajrzałam do galerii Paros i u mnie na tymczasie jest sunia ze zdjęcia nr 14,sunia nr 94 i sunia ze zdjęcia zbiorowego nr672-ta biszkoptowa.
  5. No to masz osobistego bodyguarda:evil_lol:
  6. Jak zwykle Fela w swoim żywiole:cool3: [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/6099/zdjcie0570kx5.jpg[/IMG] A tu Perełka jedynie w takich sytuacjach skupiona i w miarę spokojna:evil_lol: [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/6536/zdjcie0568mk8.jpg[/IMG]
  7. A tu świeżutkie zdjęcia z wybiegu:loveu: Tosia skarbek,już bardziej pogodna:multi:,aż jej się ogon w tym pędzie rozprostował:evil_lol: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/8932/zdjcie0573xv5.jpg[/IMG] Felka na wyścigach:loveu: [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/9152/zdjcie0572jv8.jpg[/IMG] Sprint "szalonej" Perełki:loveu: [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4858/zdjcie0567oz3.jpg[/IMG]
  8. Bo któres zdjecie na chodniku robione,jest przekręcone i tak wygląda:cool3:. Gratulacje drugiej łapki:loveu:
  9. A ta w skarpetkach jest niemozliwa:evil_lol:
  10. [quote name='JoSi']Wczoraj było dobrze, dzisiaj Barbi obudziła się z zalepionym noskiem, jedna dziurka całkiem zawalona. [/quote] Przy takiej zgniłej pogodzie,to i zdrowego zalepia,a co dopiero chorą Barbisie:shake:
  11. [quote name='sleepingbyday']co ona tak do góry nogami chodzi???[/quote] A bo to Sochaczewskie cudo!!!:loveu: Takie to wszystko potrafią:eviltong:
  12. [quote name='Shiva'] Jak mi się znudzi życie, to se wejdę na jakiś gorący wątek i nawrzucam im do woli :diabloti:[/quote] :roflt::roflt::roflt:-to było dobre!
  13. Będę miała.Jedną budę mam,druga będzie gotowa na początek listopada,a jak będzie trzeba,to i trzecią dostawie.Ale to już absolutne maximum:roll:
  14. Sati,tylko jak wy mi sunie przywieziecie?Daleko ona jest?Termin aktualny to 3 listopad,bo 2-to niedziela i jedziemy do mojej mamy.
  15. [quote name='Renata5']Napewno Emilka będzie tu wpadać[/quote] Jejku,dopiero zauważyłam,że i Emilka ma bana:shake:.No to się porobiło:shake:
  16. Witaj Shiva!:loveu: No niestety usługi naszych wetów są drogie,ale mamy się cieszyć,bo podobno w Warszawie jest jeszcze drożej:crazyeye:.No niestety,im bliżej stolicy,tym ceny wyższe:shake:Nie wiem,czy u nas wet by przyjechał,czy to dzień,czy noc,chyba że za odpowiednio wyższą stawkę:p Felka też może mieć alergie,bo się drapie,ale to dopiero stwierdzimy jak te wszystkie świerzbowce ,nużeńce i inne cholerstwa wyleczymy. Kaszanki nie zjadła,bo widocznie kiełbaska jej bardziej pachniała,a poza tym tesciowa przyszła,jak Felka kończyła jeść,więc nie miała szansy wszamać jeszcze kaszany.Ale strachu to się najadłyśmy(zamiast kiełbasy:cool3:).Ale całe szczęście jakoś nie drapała sie Fela mocniej,ale była za to przeszcześliwa:evil_lol:
  17. Ale jaki śmiech...pewnie Hoolywodzki:razz:.Zęby jak na filmach;)
  18. Agatko,a masz wieści o pozostałych dzieciątkach Figi?;)
  19. Napewno Emilka będzie tu wpadać,chociaż Ona zapracowana jest i wizyty mogą być nie za częste,a może jeszcze inne fanki dziewczynek je odwiedzą,także mam nadzieje,że nie zostaniemy tu zupełnie same:razz:
  20. Dzięki Isadorko,widzę po wątkach,że zawsze jesteś jak ktoś potrzebuje pomocy:loveu:
  21. Uff...bo już wszystkie żeśmy zrozumiały,że Mańka już nie ma:evil_lol:
  22. A nasza Ewcia dalej bez domku?:shake: Czy to się kiedyś zmieni?
  23. Dla suni lepszy byłby domek,więc opcja pati,mimo,że droższa to dla suni lepsza.Jak chcecie zobaczyć moją adoptowaną bidę,to zapraszam na wątek "Pryszczyk po 7 latach w schronisku ma szanse na dom...",a watek moich tymczasowych suniek,to "Trzy dziewczynki z *piekła w Kreżelu*Fela,Tosia i Perełka"
  24. Sati dobrze,że tu zaglądasz,bo po zbanowaniu ARKI,to widzę,że sama ten wątek będę prowadziła:cool1:
  25. [quote name='madcat1981']Mam nadzieję ze nie pisane bo go już nie ma...:/[/QUOTE] Chyba miała na myśli,że skoro nikt nic nie pisze,to Maniuś już w domku
×
×
  • Create New...