-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Młodziutka jamnisia - Zuzia z Łodzi znalazła dom!!!!
Lionees replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Czy orientujecie się,czy jamniorka nie załatwia się w domku? -
W mojej rodzinie mają foksterierka,około 3 lat temu zachorował właśnie na tę chorobę i ledwo psinę odratowano.Zapłacili jednak ponad 900zł.Nie wiem u jakiego weta byli,ale mieszkają na Żoliborzu,na ul.gen.Zajączka,więc zapewne gdzieś tam leczyli psinę.Takie niestety są ceny:shake:
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No to masz osobistego bodyguarda:evil_lol: -
A tu świeżutkie zdjęcia z wybiegu:loveu: Tosia skarbek,już bardziej pogodna:multi:,aż jej się ogon w tym pędzie rozprostował:evil_lol: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/8932/zdjcie0573xv5.jpg[/IMG] Felka na wyścigach:loveu: [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/9152/zdjcie0572jv8.jpg[/IMG] Sprint "szalonej" Perełki:loveu: [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4858/zdjcie0567oz3.jpg[/IMG]
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Bo któres zdjecie na chodniku robione,jest przekręcone i tak wygląda:cool3:. Gratulacje drugiej łapki:loveu: -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
A ta w skarpetkach jest niemozliwa:evil_lol: -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoSi']Wczoraj było dobrze, dzisiaj Barbi obudziła się z zalepionym noskiem, jedna dziurka całkiem zawalona. [/quote] Przy takiej zgniłej pogodzie,to i zdrowego zalepia,a co dopiero chorą Barbisie:shake: -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']co ona tak do góry nogami chodzi???[/quote] A bo to Sochaczewskie cudo!!!:loveu: Takie to wszystko potrafią:eviltong: -
Będę miała.Jedną budę mam,druga będzie gotowa na początek listopada,a jak będzie trzeba,to i trzecią dostawie.Ale to już absolutne maximum:roll:
-
Sati,tylko jak wy mi sunie przywieziecie?Daleko ona jest?Termin aktualny to 3 listopad,bo 2-to niedziela i jedziemy do mojej mamy.
-
Witaj Shiva!:loveu: No niestety usługi naszych wetów są drogie,ale mamy się cieszyć,bo podobno w Warszawie jest jeszcze drożej:crazyeye:.No niestety,im bliżej stolicy,tym ceny wyższe:shake:Nie wiem,czy u nas wet by przyjechał,czy to dzień,czy noc,chyba że za odpowiednio wyższą stawkę:p Felka też może mieć alergie,bo się drapie,ale to dopiero stwierdzimy jak te wszystkie świerzbowce ,nużeńce i inne cholerstwa wyleczymy. Kaszanki nie zjadła,bo widocznie kiełbaska jej bardziej pachniała,a poza tym tesciowa przyszła,jak Felka kończyła jeść,więc nie miała szansy wszamać jeszcze kaszany.Ale strachu to się najadłyśmy(zamiast kiełbasy:cool3:).Ale całe szczęście jakoś nie drapała sie Fela mocniej,ale była za to przeszcześliwa:evil_lol:
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ale jaki śmiech...pewnie Hoolywodzki:razz:.Zęby jak na filmach;) -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Lionees replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agatko,a masz wieści o pozostałych dzieciątkach Figi?;) -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
A nasza Ewcia dalej bez domku?:shake: Czy to się kiedyś zmieni? -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
Lionees replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla suni lepszy byłby domek,więc opcja pati,mimo,że droższa to dla suni lepsza.Jak chcecie zobaczyć moją adoptowaną bidę,to zapraszam na wątek "Pryszczyk po 7 latach w schronisku ma szanse na dom...",a watek moich tymczasowych suniek,to "Trzy dziewczynki z *piekła w Kreżelu*Fela,Tosia i Perełka"