Jesteśmy już po:p.Perełka miała szczepienie p/wirusowe-nawet nie pisnęła i obcięte pazurki,ogólnie stan jest dobry,wszystkie ranki pogojone,dziewczynka wazy 8,5 kg.Za dwa tyg. szczepienie na wściekliznę.
Tosia miała też szczepienie p/wirusowe,pazurki obcięte na poprzedniej wizycie,szczep. p/ wściekliźnie za dwa tyg.,kobita wazy 19,5 kg,stan fizyczny-super,trochę gorzej z psychiką,ale nie od razu Kraków zbudowali;).
Fela nie miała szczepienia,jeszcze ma nużeńca,musi się zaleczyć,a na to potrzeba czasu.Dostała Vitalin,czyli olej do picia,który hamuje procesy zapalne,stymuluje system odpornościowy,wspomaga leczenie egzem...Za dwa tyg kontrola i wtedy zapadnie decyzja o szczepieniu.Babeczka waży 22,5 kg,z sutków niektórych leci minimalna ilość przezroczystego płynu,także nie jest źle.EKG u nas nie do zrealizowania niestety:shake:.