Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Ciotka Pati zakochana-pewnie już nie odda Fifi
  2. Nie wydaje Ci się-posty skaczą:angryy:.A sunia słodziutka:loveu:
  3. no i co?Doczeka sie?Cuuudna jest:loveu:
  4. to poproszę o nr konta;)
  5. nie doczytałam,a ona już po:evil_lol:
  6. Daj nr konta na pw,dołożę się do sterylki panience;)
  7. Jesteśmy już po:p.Perełka miała szczepienie p/wirusowe-nawet nie pisnęła i obcięte pazurki,ogólnie stan jest dobry,wszystkie ranki pogojone,dziewczynka wazy 8,5 kg.Za dwa tyg. szczepienie na wściekliznę. Tosia miała też szczepienie p/wirusowe,pazurki obcięte na poprzedniej wizycie,szczep. p/ wściekliźnie za dwa tyg.,kobita wazy 19,5 kg,stan fizyczny-super,trochę gorzej z psychiką,ale nie od razu Kraków zbudowali;). Fela nie miała szczepienia,jeszcze ma nużeńca,musi się zaleczyć,a na to potrzeba czasu.Dostała Vitalin,czyli olej do picia,który hamuje procesy zapalne,stymuluje system odpornościowy,wspomaga leczenie egzem...Za dwa tyg kontrola i wtedy zapadnie decyzja o szczepieniu.Babeczka waży 22,5 kg,z sutków niektórych leci minimalna ilość przezroczystego płynu,także nie jest źle.EKG u nas nie do zrealizowania niestety:shake:.
  8. Bo on wogóle jest słodki.Co za pies-ideał:loveu:.Normalnie kocham go jak głupia.To jest moje słońce jedyne:loveu:
  9. Super są te szelki!
  10. [quote name='Nina123']tu mama emilii2280. wpadam w zastepstwie dogladac swoich "wnuczek". dziewczynki chowaja sie swietnie na kozim mleczku, tylko tak dalej.[/quote] Dzień dobry Pani Ninko! Wnusie są super,mają apetyt,Tosia robi sie coraz fajniejsza,zaczepia do zabawy,wszystko jest OK:loveu:.Pozdrowienia dla Emilki:loveu:
  11. [quote name='Shiva'] Wiesz Renata - uważaj jednak na dzieci:oops2:[/quote] A to dlaczego?:hmmmm:
  12. [quote name='Shiva']A swoją drogą - to dość ciekawe, że Renata robi Perełce zdjęcia zazwyczaj w tej intymnej sytuacji, a Feli - gdy się czochra o trawę, Jak bym była Perełką, to bym się Jej zapytała, "czy Tobie Renata - też strzelić fotkę - jak siedzisz w kibelku? :ban:":evil_lol: Już masz - jak śpisz na kanapce.....:lol: Wiesz Renata - uważaj jednak na dzieci:oops2:[/quote] Perle można tylko w takiej sytuacji robić zdjęcia,bo wtedy jest "unieruchomiona":evil_lol: Zaraz idę z pannami na szczepienie.Trzymajcie kciuki,żeby były dzielne:razz:
  13. Chyba powielił się wątek.Kilka dni temu założony był o tej samej pseudohodowli."POZNAŃ!!!Spójrzcie na to!!!"-założyła MonikaP.
  14. [quote name='lavinia'] no, u Agaty niebezpiecznie, u Pati niebezpiecznie...co my zrobimy ??[/quote] :loveu::loveu::loveu:
  15. A u nas wiosna,maj,kwitną mlecze nad rzeką...:razz: A tu se leżymy,moglibyśmy sobie tak leżeć w nieskończoność:eviltong:
  16. Nie watpię:evil_lol:.A Ty mnie jeszcze z premedytacją kotkiem czestujesz:diabloti:
  17. Tak naprawdę to chyba jest bez większego znaczenia,jeżeli psiak nie musi np 5 godzin chodzić na smyczy.Przy normalnej dawce spacerów,ani szelki,ani obroża nie powinny zrobić krzywdy
  18. W którymś wątku Rybka39 pisała o takim tymczasie.Być może to ten sam.
  19. Tez miałam jamniorkę i wet odradził szelki,bo deformują barki,a tym samym łapki.Czytałam w książce dotyczącej jamników o tym samym-szelki niet.
  20. Dziewczyny na jednym z wątków przeczytałam,że jest tymczas dla psa onkowatego za 180zł miesięcznie.Nie wiem jakie warunki,nie wiem w sumie nic,tylko znam cenę.Czekam na odpowiedź i dam Wam znać,to może Czar tam by poszedł?
  21. Oby ogłoszonka pomogły znaleźć domek
  22. Przyjdzie czas,że będziesz miał swój domek,zobaczysz...Trzymam kciuki za to
  23. Kto da dom temu psiemu nieszczęściu?
×
×
  • Create New...