Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Może napadniemy na jakiś bank?
  2. No to "ładne"perspektywy mają tłuścioszki:crazyeye::mad:.Kajusiu,nie bój się nie damy Cie przerobić na smalec(żadnego nie damy)!!!
  3. No dawajcie świeże wiadomości:mad:
  4. Nikt nic nie wie:mad:.Czyżby domek się szykował?
  5. Oj Wikusiu,żeby te biegi doprowadziły Cię do domku!!!
  6. Oj tak,Sasanka bardzo prosi o domek!!!
  7. [quote name='luka1']a tymczasem biegniemy bo świat o nas zapomni[/quote] No to biegniemy sie przypominać!
  8. No to zapraszam Nore na spacerek!
  9. No to Małgosiu wybieraj imię dla czarnulki!
  10. [quote name='luka1']taki wielki i dzielny pies bardzo fajnie bedzie wygladał przy pieknym domu[/quote] Nawet ten domek nie musi być piękny,ważne żeby był!
  11. No to jeszcze jeden spacerek.Takiemu dużemu piesowi potrzeba duuużo ruchu!
  12. [quote name='luka1']A on tak bardzo chce być z człowiekiem[/quote] Człowieku,daj mu dom!
  13. Ciekawe jak długo jeszcze przyjdzie mu czekać:shake:?
  14. [quote name='luka1']ble ble ble[/quote] Taaa ,niby nic,a jak dużo wyraża:evil_lol:
  15. Bido kochana,kto da Ci domek?:shake:
  16. Maślaki-psiaki.Podniosę psinę,niech pobędzie na górze!
  17. No to inni niech robią te ogłoszenia,a ja tymczasem podniose psinę
  18. No to niech te ludzie szybciej się zakochują:mad:,bo czas leci,a pies czeka:shake:
  19. No to Batmanku pokazuj sie wszystkim z rana!
  20. No to pokazujemy sie dalej Pajduniu!
  21. Dziewczynki,jak się czuje Morusek?
×
×
  • Create New...