-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Jaki się zrobił piękny:loveu:
-
Czarna owieczka. Jaki ciąg dalszy ? Pobiegła za TM.
Lionees replied to ElzaMilicz's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeju Elza skąd wytrzasnęłaś taką bidę:crazyeye::shake: Co ta psina ma przy odbycie:crazyeye:? Co ona ma w sierści:crazyeye:? -
Zdjęcia po prostu zarąbiste:loveu:
-
Zwróciliśmy mu życie, czekamy, aż ktoś da mu szczęście
Lionees replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Ależ jesteś piękny i szczęśliwy:loveu: -
Sochaczew - Nora - zobaczcie jaka piekna MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga-kinia']wow śliczna :cool3: ona musi do miasta trafić tam kur raczej ludzie nie mają ...[/quote] Ha! Ja mieszkam na ulicy(no nie dosłownie:p),która według prawa należy do centrum miasta i mam kury:eviltong:.Z jednej strony sąsiadka też ma kury,z drugiej strony mają kaczki i gęsi-normalnie WIOCHA na całego ten nasz Sochaczew:diabloti: -
A tu zobaczcie jakie mamy piękne widoki:łabędzie(2 duże i 3 jeszcze bure młode),dzikie kaczki.Prysio to nieraz stoi i się napatrzec nie może,zresztą ja też i tak se stoimy i się gapimy,a Rambuś lata tu i tam:loveu: Podejść bliżej nie dało rady bo one płochliwe są,ale jak się patrzy na nie "na żywo" to widać je całkiem dobrze.Cudne są i takie dostojne:loveu:
-
[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/75/zdjcie0610tt7.jpg[/IMG] Perła ganiała po chałupie i oto efekt-jęzor do pasa:evil_lol: A to jak zwykle skromniutka Tosia:loveu: [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/2563/zdjcie0600iy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1428/zdjcie0602cu6.jpg[/IMG] Zdjęcia trochę rozmazane,ale dziewczyny to torpedy-ciągle w ruchu;)
-
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Morwisiu jak tam zdrówko? Pokazuj się chłopaczku! -
[quote name='luka1']fotek nima, domu nima, palnąć sobie w łeb ale strzelby tyż nima[/quote] Wody na pustyni tyż nima:evil_lol: Ale my jesteśmy i może jakoś wspólnymi siłami znajdziemy psiowi domek:razz:
-
No to czekam ze swoją całą psiom "świtą" na księżniczkę:loveu:
-
Witaj Sati,czy propozycja na 3-go listopada nadal aktualna?
-
Sochaczew - Nora - zobaczcie jaka piekna MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ano piękna,tylko po kiego źre te kury:shake: -
Sochaczew - Nora - zobaczcie jaka piekna MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
To coś jak mój Rambo:shake:.Dziewczynce trzeba domku bez ptaszków.Kto ma taki domek,no kto? -
[quote name='sati']:shake::shake: masakra :-(:-([/quote] No niestety:-(.Niech mi ktoś wytłumaczy,gdzie jest sprawiedliwość? Żeby matkę od małych dzieci zabierać?Biedne dzieci,pewnie "pójdą" gdzieś po rodzinie,a jak nikt z rodziny nie będzie chciał się nimi zająć,to do domu dziecka.Szkoda ich:placz:.
-
Żyjemy,żyjemy i mamy się całkiem nieźle.Właśnie wróciłam z towarzystwem z dworu.Dziewczyny wybiegane,zadowolone,teraz odpoczywają,a ja pomagam piec ciasta teściowej,bo zmarła nasza sąsiadka przez siatkę,dziewczyna 38 lat,jej mąż zginął tragicznie 4 lata temu,teraz ona(nowotwór):-(.Zostawiła 6 dzieci,najmłodsze 6 lat.Pieczemy ciasta na stype,bo dobra chodź jakaś pomoc.Jak się trochę obrobię,to powrzucam nowe fotki.
-
A to Prysio z Felą:loveu: I kto by pomyślał,ze on prawie "umierający" jest?:razz: Przy panience od razu poczuł się jak młody bóg:evil_lol:,te bystre spojrzenie...ta wyprostowana sylwetka... A tu Prysio "obrabia kość(taką z jelit,czy ze ścięgien wołowych,nie taką "żywą").Ząbków prawie niet,ale chęci są i to się liczy:eviltong:
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Super!Super!Super! Dośka jest w 7 niebie,kot ma towarzyszkę do zabawy i wszyscy są zadowoleni:loveu:.Dosieńka trafiła na kochający domek:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
Lionees replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ona jest po prostu NIEMOŻLIWA:loveu::loveu::loveu: -
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
Lionees replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja chcę:loveu: