Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Czyżbyś Bajtusiu wyjechał już do tych Niemiec,bo coś cichutko u Ciebie:shake:
  2. Tak myślałam,skoro to jej 5-ty domek:shake:,ale dobrze,że ostatni;)
  3. Szkoda że Bary nie ma pana,który by go zabierał na te spacerki:placz:
  4. Oby dobrze przetrzymała podróż bidulka:loveu:
  5. Agri piesku nie spadaj,wracamy na górę!
  6. Olafku przypomnij o sobie piesku!
  7. No to Ewciu tak z wieczora pokazemy się cioteczkom,niech pamiętają,że domek dla ciebie potrzebny!
  8. Pokazuj się psino,bo niziutko spadłeś i nikt Cię rzeczywiście nie zauważy:shake:
  9. Leki bierze,skika,fika,stafiruje się do panienek,wiec chyba nie najgorzej z tą jego formą:razz::evil_lol:
  10. Majeczko,jaka ty się kobita zrobiłaś!!!:evil_lol:
  11. No to domku znajduj się,bo piesio nie może czekać,zima idzie...:shake:
  12. Czyżby jeszcze nic nie było wiadomo?Luka gdzie jesteś:placz:!!!
  13. Luka jest odważna,to nie będzie się bała zajrzeć mu w pychol i dzięki temu się dowiemy,jaki on jest na starość;)
  14. Ziutka,no co Ty nie stydaj się:razz:
  15. A i my się możemy do Sosnowca przelecieć,co nie Ziutka:razz:? Dla Perełki -wszystko!
  16. Tylko szkoda,że domku ni ma:shake:
  17. No właśnie!Jakiś wisielczy humor ma ta luka:mad::evil_lol:
  18. Justynko piękne zdjęcia,szczęśliwe pisinki,tylko koteczka szkoda:-(.Trzymam kciuki,żeby wyzdrowiał
  19. Ano czasami nie mogę spać,bo jak się tak naganiam z tymi piesami,to mi się ze zmęczenia nawet spać nie chce.A Prysio odsypia schronisko,nawet czołg go nie obudzi:razz:
  20. [quote name='Olena84']Kruszynka w gore!!![/quote] Ładna z niej "kruszynka":evil_lol:.Ewcia kto da Ci domek?
  21. No ta idziemy:multi:.Ja też mam Ramba-to ten z białym w moim awatarku:razz:.Bierzemy wszystkie piesy i zasuwamy!!!
  22. Podnosimy maleństwo i prosimy o domek!!!
  23. Gupie te ludzie i ślepe:mad:
  24. Z taką wagą,to chyba byłoby jej ciężko kotecka pogonić.Trzymam kciuki za domek!
  25. Domku przybądź prędko,bo Sara czeka!!!
×
×
  • Create New...