Dziewczynki,opcja jest taka,że mogę dać mu budę ocieploną na swoim podwórku+spacery,jeżeli nie będzie sam chciał sobie chodzić po podwórku.Do domu go wziąźć nie mogę,bo mam już 3 dziewczyny z Kreżla na tymczasie.20 zł za dobę +wasza karma,bo on chyba weterynaryjną je.Jeżeli pasuje,to mogę go wziąźć już w sobotę.Jeżeli znajdziecie inne miejsce,to nie zawracam Wam głowy.Dziewczynki mają swój wątek.Niestety fakturami nie dysponuję,a nie wiem,czy to nie byłoby konieczne.