A tak se po cichutku lubimy czasem posiedzieć...:roll:
Najnowsze wieści:
Perełka może mieć sterylkę dopiero po świętach,bo nie ma chirurga.Jeżeli uda im się ściągnąć chirurga do świąt to fajnie,ale jak nie,to dupa blada.Chyba poczekamy,bo nie ma sensu latać po innych wetach-jak myślicie?