Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='jusstyna85'] a tak poważnie,to zabierają boks innym psom i dla dobra Jaaga weźmie je albo na DS,albo na DT...[/quote] No i będzie miała MLIKO prosto do kozy:cool3:...no chyba,że ozdobne nie dają mleka:evil_lol:
  2. To wy kozy tez tam macie?:crazyeye:
  3. To gdzie jest ten psiak spod tesco?:-(
  4. [quote name='ARKA'] [COLOR=pink]oby tylko ciecze..nie przyszlo, cieczka[/COLOR];)[/quote] Właśnie tego też się obawiam,ale tylko dlatego,że te moje 2 facety będą szalały na górze.:shake: No ale mam nadzieję,że Perełka da se na wstrzymanie:grins: Kurna no i Fela też...:p
  5. Dokładnie tak! No ale musimy poczekać na Justynkę.. A tymczasem proszę o jeszcze jakąkolwiek pomoc finansową dla psiny:modla:
  6. Kurcze dobrze by było usprawnić pracę Justynce i zadeklarować kto ile może wpłacić i jaka to będzie wpłata(jednorazowa,czy comiesięczna).Dziewczyna wiedziałaby ile piesek ma już pieniążków na dt i można byłoby już coś zaklepywać dla niego...
  7. A tak se po cichutku lubimy czasem posiedzieć...:roll: Najnowsze wieści: Perełka może mieć sterylkę dopiero po świętach,bo nie ma chirurga.Jeżeli uda im się ściągnąć chirurga do świąt to fajnie,ale jak nie,to dupa blada.Chyba poczekamy,bo nie ma sensu latać po innych wetach-jak myślicie?
  8. Cholerny świat...:shake: Justynko popytam jeszcze tu i ówdzie o ten tymczas,wtedy Ania będzie mogła wziąźć tamtego psinę,a nasza bida poszłaby gdzie indziej. Cały czas potrzebne wsparcie finansowe na tymczas...super,że są już pierwsze deklaracje,no ale to pewnie wciąż mało:-(
  9. Ja dopiero wieczorem dostałam kody i w nocy wysyłałam pieniążki.Myślałam,że jak nie było już Cię w przelewach oczekujących,to znaczy,że już są u Ciebie. To mój pierwszy przelew przez internet:roll:
  10. Kikou moje pieniążki już na pewno też doszły;)
  11. No...wreszcie tu dotarłam:p DIF,jesteś niesamowita,razem z całym swoim towarzystwem:loveu:
  12. A na ten wątek to już nikt nie zagląda?:cool1:
  13. [quote name='Pianka']ma się dobrze, ale pewnie chcesz zdjęcia? Postaram sie zalatwić, tylko ta pani u której naszej chłopaczek jest nie bardzo umie poruszać sie po necie, ale jakoś damy rade mam nadzieje:razz:[/quote] Pewnie nie tylko ja chciałabym obejrzeć uśmiechnięty pychol Reksia;) Dzięki:loveu:
  14. Czy w efekcie tej operacji będzie miał tą łapkę amputowaną?
  15. No to skoro jest łagodny do psów,kocha ludzi,nie brudzi w domu..to dlaczego go te małpy wywaliły na ulicę:shake::-(
  16. Jejku...tylko gdzie tych dobrych domów szukać:-(
  17. Ja tak trochę z innej bajki...wiecie co z chorym na serduszko Reksem?Jak mu tam w tych Niemczech?
  18. [quote name='Klementynkaa']ależ ma minkę na tych ostatnich zdjęciach :placz::placz::placz:[/quote] Taa...a zobacz jaki ma krowi karabińczyk przy łańcuchu...:shake:
  19. Uf...no to dobrze napisała Justyna,że schronisko nie da mu zrobić krzywdy...bo w niektórych schronach,to siedziałby dalej z oprawcami:shake::-( Asta-dziękujemy za pomyślne informacje:loveu:
  20. Może z rana ktoś Cię wypatrzy...:-(
  21. Takie coś już jest na pierwszej stronie...;)
  22. Prezenty dla nas -oczywiście...a dla Ewci DOMEK:loveu:
  23. Pewnie Morwiś już dawno nie śpi,bo jak tam spać w takim hałasie...:shake: Pryszczyk jeszcze nosa nie wychylił spod kołdry..
×
×
  • Create New...