Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Nawet nie wiem co napisać...:shake::-( Jedynie same niecenzuralne słowa się cisną na usta:angryy:
  2. Justynka nie mogła wejść na dogo:angryy:,z przyczyn technicznych...jak zwykle bywa Jak tylko będzie mogła wejść to się odezwie
  3. [quote name='kinga-kinia']jak by było się trzeba dołożyć do transportu dla Barego to dajcie mi znać[/quote] I mi,i mi....:cool3:
  4. [quote name='gonia66']A my dalej nic o szczeniaczkach wlsciwie nie wiemy:cool3:Tylu ludzi "tu przygnałyśmy" ale jak Ci wszyscy wejdas, to w zasadzie niczego sie nie dowiedza oprocz tego, ze kasa potrzebna:cool3:To troche mało na poruszenie srec..jak myślicie cioteczki??Powinny byc podawane informacje na bieżąco...przynajmniej raz dziennie..a tu ...eh....:-([/quote] Gonia,jeżeli nie znasz sytuacji,to nie wyciągaj pochopnych wniosków,bardzo Cię proszę.Ludzie,którzy znają Jagnę i Justynę,wiedzą,że jeżeli dziewczyny nie piszą,to coś się dzieje i dlatego się nie odzywają,tylko czekają,aż któraś z dziewczyn się odezwie. Justynie muli dogo :angryy: i nie może wejść.Jagnie zaginęła suczka,którą ma na dt,która była 8 lat w schronisku.Jagna ją wzięła parę dni temu.Dziewczyna cały czas szuka suni,jak będzie już w stanie wejść na dogo,to pouzupełnia wpłaty. Sunia-szczeniaczek,która dostała surowicę,czuje się lepiej...natomiast Kaj jest jeszcze w szpitaliku schroniskowym,też jest z nim lepiej,ale NA CITO szuka dt. Więcej napiszą dziewczyny jak wejdą na dogo
  5. [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/6682/dsc00119at0.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/298/dsc00117vp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3205/dsc00113si5.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1757/dsc00111de5.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Koperek']A mi się wydaje, że sama się zaprosi, jak będzie już gotowa. Osobiście bym się nie odważyła- za wcześnie. Moje słowa to była taka przenośnia,dlatego też nie zapraszałam mru na wątek:roll:,ale podobieństwo widzę,przynajmniej na zdjęciu.
  7. Zdjęcia robione na spacerku wieczornym,Satka była na smyczy,bo strzelali z petard i bałam się,żeby nie uciekła. Satka wącha wszystko,bo jedna z dziewczynek Krężlowskich ma cieczkę:p
  8. Cały czas czekamy na fotki...;)
  9. Spójrzcie na banerek od Izadorki i banerek z Dymeczkiem(u Izadorki w podpisie)....podobni,nie? Możeby tu tak mru zaprosić?
  10. [quote name='Ziutka']Trzymajcie za nas kciuki w środę :diabloti:[/quote] Znaczy się już jutro...:thumbs: :smilecol::sweetCyb::bigcool::smilecol:
  11. [quote name='mru']wiecie, jak oddawałam Maksia Kasi to tez myślałam, że mi peknie o Maksia jestem zupełnie spokojna, z Kasią mam stały kontakt... :):):) [/quote] Oby Dieguś znalazł domek gdzieś blisko...
  12. [quote name='mru']ale wiecie u mnie to trzecie pietro i małe mieszkanie jesli zachoruje (odpukać!) to kto go będzie nosił :( ja już nosiłam Mojżesza 25 kg na górę codziennie... i wiem, że to się może bardzo źle skończyć dla kogoś kto nosi i dla psa też :( ja nie wiem za ile się wyprowadzę z domu i dokąd, a muszę to brać pod uwagę :( no rodzice i tak dają sobie go zostawiać na głowie ;) co jest ogromną pomocą, ale nie mogę nadużywać :( na razie jest bardzo dobrze nam :) [B]ale domu szukamy... [/B]:roll:[/quote] Chyba wam serce pęknie jak ten dom już się znajdzie...:shake:
  13. [quote name='agniecha82x']Ewunia czeka na super domek!!![/quote] Czeka już 10 długich lat...:-(
  14. Szkoda,że tylko my jesteśmy nią zainteresowane...:shake::-(
  15. Tyle czasu już go nie ma,nikt go nie widział...co jest?
  16. Hopamy,hopamy,a domku nie możemy wyhopać...:shake:
  17. [quote name='Ziutka']Dokładnie....schronisko się zaczyna przepełniać :shake:[/quote] Kurna mać...:shake::mad:
  18. Redi,jestem tu,ale co z tego,jak nie potrafię Ci pomóc...:shake::-(
  19. Hej,hej..jest tu kto? Co robimy???
  20. Luka,nie siedź długo w dt,bo się zakocha w tobie na amen:razz:
  21. [quote name='viverna']ok to będą, ale mam małą kolejkę ogłoszeniową, więc nie dziś[/quote] Ważne,że będą:loveu:
  22. Morwisia też pewnie przydałoby się wrzucić na stronkę adopcyjną starszych psów,co?
  23. Nie wiem,czy pies wzięty z wybiegu do kojca będzie miał lepiej... Ale na pewno będzie miał więcej człowieka dla siebie,no i ciszy i spokoju,co w jego wieku jest bardzo pożądane
  24. Timusiu co to będzie,jak wrócisz z powrotem ze szpitaliku do psów...:shake::-(
  25. Napisane jest,że Lola nie jest wysterylizowana,a przebywa w kojcu z psem(i suczką).Czy nie grozi to ciążą?chyba,że pies jest wykastrowany...
×
×
  • Create New...