[quote name='Gogonek']To się skomplikowało dosyć znacznie. Mam jednak nadzieje, ze wszystko dobrze sie skończy, on jest taki podobny do Opałka
[*] więc tym bardziej mu kibicuje:roll: Grudniowe złocisze dzisiaj przelałam
Ps. dziewczyny, [B]a czy to na 200% inny piesio niż ten spod Tesco? [/B]przegladałam dzisiaj fotki i[B] on nawet umaszczenie łap ma takie same(podpalane) :roll:[/B][/quote]
Raczej na milion procent to nie ten sam psiak.Ja też porównywałam zdjęcia i [B]:[/B]
1[B].BRAK [/B]białego krawacika na piersi
2.Trochę inna siwizna na pyszczku
3.Jednak inne umaszczenie łapek,szczególnie tylnych-bardzo podobne,ale...