Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Jestem pierwsza...:multi: Kupiłam pierwszą cegiełkę na dobry początek:p Ten Krzysiek67-k1 to ja-znaczy się konto męża:eviltong:
  2. Obserwują,robią nadzieję i nic z tego nie wychodzi...:-(
  3. Genialna akcja cegiełkowa... Kurcze oprócz tego 300zł,jeszcze 1000zł?:shake:...
  4. [quote name='Gogonek']To się skomplikowało dosyć znacznie. Mam jednak nadzieje, ze wszystko dobrze sie skończy, on jest taki podobny do Opałka [*] więc tym bardziej mu kibicuje:roll: Grudniowe złocisze dzisiaj przelałam Ps. dziewczyny, [B]a czy to na 200% inny piesio niż ten spod Tesco? [/B]przegladałam dzisiaj fotki i[B] on nawet umaszczenie łap ma takie same(podpalane) :roll:[/B][/quote] Raczej na milion procent to nie ten sam psiak.Ja też porównywałam zdjęcia i [B]:[/B] 1[B].BRAK [/B]białego krawacika na piersi 2.Trochę inna siwizna na pyszczku 3.Jednak inne umaszczenie łapek,szczególnie tylnych-bardzo podobne,ale...
  5. Normalnie[B] SUPER SZYBKA AKCJA[/B]...Dzięki dziewczyny:loveu: Maleństwo ma szansę na życie:multi:
  6. Justynko wiem,że jesteś teraz zajęta na wątku szczeniaczka z parwo,ale zajrzyj tu i napisz ile potrzeba jeszcze [B]na już[/B] pieniążków temu psinie
  7. Justyna!!!! Bo się wykończę,naprawdę:placz:
  8. To są 2 sunie,tak?
  9. Super! Reksio został gwiazdą telewizyjną:loveu:
  10. A możemy liczyć na zdjęcia z nowego domu?:razz:
  11. [quote name='sleepingbyday']niestety, ale umarły. i my też kiedys umrzemy a przed nami umrą jeszcze nasze liczne zwierzaki.[/quote] Jest takie mądre powiedzenie..."kto się urodził,musi też umrzeć"...
  12. Wątek jeszcze nie przeniesiony,a szkoda...więcej ludzi by zajrzało i na pewno pomogło
  13. [quote name='iwonamaj']:-( i co teraz?[/quote] Trzeba szukać tymczasu na miejscu :shake:
  14. [quote name='Ziutka']onkologia to najgorszy oddział jaki może być :-([/quote] :crazyeye:...gdzieś Ty trafiła dziecioku:shake: Nie było miejsca na jakimś fajniejszym oddziale?:shake:
  15. Proszę bardzo :loveu: Pryszczyk śpi niewzruszony,a Rambuś aby pozycje zmienia:p I znowu zmiana...:p
  16. [quote name='luka1'] Siedzi w tej budzie nawet nie pisnie,[B] dopiero jak sie zaczęłam gramolić do srodka to powarkiwał.[/quote][/B] Patrzył pewnie,że jak się wgramolisz,to może będziesz już chciała zostać tam na zawsze,a on jest typem samotnika?:p
  17. Cioteczko Ziuteczko,wcześnie robią pobudkę w szpitalu,co?:cool3: Wracaj mała do domu...co tam będziesz się wylegiwać,tam nudy i nie ma co robić;) A tak poważnie -to dużo zdrówka Ci życzę maleńka:calus:
  18. Oj Franuś,nałazisz Ty się z tymi cioteczkami:cool3:
  19. [quote name='wanda szostek']Czy on tylko kłapie zębami, czy próbował też ugryźć?[/quote] To pytanie typowo do cioci Luki...
  20. [quote name='gordonowa']Wczoraj nikt, a może dzisiaj ?[/quote] Ciężko o domki,oj ciężko...:shake:
  21. Pod kątem psów to sunia jest sprawdzona-siedzi w boksie z dwoma,gorzej z kotami.A miski z jedzeniem to pracownicy wstawiają i póki co są chyba cali...zresztą po zdjęciach patrząc,ta sunia to taka ciapa jest.Dark-ja bym się nie obawiała jej wziąźć.Po tej Zarazie od razu po zdjęciach widać było,że to mała wredna małpka,ale jednocześnie kochana:diabloti: [B]Kasiu-----co robimy,bo szkoda czasu[/B]...
  22. Rowerkami to my do tej Laponii,to będziemy ruski rok jechać....może jakiś busik wynająć? Szybciej i cieplej jechać,a i sprzęty odpowiednie(:mad:) łatwiej przewieźć...:diabloti:
  23. No i z rana znów wpadłam zobaczyć co u suni..;)
  24. Redi przypomnij cioteczce Mysi,żeby dodała cię na stronę starszych psiaków oczekujących na adopcję,którą założyła siekowa ;)
×
×
  • Create New...