Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. O matko z nieba...:shake: Nawet nie wiem co napisać...brak mi słów:shake:
  2. Słonko kochane,mało mamuś Cię odwiedza,na ogłoszenia też nikt nie odpowiada...eh:shake:
  3. No ale to chyba nie zwykli pracownicy usypiają,tylko....wiadomo kto:shake: Jeju...mam dwa kroki do nich,ale z żadnym ze swoich 8 psów do nich NIGDY nie pójdę,nawet na szczepienie.Wolę dołożyć do benzyny,poświęcić czas mój i męża na odczekanie w sporej kolejce u wetów K.,niż iść 2 minuty,nie czekać w kolejkach(bo tam takowych nie ma:cool1:) i zmarnować psy...:shake:
  4. [quote name='luka1'] Dla nich praca w schronisku stała sie rutyną Boże Luka dla kogo?:crazyeye::shake:
  5. Zaznaczyłam sobie Twój wątek psiaczku,będę do Ciebie zaglądać;)
  6. Kurczę...10 lat w schronie,półtora roku ma swój wątek na dogo,przez ten czas milion ogłoszeń a domku jak nie było,tak nie ma:shake:
  7. [quote name='Mysia_']a Ty co tak daleko? :shake::-([/quote] Po weekendzie,to już wogóle na szarym końcu nasza dziewczynka jest...no ale teraz będzie lepiej;)
  8. [quote name='Koperek']Wychodzi na to, że z tych małych, z zerowymi szansami na adopcję na dogo został Bąbelek, Jacuś i łaciaty bohater tegoż wątku.:roll: Psiaczki, gdzie wasze schronienie???:-([/quote] No właśnie,gdzie...???:-(
  9. Redi,jestem po weekendzie u Ciebie.Na pewno więcej cioteczek tu jeszcze zajrzy
  10. Eh Morwisiu,czemu tak trudno o domek dla Ciebie...przecież jesteś malutki,wiele miejsca nie zajmiesz,nie potrzebujesz długich spacerów,nie poniszczysz nic w domku,bo nie jesteś już szczeniaczkiem...masz same plusy,a domku brak:shake:
  11. [quote name='Estera']wiem. Z tego co zrozumiałam od Reddie to mała ma ogłoszenia :roll:[/quote] Jest maleńka,śliczna...czemu nikt jej nie chce:shake:
  12. Wczoraj jakieś łby robiły sobie trening przed sylwestrem i strzelali petardami z pół dna...Perła raczej nie zwracała uwagi na huk,Feli(jak to Feli)-wsio rybo,natomiast Tosia jakby była bez smyczy,to by poszłaaaa gdzie pieprz rośnie:shake:W sylwestra,to chyba trzeba ją będzie wziąźć do łóżka,bo ze strachu serce jej pęknie.Koniecznie trzeba to napisać w ogłoszeniach,żeby ludzie wiedzieli,że ona panicznie wręcz boi się huku w jakimkolwiek wydaniu
  13. [quote name='ARKA']Wlasnie to mialam na mysli,ze po cieczce tak. [B]Za nim sie wybierze domek, z posrod osob bijacych sie o Perelke,[/B] to cieczka wlasnie sie skonczy:evil_lol:[/quote] Taa...:evil_lol:
  14. Matko jedyna,żeby maluszek nie skończył jak Arika [*]....:-(
  15. Jak zobaczyłam tytuł wątku,to oniemiałam:crazyeye:...Luka co jej się stało???????:shake: Ariko,czasami tak jest,że ludzie szukają bidy daleko od siebie,tymczasem jak jest ona na wyciągnięcie ręki,to nie mogą już pomóc... :-(
  16. Emilko,nie ma problemu...wyślę sms-y na wyróżnienia w alegratce.chodzi o to za 10,98zł dla Feli i Perełki(bo Tosia jeszcze chyba nie ma)? Anielka pisała,że Perła tak prędko nie pójdzie ode mnie,bo teraz ma cieczkę,potem trzeba zrobić sterylkę,więc się zejdzie.Ale ja myślę,że jakby się znalazł dobry domek,to przeciez Perełka może isć w stanie takim,jakim jest(no powiedzmy po cieczce,ale przed sterylką).W umowie adopcyjnej jest przecież punkt zobowiazujacy do wysterylizowania suczek...jakby ktoś chciał Perełkę,to trzeba korzystać,bo potem można dłuuugo czekać. Co do miejsca w domu,to niestety póki jakaś dziewczynka nie odejdzie,to nie mam za bardzo jak wziąźć jeszcze jednego psa i to do tego owczarkowatego :shake:
  17. [quote name='jusstyna85']Może faktycznie przyciągnęłaś tylu chętnych...:)[/quote] Oby kurcze nie zapeszyć...:roll::cool3:
  18. [quote name='Brysio'];)nawet ładnie schodzą, juz ponad 50 kupionych:loveu:[/quote] Mówiłam Ci Justynko,że kupiłam pierwszą cegiełkę na dobry początek:eviltong: A Ty mnie opierdzieliłaś za to:razz:
  19. Moje słońce podczas jedzenia:p I podczas odpoczynku-mam piłeczkę i zabaweczkę:multi: Hmm...została mi sama piłeczka...:shake:,którą trzeba schować za siebie:p
  20. Przeczytałam ogłoszenie Rybki-ło matko,moja Perełka pójdzie do obcych ludzi:placz:,to samo będzie z Felcią i Tosieńką :shake::-(.No ale taki jest los dt,że się zakochują,a potem muszą oddać swoje dzieciątka obcym ludziom... Najnowsze wieści: Perła nie dała se na wstrzymanie i ma cieczkę:shake:Moje psy jakoś szczególnie nie szaleją na górze,ale Perełka jest mocno nieszczęśliwa,bo musi chodzić na smyczy Tosi rana do pewnego momentu goiła się dobrze,potem,gdy nitka była już w stanie rozpuszczania nastąpiło uczulenie skóry na nić...zrobił się stan zapalny,ale już rozpędzamy go antybiotykami.W poniedziałek idziemy na kontrolę(mam zdjęcia rany,mogę przesłać na maila).Tosia przez te 3tygodnie od sterylki przytyła 3kg-waży obecnie 22,5kg...jednak to ropomacicze musiało jej dokuczać,bo bidulka przez ponad miesiąc u nas(przed sterylką) przytyła zaledwie 0,5kg,widać bolało ją i nie miała nawet apetytu.teraz to całkiem inna dziewczynka:loveu:. Feli też chyba dupka większa urosła,sierść zaczyna być miękka i falowana.W poniedziałek wezmę ją razem z Tosią do weta,może da się już Felcię zaszczepić? Jak Felcia przytyła,to zaczęła być widoczna blizna na jej szyi:shake:Kiepska jakość zdjęcia,ale blizna stara,widać,że była głęboka,jakby od sznurka.Blizna jest na całym karku,tworzy jakby półkole-pod szyją nie ma [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4783/zdjcie1141pe6.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/8799/zdjcie1140zn4.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Poker'] A może Lola żyje i gdzies rodzi ?:-([/quote] Eh,...a co to za życie...:-(
  22. [quote name='jusstyna85']Jest podobny,ale to nie ten...:([/quote] Miejmy nadzieję,że tamten gdzieś sobie lata i albo go ktoś przygarnie,albo trafi do schronu i wtedy Justynka się nim zajmie...
  23. [quote name='jusstyna85']Ja musze sie wziąć za Ciebie...:) w ogóle mnie nie słuchasz...:mad: Ty już przesadziłaś z wydawaniem pieniędzy,może trzeba pogadać z Twoim mężem, albo dziećmi, żeby ukrócili mamusi dostęp do konta? :)[/quote] Justynko,to tylko jedna cegiełka:roll:...tak na dobry początek;)
×
×
  • Create New...