Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Ano Fela! Tosia trzyma się od nich tak trochę na uboczu,ale złapały się kiedyś z Felą(właśnie o laleczkę) jak dwa niedźwiedzie na stojąco. A dla Perły Fela jest guru...Perła za nią chodzi krok w krok i robi to co ona.Fela się spojrzy i Perła wie o co chodzi.Ale bardzo się kochają.Będą tęsknić za sobą jak się je rozdzieli:-(No ale cóż...takie życie.Raczej nikt nie weźmie dwóch razem:shake:
  2. Grubasom poluźniłam już i te lecznicze obróżki i te normalne.z tymi leczniczymi to wiem,że trzeba je rozciągać,żeby preparat się wydobywał. Tosi trzeba dawać mniej jedzenia,bo ruszać to ona za bardzo się nie chce... O piłeczkę się nie biją,tylko patrzą:mad:,jak ja se ją turlam,ale żeby któraś dupę ruszyła-to nie. Ale nie zgadłaś-w tym domu rządzi Fela.
  3. Olej już zamówiłam u wetki,kosztuje 15zł i starcza na około 1,5 miesiąca.Felcia już go miała,ale się skończył.
  4. Wszystkie dziewczynki mają obróżki,ale chyba 3-go stycznia kończy się ich działanie. A Felcia to ma już fałdy wszędzie z tłuszczyku,Tosia zresztą też się tłuściutka zrobiła(a zabiedzona przecież nie była).Perła najmniej przytyła,bo ona ciągle w ruchu,ale zjada tyle co dziewczyny i jeszcze dokańcza po nich jak nie zjedzą.Gdzie ona to mieści:-o? Tosia pójdzie w sylwestra spać do teściów,dam jej też (po konsultacji z wet) coś na uspokojenie,bo inaczej by po ścianach chodziła:shake: Na każdej z obróżek napiszę imię dziewczynki i swój nr telefonu tak na wszelki wypadek(tfu,tfu)
  5. [quote name='Ziutka']Zdjęcia księżniczek :mad:[/quote] Tak myślałam,że ktoś się upomni :evil_lol:
  6. Satka wylądowała w garażu.W ganku jest już zimno,a garaż ocieplony.Ma tam swoje legowisko i kota do towarzystwa:p,garaż jest uchylony,także może sobie wchodzić i wychodzić kiedy chce.Budę trzeba zrobić nową,bo ta którą mamy jest dla niej za mała.Otwór był powiększony,ale to i tak dupa.Ona musi mieć budę,w którą wejdzie i na stojąco się w niej obróci-czyli bardzo dużą.Dzisiaj wkleję zdjęcia panienki:loveu:
  7. PROSZĘ PAŃSTWA OTO MIŚ--Fela waży 29 kg:loveu:(przez 2,5m-ca przytyła 7kg) Została dzisiaj zaszczepiona p/wirusówkom Sierść zrobiła się gęsta,błyszcząca(prawie),miękka,że aż wetka nie mogła się nadziwić:lol:Przydałby się jej w dalszym ciągu ten olej na sierść(i na wzmocnienie),oraz prewentix(kilka razy dziennie widzę tą obrożę,a nie wiem czy dobrze napisałam:roll:)Dziewczynkom chyba nie trzeba juz nowych obróżek,co? Tosia ma wpis w książeczce o uczuleniu na nić,antybiotyk przedłużony do czwartku i kontrola
  8. [quote name='tyciaNi']Renata Ty powinnaś zostać psią fotoreporterką :evil_lol: ...jak będziesz potrzebowała kogoś do trzymania statywu - daj znać!!! Taa...najpierw trza mieć statyw..:grins:
  9. A u nas po staremu:p Elia waży ponad 7kg Rambo-11kg z kawałkiem PRYSZCZYK-14,5kg ;)
  10. Na pewno bezpieczniejsze miejsce niż ulica....chociaż możnaby polemizować:shake:
  11. Piękny kropeczek jest...mogę tylko podnieść:shake:
  12. [quote name='Selenga']No jest taki tyci, maleńki kącik...[/quote] Selenga-KRÓLOWO!!!:loveu:
  13. Piękne podziękowanie,bardzo wzruszające:-( Opałku... [*]
  14. [quote name='Ziutka']Chyba jest ;)[/quote] Ziutka natentychmiast gadaj co wiesz:mad::loveu:
  15. [quote name='jusstyna85']Teresa Cent 50 zł Wojciech Cwikła (Allegro) 5 zł, Olena84 50 zł Brysio 100 zł Jusstyna85 100 zł Magdalena Bisz 10 zł Paulina Smolarek 50 zł Monika Matuszewska 10 zł Mamy spory dług do zapłacenia :( już jest 452 zł :([/quote] A moje pińć złoty z allegro jeszcze nie doszło?:mad::evil_lol:
  16. Zaglądałam dzisiaj,chyba około południa na allegro i z 200 zostało 123 czyli poszło 77 cegiełek na tamtą chwilę
  17. weszłam na allegro cegiełkowe,żeby zobaczyć jak się cegiełki sprzedają,a tam:crazyeye:...dupa.Wycofane allegro.Nie mam słów:angryy:
  18. Ale cudnie:multi: Obyśmy tylko miały wieści z nowego domku i zdjęcia...
  19. [quote name='Weronia']o dupie Maryni :D :eviltong:[/quote] Tak,wiem...ale napisałam- [B]bladej-[/B]żeby zwiększyć dramaturgię:evil_lol:
  20. Gadamy o dupie bladej już ze 3 tygodnie,a sunia nadal w schronie:shake: Jestem za tym,żeby ją wyciągać do Dark. [COLOR=Red][B]Jeszcze raz proszę o deklaracje finansowe,żebyśmy wiedziały na czym stoimy[/B][/COLOR],bo szkoda czasu,szkoda suni i szkoda stracić dt
  21. A to takie rude w tle(za ratlerkiem w budzie) też jakieś wystraszone bidactwo siedzi...:shake:
  22. [quote name='BIANKA1']Ja potrzebuję na gwałt ratlerka [/quote] BIANKA,no co Ty:crazyeye::evil_lol:
  23. [quote name='albiemu']I CO TERAZ? jedna sunia i lista chętnych ... [/quote] Ale numer...tego jeszcze chyba nie było:evil_lol: Super,że malizna będzie miała swój domek za chwilę:multi:
  24. [quote name='mru'] jezu, ile on już u mnie jest... a miał być... dzień :roll:[/quote] Jeden dzień zmienił się w dt,a dt pewnie zmieni się w ds?:razz:
×
×
  • Create New...