Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Witaj słoneczko kochane...odnowiłam Ci dzisiaj autogiełdę..:shake:
  2. [quote name='luka1']Pytałam Małgosię - mówi że on miał podobny uraz miednicy jak Dosia. Czyli cos tam było pęknięte. Dosia cały czas była przed budynkiem i chodziła.[B] Mały zaraz trafił do boksu i zaszył sie w budzie - nie chodził.[/B][/quote] No i się zasiedział-dosłownie i w przenośni:evil_lol:
  3. [quote name='GoskaGoska']No z tym normalnym domem to zuraw moglaby się nie przyznac , mogla ją sprzedac za 200zl - 300zl komus , a nie adoptowac :shake: [/quote] Jeżeli Lola żyje,to żuraw [B]na pewno[/B] jej nie wyadoptowała,tylko sprzedała:shake:
  4. [quote name='lavinia'] po trzecie gdyby chcieć sprawdzić wszystkie szczenięta i ich matki we wszystkich pseudohodowlach, chociażby tylko w woj mazowieckim, [B]trzba by mieć mnóstwo czasu...nieokreslone wręcz ilości wolnego czasu.[/B][/quote] I mnóstwo pieniędzy na paliwo...:shake:
  5. [quote name='scarlet']taaaaaaaaa to ona wreszcie umarła komuś na rękach, czy u weta?[/quote] Tego nie wie nikt:shake:...oprócz żuraw
  6. [quote name='GoskaGoska'] pojechalabym do kazdej osoby z ogloszenia- aby zobaczyc matkę[/quote] :crazyeye:to chyba nierealne...
  7. A gdzie będzie miał ten domek i u kogo?
  8. Jaka potworna śmierć je spotkała...:-( [*] [*]
  9. [quote name='magda z.']może swiątecznie ktoś ją przygarnie:roll:[/quote] Dostałby ten ktoś razem z Ewcią jej tabliczkę z budy...Ewa PL:evil_lol:
  10. Łaciatku,cóż ja mogę..tylko podnieść:shake::-(
  11. [quote name='SZPiLKA23']Teraz bedziemy pamietac[/quote] Pamiętamy...
  12. [quote name='Mada:)']Timo jest w szpitaliku, jednak w momencie pojawienia się w schronisku nowego psiaka, np. po wypadku, który będzie musiał być hospitalizowany[/quote] Oby taki psiak jak najdłużej się nie pojawił...:shake:
  13. W święta ma być mróz...:shake:
  14. Trzebaby go wrzucić na stronę o starszych psach do adopcji...założyła ją chyba siekowa
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czyżby Żuraw czytała dogo ???? telepatia ???? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ano czyta,była ostatni zalogowana 13 grudnia...ale jak wchodzi się przez chrome google,to można wejść na dogo i czytać posty bez logowania
  16. [quote name='kinga-kinia'] żebyście widzieli jak Dosia z kotem szaleje :evil_lol:[/quote] no właśnie chcemy zobaczyć....przynajmniej na zdjęciach:cool3:
  17. [quote name='sleepingbyday'] ja też mam doła.[/quote] Dół do doła i wyjdzie stodoła...tak mi się jakoś bez sensu napisało:roll:
  18. [quote name='Poker']żuraw powiedziała,że Lola umarła , a teraz może powiedzieć,że ją zakopała gdzieś tam i co wtedy?[/quote] To niech pokaże gdzie,przecież nie pojechała na koniec świata jej zakopać...
  19. Tak bardzo mi przykro...:-( Jak tu wejdą dziewczyny z Wrocławia,to się zapłaczą:shake:,kolejny "ich" dziadzio odszedł....w przeciągu tygodnia 3 psie dogomaniackie mordeczki odeszły za TM:-( [*]:-(
×
×
  • Create New...