[quote name='luka1']Pytałam Małgosię - mówi że on miał podobny uraz miednicy jak Dosia. Czyli cos tam było pęknięte. Dosia cały czas była przed budynkiem i chodziła.[B] Mały zaraz trafił do boksu i zaszył sie w budzie - nie chodził.[/B][/quote]
No i się zasiedział-dosłownie i w przenośni:evil_lol:
[quote name='GoskaGoska']No z tym normalnym domem to zuraw moglaby się nie przyznac , mogla ją sprzedac za 200zl - 300zl komus , a nie adoptowac :shake: [/quote]
Jeżeli Lola żyje,to żuraw [B]na pewno[/B] jej nie wyadoptowała,tylko sprzedała:shake:
[quote name='lavinia']
po trzecie gdyby chcieć sprawdzić wszystkie szczenięta i ich matki we wszystkich pseudohodowlach, chociażby tylko w woj mazowieckim, [B]trzba by mieć mnóstwo czasu...nieokreslone wręcz ilości wolnego czasu.[/B][/quote]
I mnóstwo pieniędzy na paliwo...:shake:
[quote name='Mada:)']Timo jest w szpitaliku, jednak w momencie pojawienia się w schronisku nowego psiaka, np. po wypadku, który będzie musiał być hospitalizowany[/quote]
Oby taki psiak jak najdłużej się nie pojawił...:shake:
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czyżby Żuraw czytała dogo ???? telepatia ????
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Ano czyta,była ostatni zalogowana 13 grudnia...ale jak wchodzi się przez chrome google,to można wejść na dogo i czytać posty bez logowania
[quote name='kinga-kinia'] żebyście widzieli jak Dosia z kotem szaleje :evil_lol:[/quote]
no właśnie chcemy zobaczyć....przynajmniej na zdjęciach:cool3:
[quote name='Poker']żuraw powiedziała,że Lola umarła , a teraz może powiedzieć,że ją zakopała gdzieś tam i co wtedy?[/quote]
To niech pokaże gdzie,przecież nie pojechała na koniec świata jej zakopać...
Tak bardzo mi przykro...:-(
Jak tu wejdą dziewczyny z Wrocławia,to się zapłaczą:shake:,kolejny "ich" dziadzio odszedł....w przeciągu tygodnia 3 psie dogomaniackie mordeczki odeszły za TM:-(
[*]:-(