-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
Lionees replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Bo ma kamień na zębach i przez to śmierdzi mu z jadaczki :evil_lol:[/quote] Ja mam 2 staruszki( i jeszcze 4 młodsze,którym nie jedzie na szczęście),którym okropnie jedzie z pyszczaków(nie da się nic zrobić z zębami,bo serca za słabe ze starości),a do tego jeden pierdzi....:shake: No i co...mam oddać z powrotem do schronu,bo pierdzi?:evil_lol: -
Dziewczyny powiem tylko tyle:miałam jednego psa od szczeniaka(mam go cały czas i już ma 5 lat)...na allegro wypatrzyłam 13-letniego staruszka,głuchego,który prawie 8 lat był w schronie.zakochałam się w nim no i go adoptowałam.Pies od początku czekał na wyjście na siku i kupkę(przypominam 8 lat w schronie!)...potem wzięłam na tymczas 3 sunie z piekielnego Krężla i żadna od początku nie załatwiła się w domu...także niech gameta da szansę Dianie.Nawet jeśli kilka razy się załatwi(o ile wogóle załatwi się w domu) w domu,to NA PEWNO w mig załapie,że trzeba to robić na dworze.Mówię Wam:cool3:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam dzisiaj 20zł...niewiele,ale zawsze coś -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Myszko,podaj mi nr konta na pw;) -
Moja sunia ma 7kg i dostaje 1tabl/dobę,15mg luminalu...
-
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Batmanku,przepraszam,to Twój wątek,ale nie mogłam się oprzeć i nie pokazać mojego słoneczka:p -
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jak wszyscy to wszyscy:też mam czarnuszka ze schroniska:eviltong: [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3491/zdjcie0196uf3.jpg[/IMG] -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga-kinia']a wiecie co Dosia teraz robi ? śpi pod choinką :)[/quote] Mądra suczynka(wiadomo-z Sochaczewa:p),wie gdzie sobie zająć miejscówkę,przecież niedługo Mikołaj prezenty pod choinkę będzie podrzucał,no to ona pierwsza je przechwyci:eviltong: -
Cholerka no właśnie,bo trochę daleko mieszkasz:shake:...a może ktoś na święta się wybiera w tamte strony,albo ktoś na święta przyjeżdża do Polski i mógłby psiaka zabrać jakby wracał...warto dać go na wątek transportowy,a nóż widelec...wydaje się,że szanse są teraz większe niż w przeciętne dni:cool3:
-
Ziutka daj no to konto...nie wpłacę wiele,ale zawsze się przyda
-
Dwa uratowane pekińczyki w "KŚ"-Myszka i Bobek - Już w nowych domkach
Lionees replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Pekińczyki na łańcuchach?:crazyeye::shake: -
Lero - stary jak świat, nie ma zębów! STAŁ SIĘ CUD - MA DOM!
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']nie... Poprostu wiele psiaków na widok człowieka, albo poprostu jak chcą siku, a myślą, że w boksie im nie wolno, albo z samotnośc, albo z chęci uwolnienia się z zamkniętego pomieszczenia... przekłada noski pomiedzy pręty krat - ocierając sobie noski :-([/quote] Mój boże...:shake::-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( -
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1'] dzis miał być schabowy i piwko[B] i doopa[/B][/quote] Hmm...:hmmmm: -
Lero - stary jak świat, nie ma zębów! STAŁ SIĘ CUD - MA DOM!
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_'] Te ślady na nosku to od krat boksu :-(:-(:-([/quote] O mój ty świecie...to w tym boksie jest aż tak ciasno:crazyeye: ?:shake: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Lionees replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='diabelkowa']ja proponuje zebyscie wszystkie sprawy zalatwialy na PW [B]a tutaj dla nas tylko tak troche informacyjnie co sie MNIEJ WIECEJ dzieje[/B][/quote] Tak właśnie jest...;) -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Dodałam ją na wątek transportowy