-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Morwisiu,może jak was staruszków powrzucam na wątek adopcyjny to znajdziecie domek?Kurczę,tak niewiele osób chce starsze pieski...:shake: -
Malutki, pręgowany MISIACZEK- po 2 latach czekania w DOMU! WROCŁAW
Lionees replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Slomka22']Misiaczku zycze Ci domku :)[/quote] Wszystkie ci tego życzymy Misiaczku:loveu: -
[quote name='morisowa']tak, jego opiekunka ma o nim podobne zdanie jak ja miałam - on zaczepia, prowokuje i obrywa :roll: stąd ciągle konieczność jakiś przenosin :roll:[/quote] Biedny...pewnie uważa,że najlepszą formą obrony jest atak...ale w ten sposób zwiedzi wszystkie boksy i nie będzie już potem gdzie go przenosić:shake:
-
Lero - stary jak świat, nie ma zębów! STAŁ SIĘ CUD - MA DOM!
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Co słychać u biedaczka?:shake: -
Niedawno stara, schroniskowa Lola.Dzisiaj kochana w NOWYM DOMU Beti!
Lionees replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak tam babcia Lola się sprawuje w dt?:razz: -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Lionees replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Jak się Kacperek sprawuje w dt?:razz: -
Święta,święta i po świętach...pytałaś Mysiu jak pierwsze święta Pryszczyka? Normalnie czujemy się jakby Pryś był z nami od zawsze,a jest przecież u nas dopiero(aż)4miesiące:loveu: Kilka fotek przed świątecznych Elia-malizna bierze leki i na razie typowych ataków padaczki nie ma,ale nadal ma drgawki przez sen:shake:
-
Ziutka witaj w klubie rencistek!:shake:
-
Ależ była piękna.... Śnieżko...:-( [*]:-( Dziewczyny...:glaszcze:
-
JEŻ - niewidomy, bez ząbków, tak bardzo domowy- wro! MA DS u Magdaleny:)
Lionees replied to demi's topic in Już w nowym domu
Spacerków to bym nie polecała,bo jeżyk pójdzieee w las,a tam niestety nie da sobie rady:shake:. No i skoro tak ładnie się odnajduje w mieszkaniu,to chyba nie ma co mu przypominać wolności,bo może zacznie tęsknić za lasem i może to odchorować:shake: ja mam gawrona ze złamanym skrzydłem,który już nigdy w życiu nie poleci.W dzień chodzi po domu,a w nocy śpi w klatce.Jak było ciepło,wystawiłam go w klatce na balkon,żeby powdychał sobie powietrza,pooglądał świat...niestety szybciej go zabrałam z balkonu niż wstawiłam:shake:.Ptak zaczął krakać,głupieć w klatce,bo bardzo chciał wyjść.Niestety powrót na wolność to pewna śmierć dla niego.Od tej pory nie wystawiam go na dwór,nie przypominam mu wolności,wydaje mi się,że odnalazł się w mieszkaniu,jest fajny,"gadamy" sobie.Także jeżykowi też nie ma co przypominać zapachu lasu.Jest szczęśliwy w mieszkaniu i niech tak zostanie;) Pozdrawiam:loveu: -
JEŻ - niewidomy, bez ząbków, tak bardzo domowy- wro! MA DS u Magdaleny:)
Lionees replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi']Jeśli jest chęć twoja i jeżowa to na spacerki jak najbardziej chodzic można;) [/quote] Spacerków to bym nie polecała,bo jeżyk pójdzieee w las,a tam niestety nie da sobie rady:shake:. No i skoro tak ładnie się odnajduje w mieszkaniu,to chyba nie ma co mu przypominać wolności,bo może zacznie tęsknić za lasem i może to odchorować:shake: ja mam gawrona ze złamanym skrzydłem,który już nigdy w życiu nie poleci.W dzień chodzi po domu,a w nocy śpi w klatce.Jak było ciepło,wystawiłam go w klatce na balkon,żeby powdychał sobie powietrza,pooglądał świat...niestety szybciej go zabrałam z balkonu niż wstawiłam:shake:.Ptak zaczął krakać,głupieć w klatce,bo bardzo chciał wyjść.Niestety powrót na wolność to pewna śmierć dla niego.Od tej pory nie wystawiam go na dwór,nie przypominam mu wolności,wydaje mi się,że odnalazł się w mieszkaniu,jest fajny,"gadamy" sobie.Także jeżykowi też nie ma co przypominać zapachu lasu.Jest szczęśliwy w mieszkaniu i niech tak zostanie;) -
[quote name='Renata5']Popytam tu i ówdzie,może ktoś weźmie maliznę na tymczas płatny....ale gdyby coś,to byłoby to pod Warszawą-dałybyście radę przywieźć?Narazie tylko pytam...;)[/quote] Sama siebie cytuję,ale posty przeskakują:shake:
-
Popytam tu i ówdzie,może ktoś weźmie maliznę na tymczas płatny....ale gdyby coś,to byłoby to pod Warszawą-dałybyście radę przywieźć?Narazie tylko pytam...;)
-
czy musi umrzeć zapomniany??? Łaciatek ma dom ;0)
Lionees replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Łaciatku nie spadaj!!!