Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Cóż pisać? Żal wszystkich psiaków,ale najbardziej tych,co swoje ostatnie chwile spędzają w schroniskach:shake::-(
  2. Bajtusiu,to już Twoje 11 Święta w schronisku:shake:,znajdź wreszcie domek,żebyś kolejne Święta spędził już na kanapie...
  3. Morwisiu,może jak was staruszków powrzucam na wątek adopcyjny to znajdziecie domek?Kurczę,tak niewiele osób chce starsze pieski...:shake:
  4. [quote name='Slomka22']Misiaczku zycze Ci domku :)[/quote] Wszystkie ci tego życzymy Misiaczku:loveu:
  5. [quote name='morisowa']tak, jego opiekunka ma o nim podobne zdanie jak ja miałam - on zaczepia, prowokuje i obrywa :roll: stąd ciągle konieczność jakiś przenosin :roll:[/quote] Biedny...pewnie uważa,że najlepszą formą obrony jest atak...ale w ten sposób zwiedzi wszystkie boksy i nie będzie już potem gdzie go przenosić:shake:
  6. Co słychać u biedaczka?:shake:
  7. Może dzisiaj pojedziesz do domku?Trzymam kciuki Jugolku,wytrzymaj jeszcze troszkę;)
  8. Jak tam babcia Lola się sprawuje w dt?:razz:
  9. Wstajemy na spacerek staruszki!Szkoda,że żaden psiak nie znalazł domku na święta:shake:
  10. Jak się Kacperek sprawuje w dt?:razz:
  11. Śpiący Rambuś:cool3: Prysio z pticem,którego sobie podgryza(to jest orzeł,jakby ktoś nie rozpoznał):razz: A tu przybijamy sobie "piątkę":eviltong:
  12. Święta,święta i po świętach...pytałaś Mysiu jak pierwsze święta Pryszczyka? Normalnie czujemy się jakby Pryś był z nami od zawsze,a jest przecież u nas dopiero(aż)4miesiące:loveu: Kilka fotek przed świątecznych Elia-malizna bierze leki i na razie typowych ataków padaczki nie ma,ale nadal ma drgawki przez sen:shake:
  13. Ziutka witaj w klubie rencistek!:shake:
  14. Ależ była piękna.... Śnieżko...:-( [*]:-( Dziewczyny...:glaszcze:
  15. Spacerków to bym nie polecała,bo jeżyk pójdzieee w las,a tam niestety nie da sobie rady:shake:. No i skoro tak ładnie się odnajduje w mieszkaniu,to chyba nie ma co mu przypominać wolności,bo może zacznie tęsknić za lasem i może to odchorować:shake: ja mam gawrona ze złamanym skrzydłem,który już nigdy w życiu nie poleci.W dzień chodzi po domu,a w nocy śpi w klatce.Jak było ciepło,wystawiłam go w klatce na balkon,żeby powdychał sobie powietrza,pooglądał świat...niestety szybciej go zabrałam z balkonu niż wstawiłam:shake:.Ptak zaczął krakać,głupieć w klatce,bo bardzo chciał wyjść.Niestety powrót na wolność to pewna śmierć dla niego.Od tej pory nie wystawiam go na dwór,nie przypominam mu wolności,wydaje mi się,że odnalazł się w mieszkaniu,jest fajny,"gadamy" sobie.Także jeżykowi też nie ma co przypominać zapachu lasu.Jest szczęśliwy w mieszkaniu i niech tak zostanie;) Pozdrawiam:loveu:
  16. [quote name='demi']Jeśli jest chęć twoja i jeżowa to na spacerki jak najbardziej chodzic można;) [/quote] Spacerków to bym nie polecała,bo jeżyk pójdzieee w las,a tam niestety nie da sobie rady:shake:. No i skoro tak ładnie się odnajduje w mieszkaniu,to chyba nie ma co mu przypominać wolności,bo może zacznie tęsknić za lasem i może to odchorować:shake: ja mam gawrona ze złamanym skrzydłem,który już nigdy w życiu nie poleci.W dzień chodzi po domu,a w nocy śpi w klatce.Jak było ciepło,wystawiłam go w klatce na balkon,żeby powdychał sobie powietrza,pooglądał świat...niestety szybciej go zabrałam z balkonu niż wstawiłam:shake:.Ptak zaczął krakać,głupieć w klatce,bo bardzo chciał wyjść.Niestety powrót na wolność to pewna śmierć dla niego.Od tej pory nie wystawiam go na dwór,nie przypominam mu wolności,wydaje mi się,że odnalazł się w mieszkaniu,jest fajny,"gadamy" sobie.Także jeżykowi też nie ma co przypominać zapachu lasu.Jest szczęśliwy w mieszkaniu i niech tak zostanie;)
  17. [quote name='Renata5']Popytam tu i ówdzie,może ktoś weźmie maliznę na tymczas płatny....ale gdyby coś,to byłoby to pod Warszawą-dałybyście radę przywieźć?Narazie tylko pytam...;)[/quote] Sama siebie cytuję,ale posty przeskakują:shake:
  18. Popytam tu i ówdzie,może ktoś weźmie maliznę na tymczas płatny....ale gdyby coś,to byłoby to pod Warszawą-dałybyście radę przywieźć?Narazie tylko pytam...;)
  19. Łaciatku nie spadaj!!!
  20. W tą świąteczną noc,również na pierwszą
×
×
  • Create New...