Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='Wet-siostra']A tutaj nadal cisza...:mad:[/quote] No właśnie...wątek ma pół roku,a tylko 4 strony...:shake:
  2. Zdjęcia są i nie podziwia...:shake::cool3:
  3. [quote name='Monica_20']jusstyna85 Ty wiesz co to jest za konto? Bo potrzebuję pilnie nazwę banku i dane do przelewu z zagranicy, bo pewna pani chciałaby przelać trochę pieniędzy. :roll:[/quote] Niech Justyna albo Jaga poda swoje konto,żeby pani się nie rozmyśliła...
  4. Jakby nasz Bary poszedł "na spacer",to by już nie wrócił...:shake:
  5. [quote name='magda z.']nooo, z takim posagiem:diabloti::diabloti:[/quote] Ludzie bierzta Ewcię!!! Nigdzie nie dostaniecie psa z taaaką wyprawką:evil_lol:
  6. No to wygląda na to,że będzie to jej pierwsza zima w schronisku...oby ostatnia-oby znalazła domek
  7. A sundance kid,która chciała wziąźć suńki ,zrezygnowała?
  8. Rambusiu wracaj na pierwszą stronę...:shake:
  9. Mysiu to może napisz jakie psiaki trzeba tam powrzucać,to po malutku to zrobię
  10. Podnoszę[COLOR=Red][B],pilny transport[/B][/COLOR]
  11. Trzeba tu koniecznie ściągnąć Isadorę,ona już wielu jamniorom domek znalazła
  12. No to przeliczcie ile potrzeba na podróż
  13. Mało nas tu...a pieniędzy jeszcze sporo potrzeba...:shake:
  14. [quote name='luka1']Pojechałam na działkę sprawdzić czy wszystko ok. Psisko szczeka.[/quote] No...mądry psiak.Od razu załapał,że przyjechał tu do roboty,a nie na wczasy:p
  15. Elia też nie ma ząbków na przodzie i z miski nie może jeść,z talerza jej "ucieka" jedzenie więc ją karmię z ręki no i dupka rośnie:p a przy prawie 300 psach w schronisku to nierealne,żeby indywidualnie go karmić...:shake::-(
  16. O matko jedyna...podniosę psiaka chociaż...:shake:
  17. [quote name='brazowa1']Z Bajkiem smutna sprawa,bo to pies,ktory nie spelnia zadnych standardow obowiazujacych psa domowego.Coż...nawet milutki nie jest,okazuje przyjazn i przywiazanie na swoje mozliwosci.Ludzie,ktorzy nawet mysla,ze mieli bardzo trudnego psa ze schroniska (bo przez pierwszy tydzień w domu,byl zalękniony),nie maja pojęcia,jak bedzie wygladal taki pies jak Bajek po zabraniu ze schroniska.Dlatego wg mnie to beznadziejna sprawa. W sierpniu adoptowałam psiaka,13-letniego,który prawie 8 lat był w schronie.Pies głuchy,z etykietką"autystyczny".Miał swój świat,nie potrzebował kontaktu z człowiekiem,a do tego z bardzo chorym serduszkiem.Około miesiąca zajęło mu przystosowywanie się do nowych dla niego warunków(ale w domu się nie załatwiał).W tej chwili jest to pies ideał,odblokował się,z jego autyzmu już nic nie pozostało,nawet głuchota w pewnym stopniu ustąpiła(po prostu głośniej do niego mówię,a wcześniej darłam się nawet i nie słyszał).Kochamy się bardzo,jest przecudownym psem.Dlatego wierzę,że jeżeli znalazłby się człowiek,który dałby miłość i cierpliwość Bajtusiowi,psiak pokazałby,jakim jest cudownym psem.
  18. Eh,Bajtusiu...czyżby Ci przyszło do ostatnich Twoich dni zostać w schronisku?:shake:
  19. No albo o to,ze ten ktoś powinien już kiedyś mieć amstafowatego...no ale jak wejdzie Koperek na wątek,to napisze,"co autor miał na myśli":cool3:
  20. Chyba o to,żeby to była osoba,która miała już w swoim życiu psa i wie "o co kaman"z psami;)
  21. Jak ludzie się dowiadują,że ktoś gdzieś zajmuje się psami,to "co miłosierniejsi" nie wyrzucają do rowu z samochodu,tylko pod taką właśnie posesję,jaką masz Ty licząc,że się zajmiesz psem i oczyszczając w ten sposób swoje sumienie.Violetta Villas też miała tylko kilka swoich psów,a potem...:shake:
  22. [quote name='SuperGosia']może ktoś powinien sprawdzić, co się dzieje z tamtymi zwierzakami?[/quote] Widziała je niedawno jedna z dogomaniaczek-czują się dobrze
  23. [quote name='Hala'] Ale jestem szczęśliwa... :loveu:[/quote] Ale tak do pełni szczęścia zdjęcia by się przydały...:roll:
×
×
  • Create New...