-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Zdjęcia są i nie podziwia...:shake::cool3:
-
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monica_20']jusstyna85 Ty wiesz co to jest za konto? Bo potrzebuję pilnie nazwę banku i dane do przelewu z zagranicy, bo pewna pani chciałaby przelać trochę pieniędzy. :roll:[/quote] Niech Justyna albo Jaga poda swoje konto,żeby pani się nie rozmyśliła... -
Jakby nasz Bary poszedł "na spacer",to by już nie wrócił...:shake:
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda z.']nooo, z takim posagiem:diabloti::diabloti:[/quote] Ludzie bierzta Ewcię!!! Nigdzie nie dostaniecie psa z taaaką wyprawką:evil_lol: -
wychudzona i zaniedbana Rea po 11 latach wyrzucona z domu! ;( MA DOM!
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
No to wygląda na to,że będzie to jej pierwsza zima w schronisku...oby ostatnia-oby znalazła domek -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Lionees replied to Hund's topic in Już w nowym domu
No właśnie... -
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mysiu to może napisz jakie psiaki trzeba tam powrzucać,to po malutku to zrobię -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Podnoszę[COLOR=Red][B],pilny transport[/B][/COLOR] -
Alarm ! Rodowodowy jamnik do uśpienia. Kto ma transporter ?? ma dom
Lionees replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Trzeba tu koniecznie ściągnąć Isadorę,ona już wielu jamniorom domek znalazła -
No to przeliczcie ile potrzeba na podróż
-
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Pojechałam na działkę sprawdzić czy wszystko ok. Psisko szczeka.[/quote] No...mądry psiak.Od razu załapał,że przyjechał tu do roboty,a nie na wczasy:p -
Lero - stary jak świat, nie ma zębów! STAŁ SIĘ CUD - MA DOM!
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Elia też nie ma ząbków na przodzie i z miski nie może jeść,z talerza jej "ucieka" jedzenie więc ją karmię z ręki no i dupka rośnie:p a przy prawie 300 psach w schronisku to nierealne,żeby indywidualnie go karmić...:shake::-( -
[quote name='brazowa1']Z Bajkiem smutna sprawa,bo to pies,ktory nie spelnia zadnych standardow obowiazujacych psa domowego.Coż...nawet milutki nie jest,okazuje przyjazn i przywiazanie na swoje mozliwosci.Ludzie,ktorzy nawet mysla,ze mieli bardzo trudnego psa ze schroniska (bo przez pierwszy tydzień w domu,byl zalękniony),nie maja pojęcia,jak bedzie wygladal taki pies jak Bajek po zabraniu ze schroniska.Dlatego wg mnie to beznadziejna sprawa. W sierpniu adoptowałam psiaka,13-letniego,który prawie 8 lat był w schronie.Pies głuchy,z etykietką"autystyczny".Miał swój świat,nie potrzebował kontaktu z człowiekiem,a do tego z bardzo chorym serduszkiem.Około miesiąca zajęło mu przystosowywanie się do nowych dla niego warunków(ale w domu się nie załatwiał).W tej chwili jest to pies ideał,odblokował się,z jego autyzmu już nic nie pozostało,nawet głuchota w pewnym stopniu ustąpiła(po prostu głośniej do niego mówię,a wcześniej darłam się nawet i nie słyszał).Kochamy się bardzo,jest przecudownym psem.Dlatego wierzę,że jeżeli znalazłby się człowiek,który dałby miłość i cierpliwość Bajtusiowi,psiak pokazałby,jakim jest cudownym psem.
-
Taki amstaffowaty się nie zdarza! Za TM [*] WROCŁAW
Lionees replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No albo o to,ze ten ktoś powinien już kiedyś mieć amstafowatego...no ale jak wejdzie Koperek na wątek,to napisze,"co autor miał na myśli":cool3: -
Taki amstaffowaty się nie zdarza! Za TM [*] WROCŁAW
Lionees replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba o to,żeby to była osoba,która miała już w swoim życiu psa i wie "o co kaman"z psami;) -
FAGO już nie chudy i wystraszony. Nareszcie w swoim domku!!
Lionees replied to wiosna's topic in Już w nowym domu
Jak ludzie się dowiadują,że ktoś gdzieś zajmuje się psami,to "co miłosierniejsi" nie wyrzucają do rowu z samochodu,tylko pod taką właśnie posesję,jaką masz Ty licząc,że się zajmiesz psem i oczyszczając w ten sposób swoje sumienie.Violetta Villas też miała tylko kilka swoich psów,a potem...:shake: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Lionees replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='SuperGosia']może ktoś powinien sprawdzić, co się dzieje z tamtymi zwierzakami?[/quote] Widziała je niedawno jedna z dogomaniaczek-czują się dobrze -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Lionees replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala'] Ale jestem szczęśliwa... :loveu:[/quote] Ale tak do pełni szczęścia zdjęcia by się przydały...:roll: