Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Kurde ...pomyliłam numery ,,,,To chyba nr 9 .Bo jedzie piesek .
  2. Równiez jutro Handzia poda trzem psom kolejna dawke leku( tym razem advocate) .,jednoczesnie zabierając psa nr 8 . Reszta psów dostanie lek w srode na spokojnie jak pojedziemy tam razem . PS.popatrzymy na pazury
  3. Jutro mój maz wraz z handzia wiozą do Zakopanego pieska [B]nr 8 [/B].Wraz z nimi zabiera się sunia malamutka ,która w piatek została zabrana z Józefowa .Sunia koczowała 3 miesiace pod lasem . [B]Dziekujemy ala123 [/B]za pozyczenie zatankowanego auta :loveu:To wielka pomoc .
  4. Dziewczyny z własnego doświadczenia wiem ( no chyba ,ze miałam takie szczęscie ) bo mamy psy a wkoło las i łaki ,ze naskuteczniejsza jest obroża KILTIX lub FORESTO .Na 12 psów na stanie nigdy żaden nie złapał kleszcza ..... Bez obrozy była moja suczka przez 4 dni bo córka jej zdjęła ( nie wiem czemu ) i znalażłam 2 klescze ,dzieki Bogu nic sie nie stało . Obroże te działaja 8 miesięcy (foresto jest wododporna ) Ten sezon i rok wstecz zero kleszcza więc to chyba nie przypadek.Polecam . PS .Ogromnie żal mi suni bo zaglądałam kiedyś na jej watek .Straszne to.
  5. Owszem trenuje a jakże....Dzisiaj tak się zziajał bo zwiewał przed aparatem ....Mam zdjęcia .Niestety musiałam go przypiąc do bramy bo biegający luzem zwiewał cały czas . A tak przynajmniej mamy kilka fotek . Dziadek ma fajną linię i futro przepiekne ,takie jak barwy jesieni w słońcu . Same zobaczycie naszego Pudziana .Wstawię potem .
  6. Cudnie ,ze tyje nam maleńka !!!!
  7. [quote name='Havanka']Czy coś wiadomo w sprawie Niko? Czy zainteresowany pan, zadzwonił?[/QUOTE] Dzwoniłam do niego i ostrzegłam przed pseudo bo tacy zapewne jako pierwsi będą sie odzywac . Ktoś dzwonił,ale trudno powiedzieć czy to ten co mailował do Ciebie . LUdzie są czujni i zanim oddadzą ( prosiłam o to by mocno się zastanowili )sami sprawdzą miejsce .Tak mówili ,ehh biedny Nico.
  8. Dobrze ,ze jest dobrze.
  9. napisałam do niej ,Jest na dogo aktywna .Zobaczymy .Dzięki ,
  10. Filmiki cudne !!!Widok merdającego ogonka ,bezcenny :multi: Ps.Nie obiecywałam ze będe robić bazarki czy inne rzeczy ,ale po 1 listopada wpłacę na waszą fundacje .
  11. Gdzie pies jest dikładnie ?Poszukam kogoś do sprawdzenia .Oby nic się nie stało ,,,,Tu nie ma na co czekac ,
  12. Karolino a ja prosze abys dała juz spokój... Ps .Handzia pomaga zawsze tam gdzie i ja więc wiem jak to wyglada na co dzień i dlatego nie mogę się z tym zgodzic .
  13. Zdjęcia cudne ...kochana maleńka !! Fakt, pyszczek tylko do całowania;)
  14. Ja chciałam zabrać sąsiadom moich znajomych suczke na sterylke powiedziałam ,ze zapłace to mnie zwyzywal włąściciel i powiedział ,ze on suki nie okaleczy .,Jak starałąm się mu wytłumaczyc i przedstawic argumenty to wypchnął mnie za furtkę i powiedział spierd...wariatko swoje idz operuj !!!Za płotem jeszcze krzyczał do mnie- siebie też bys wysterylizowała? Jak dotąd tylko w schroniskach jest bezwarunkowy obowiązek sterylizacji .
  15. Ja mam pytanie ? Jak mozna kogos zmusic do sterylizacji swojej suki ?? Pytam bo ja nie znalażłam takowego przepisu prawnego .... Wiem ,ze handzia tam była i zrobiła co mogła .A szarpanie się z kuzynem i wyzywanie na podwórku nic nie dało ... . Przeciez nie zgłosi na Policje ,ze Pan X nie chce jej oddac suki do sterylki .Bo tenże powie ,ze jej pilnuje i w czasie cieczki zamyka w domu .Albo ,ze szczeniaczki zostawi sobie . Jeśli nie znasz ludzi na wsi to Ci powiem ze jak chciałysmy zabrać na wsi sunie do sterylki to jedna baba biegła za nami z motyka a jej kuzynka z sierpem .. Mamy nawet zdjęcia z tej interwencji . Nie pisz więc ,ze nie reagowałą gdy sunia była w ciąży .....Miała sie kopac z koniem? Napisz mnie bo ja bym chciała wiedziec jak to zrobić ...Mam takich znajomych ,karmia ,leczą ale nie chca sterylizowac.Suka rodzi raz do roku a czasem nawet dwa razy . Rozdają po rodzinie i pokazują zdjęcia jakie sa piekne pieski .Ręce mi opadaja a oni nie widza problemu . Nie piszemy o wszaytkim na dogo ,ale napisze . Praktycznie co drugi dzień lub ostatnio co dzień jeżdzimy na interwencje po wsiach .Ratujemy odbieramy lub zgłaszamy na Policje.Jest tego masa . Dzisiaj mamy wspaniały dzień bo załatwiłysmy to co nie udało sie nikomu przez dwa miesiące. Zostala odłowiona suka ,która 3 miesiaće lezała przy drodze w lesie ...Wszyscy widzieli nikt nie reagował . Została zaraz wysterylzowana ( 7 szczeniąt) i w pon. jedzie do DT . Cieszymy sie,ze nie musiałyśmy szukac szczeniat po lesie a byłysmy na to przygotowane . Pokażę wam foty . TY robisz swoje i szacun Ci za to .My robimy swoja robote jak mozemy i kiedy tylko mozemy
  16. Dzisiaj została wysterylizowana piąta suczka w zaawansowanej ciązy .Miała 4 szczenieta:-( Jest to sunia z numerem 8 .
  17. [quote name='ulvhedinn']Ale ludzi których kocha, kocha na zabój. I będzie do końca życia pamiętać osobuy, które polubiła :)[/QUOTE] To prawda .Cała Ksenia ...jak pokocha to na zawsze . Niestety konkurencję jest w stanie zlikwidowac .I wiemy tu na watku ,ze zrobi to gdy tylko bedzie miala okazje .Raz to zrobiła ,drugi usiłowała ....Wiec trzeba o tym pamietac. Ps Ulv jesteś na to zywym dowodem ,ze Cie nie zjadła u mnie
  18. Dobrze powiedziane ...Wentylacja płuc :evil_lol:Kupuję ;)
  19. To super bo zmartwiłam się .A widziałam przeciez .ze tam była przekochana .Więc mnie to zdziwiło .
  20. Ja zrozumiałam ,ze to Punia gryzie ..... Napsiaąś ,ze grzeczna jak spi dopóki jej sie nie budzi ....A to dobrze ze Punia nie gryzie .
  21. Aha Ferplast ...Ja mam kontenerki tej firmy . Masz jakiś namiar na te szelki ? Ps .Czy ona gryzie na powaqznie czy kłapie ?
  22. Masz rację Madzia z tym bandziorem...Jezyk jak Handzia była u nas z nimi u weta pierwszy raz to gryzł ja po palcach :evil_lol: tak się bronił
  23. Ja w tym miesiącu nie moge juz nic finansowo pomóc ....Chodzi mi o zrzutkę na sekcję ...Dopiero w listopadzie :oops: Czy ona wogóle sie odbędzie jak nie macie wpłat ?
×
×
  • Create New...