Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. POjade tam z handzia po niedzieli ....W domu mnie zabija juz za te wyjazdy .ale trudno ...Co sie nie robi dla Henia... Plan jest taki . Pojedziemy ,porozmawiamy ,wyłozymy kawe na ławę i zobaczymy jak to wszystko wyglada w realu . Moze gdyby okzałao się ,ze nie jest aż tak zle to może szukałybyśmy mu domu a on poczekałby jeszcze u nich ? Co sądzicie ? Jakby nie było jest tam juz dłuzszy czas .Mnie pozna na pewno i żle mu nie będzie ... No nic jedziemy po niedzieli i zobaczymy .
  2. Co było powodem oddania?? Ps .Czy juz Majeczka moze byc ogłaszana ? Moja tymczaska o takim samym wyglądzie już niedługo jedzie do DS .Miałam ponad 30 telefonów w jej sprawie .Wybrałysmy najlepszy według nas.
  3. [B]Poszukuje pilnie transportu dla małej suczki do Warszawy .Pilne!![/B]
  4. [B]Poszukuje osoby do wizyty przedadopcyjnej w Gdańsku .Pilne!!![/B]
  5. Własnie wróciłysmy .PIes został zabrany wczoraj do schroniska .Byłysmy sprawdzić .Jest i ma sie dobrze, Odbędzie kwarantannę i zostanie wykastrowany.Zaraz potem jedzie do P .Ewy ,która zajmuje sie psami w typie Leonbergera. Został Zarezerwowany , Ps .Odwiedziłysmy babuleńke 90 letnia przy której posesji leżał psiak .
  6. Po prostu nie wiem nic ...mam potworna migrenę i musze się połozyc bo zwariuję .... Trzeba by pojechac i ocenic na miejscu .... Ale ja totalnie nie mam jak ....Oprócz moich podopiecznych ,co dzięń albo interwencja albo wyjazd do dokarmiania albo schronisko albo coś w tym stylu ....zwariuje .... Trzeba tam po prostu jechac ......na razie to tylko przychodzi mi do głowy
  7. Jutro nie dostanie rano jesc co by Ci Wiolu nie walnął hafta w aucie :evil_lol:
  8. A jak wy to widzicie ?pisalam do was.... Ja już sama nie wiem .:shake:
  9. Nie dawno zorganizowałysmy podobą akcję .Sunia lezała pod Józefowem 4 miesiące w jednym miejscu ,zdązylizmy w ostatniej chwili .Była w dniu porodu schwytana i wysterylizowana . Niestety usypiano ją Bronią Palmera .Nie dała się nikomu złapac . Po wybudzeniu okazała się cudownym stworzeniem .Przekochaną łagodną sunia łaknącą dotyku człaowieka .Nie wiemy jak zachowa się ten psiak ,:roll:
  10. Z mojego miejsca zamieszkania do tego miejsca jest około 40 km .Pi razy oko ....
  11. Jęsli go nawet zabierzemy to musi byc od razu ktoś kto go od nas przejmie .
  12. Czy pies podchodzi do ludzi ? dałby sie złapać ?? Jezu gdzie on śpi teraz ....tak zimno ... Zaraz sprawdzę ile to od nas jest .
  13. Nie wiem jak Ty robisz te foty ,ale sa zajebiste !!!Punia z jęzorem bezcenne! A co do twojego pytania to po prostu tak pytam bo ja jak robie to wet mi mówi .ze np.w lewej czesci czy w jakims rogu były stany wczesnego ropomacicze itp itd . I zawszew się ciesze ,ze zdązyłam przed ropo.Mam skrzywienie na tym punkcie bo mojej pierwszej suni nie uratowano z tego .....Mam po prostu schiza na tym tle....
  14. A moja tymczaska Mimi ogrzewa moje otłuszczone plecy .Uwielbiam to !!!!
  15. Spotkamy sie na neutralnym gruncie .Wezmiemy go na smycz jakieś 200m od hoteliku i tam sie poznacie .Zobaczysz królewicza:evil_lol:
  16. [quote name='AltaCaraya']A własnie laski a rudzik jest zaszczepiony i odrobaczony? tak pytam bo napewno bedzie mial kontakt z psiurami wiec wiecie.[/QUOTE] oczywiście .To standard .
  17. [quote name='AltaCaraya']tak jutro. Wiec moze funiu ja bym go zabrala w srode? Wlasnie rozmawialam z pania Gosia i mowila ze jej to obojetne o idzie dlugi weekend a ona ma i tak prace i tak a wiekszosc psiakow bedzie miala wolne wiec bedziemy mieli wiecej czasu. Wiec ja bym w srode sie po niego wybrala.[/QUOTE] Oczywiście .Tylko we wtorek wieczorem zdzwonimy sie co do przekazania psa.;)
  18. Czyli pewnie dzisiaj Lublin ,co ?:cool3: A nie doczytałam ....Jutro wyjście ...tak?
  19. jutro Ci postawię ciastko .
  20. [quote name='malawaszka']ja ją nawet widziałam... na pewno wielokrotnie rodziła, żadnych cyst nie było, dość otłuszczona[/QUOTE] Aha ...a były moze objawy ropomacicza?
  21. Strasznie smutne ....Zrobiłabym dokładnie to samo .Nie gryż sie .Gryzłabys się bardziej gdybyś go zostawiła .Jestem pewna . Pzdr
×
×
  • Create New...