Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='terra']Sunieczka zna życie tylko w stadzie, więc te początki dla niej są trudne, ale szybko załapie, że teraz człowiek jest ten najważniejszy. Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki, robicie wspaniałą robotę. I chociaż rzadko się odzywam, wiedzcie, że jestem z Wami. Życzę spokoju i siły w tym co robicie.[/QUOTE] Bardzo cieszy taki wpis ...Podnosi na duchu .Dziekuje :loveu:
  2. [quote name='danyww']:thumbs: Jest naprawdę słodka. Płacze, śpi, płacze, śpi. Po przyjeździe zjadła kolacyjkę, zrobiła siku w ogródku ale chyba tęskni za stadem. Jutro z pewnością będzie lepiej. Mój psiak też piszczy bo nie może przywitać się bezpośrednio z małą. Dopiero po wizycie u weterynarza będę wiedziała czy mogą się bliżej zapoznać.[/QUOTE] Bardzo ,bardzo Ci dziekuję !I czekam z niecierpliwoscia na dalsze info !
  3. [quote name='Puszek-Okruszek'][quote name='funia']To ,ze wzięłas psa na BDT nie upoważnia Cie do szkalowania i obrażania osób ,które nosem podpierają sie ( pracując zawodowo od rana do nocy)ratują bezinteresownie psy ( i nie tylko te którym poświęcony jest watek )TY nie zmruzyłaś Oka ?? Ja od godz 8 rano non stopem wiszę na telefonach w sprawach psów i człowieka z którym cięzko sie dogadać .! Jeżdzę tam i walcze w domu z nieprzychylnością męża i wyrywaniem sobie auta !!! Gratuluje twojej oceny !Nie panujemy nas sytuacją ?? Czy Ty zapanowałabyś nad 42 psami w krótkim czasie ? Zapraszam owych doswiadczonych bardziej ,którzy odwala za nas w krótkim czasie dobrą robotę ! Gdzie oni sa do cholery !!! Jakos po za deklaracjami nikt nam trzem jeżdzącym tam nie pomógł . Nie jestem aniołem stróżem faceta , nikt z nim nie siedzi z w chałupie i nie pilnuje mu psów .Zapraszam przyjedz pokaż co potrafisz po za przykrościami jakie tu wypisujesz . Skoro chciałaś dać dom to miałas całą paletę psów na zdjęciu .Twoje prawo ,ze chciałas wybrać ale to ze wyszło tak jak wyszło nie jest niczyja winą . Jesli chodziło Ci ,zeby nam dowalić to Ci się udało koncertowo .Ja nie płaczę ...ale handzia wyje od godziny i pyta sie co zrobiła złego.... Dzieki ,ze dodałaś nam skrzydeł do pracy. To juz spora przesada aby pisać ,ze zgubilismy psy .... Nie rozumiem tego napisz jaśniej ?Ze niby jak zgubilismy ? A moze Ty uważasz ,ze te ,,rasowe,,schowałysmy ,co ? A schowalyscie??? Nie bede sie z Toba licytowac na slowa,bo raczej czyny swiadcza o osobie,a Wy juz pokazalyscie wszystkim co potraficie.Za kazdym razem to samo...ludzie podaja Wam rece,a Wy ich lekcewazycie,ale jak tylko ktos wyrazi swoja opinie na Wasz temat to jestescie wielce obruszone. Mam propozycje...wez chociaz jednego psa na DT od faceta i wtedy pogadamy kto odwala wieksza robote!!![/QUOTE] Dyskusje z Toba uważam za skończoną . Od poczatku mam BDT dla psów i na pewno nie będę tłumaczyc się w tym temacie przed Tobą !.Kto mnie zna ten wie ilu psom go dałam .
  4. Podawałaś moze niedawno srodek na robaki?
  5. [quote name='Nath']Nie wiem co mam robić moja sunia ok. 4 miesiące dziś rano już zwymiotowała 7 razy... ? Czy to jest zatrucie? Już nie ma czym wymiotować i tylko jakaś ciągnąca sie a' la flegma wypływa jej z pyska. Przejdzie jej czy mam jechac do weta?[/QUOTE] Trudno powiedzieć ,nie znam dokładnie całej historii .Najlepiej udaj sie do weta jak najszybciej najszybciej Szczenieta bardzo szybko się odwadniaja i jesli to jakas wirusówka to moze byc żle .Pędz do weta . Przyczyn moze byc wiele......
  6. [quote name='Puszek-Okruszek']Jak tu sie nie denerwowac???!!! Od dwoch tygodni planowany byl ten transport,do wczoraj wszystko zapiete na ostatni guzik.Dzisiaj w nocy,bedac na dyzurze,obca osoba dala mi znac,ze wszystko odwolane. Od rana nerwowa atmosfera,nie zmruzylam nawet oka.I nagle dowiaduje sie,ze zniknely wszystkie szczeniaki???!!! Jezeli nie panujecie nad sytuacja to pozwolcie przejac stery innym,bardziej doswiadczonym,ktorzy odwala dobra robote w krotkim czasie,a nie cyt."beda sie gonic" przez dwa miesiace!!! Bo tyle czasu juz minelo,a my do tej pory nie znamy konkretow,w dodatku zgubiliscie psy.Chcialam dac BDT,a okazuje sie,ze nie ma komu???[/QUOTE] To ,ze wzięłas psa na BDT nie upoważnia Cie do szkalowania i obrażania osób ,które nosem podpierają sie ( pracując zawodowo od rana do nocy)ratują bezinteresownie psy ( i nie tylko te którym poświęcony jest watek )TY nie zmruzyłaś Oka ?? Ja od godz 8 rano non stopem wiszę na telefonach w sprawach psów i człowieka z którym cięzko sie dogadać .! Jeżdzę tam i walcze w domu z nieprzychylnością męża i wyrywaniem sobie auta !!! Gratuluje twojej oceny !Nie panujemy nas sytuacją ?? Czy Ty zapanowałabyś nad 42 psami w krótkim czasie ? Zapraszam owych doswiadczonych bardziej ,którzy odwala za nas w krótkim czasie dobrą robotę ! Gdzie oni sa do cholery !!! Jakos po za deklaracjami nikt nam trzem jeżdzącym tam nie pomógł . Nie jestem aniołem stróżem faceta , nikt z nim nie siedzi z w chałupie i nie pilnuje mu psów .Zapraszam przyjedz pokaż co potrafisz po za przykrościami jakie tu wypisujesz . Skoro chciałaś dać dom to miałas całą paletę psów na zdjęciu .Twoje prawo ,ze chciałas wybrać ale to ze wyszło tak jak wyszło nie jest niczyja winą . Jesli chodziło Ci ,zeby nam dowalić to Ci się udało koncertowo .Ja nie płaczę ...ale handzia wyje od godziny i pyta sie co zrobiła złego.... Dzieki ,ze dodałaś nam skrzydeł do pracy. To juz spora przesada aby pisać ,ze zgubilismy psy .... Nie rozumiem tego napisz jaśniej ?Ze niby jak zgubilismy ? A moze Ty uważasz ,ze te ,,rasowe,,schowałysmy ,co ?
  7. [quote name='Puszek-Okruszek']A mi zle z tym,ze ktos zaslania sie mna i wprowadza ludzi w blad...Wkurzylam sie nie na Ciebie,przepraszam.[/QUOTE] [B]Puszku bardzo proszę bez nerwów [/B].Nikt tu sie Toba nie zasłania .zle zrozumiałas .... Szukałysmy wczora suni wskazanej przez Ciebie robiło się ciemno ,sfora psów na podwórku w małej chatce .....Nie mógł jej znalezc ,psy chowały się w domu gdzie tylko który mógł ,Czas nas gonił była noc . Nie wiemy na 100 % czy tą co chciałas nie pojechały do Marleny .... Podczas wyprowadzania psów na zewnatrz wiele razy opierał sie i pokazywał nam te ,,niesznaucerowate ,,przez to jedyne co nam przychodziło do głowy to to ,ze chowa przed nami psy .....ale teraz analizując zdjęcia które mamy dochodzimy do wniosku ,ze chyba tak nie jest . Po niedzieli jedziemy (musimy wygospodarowac na to sporo czasu ) i przejrzymy całą chałupe pies po psie,sprawdzimy kazdego ... odsuniemy nawet meble jeśli bedzie trzeba ,,,,Ale proszę zrozumcie nas ....Gonimy resztkami sił ,mamy w domu naprawdę z tego powodu delikatnie mówić ,,nieprzyjemności ,,.Wczoraj mój maż czekał 2 godz na auto i dostał baiałej goraczki bo był umówiony..... Dzisiaj Handzi mąz spóżnił się na nagranie do pracy bo wyszło jak wyszło .Tam też była ,,akcja ,,Boję się pytac o szczegóły .
  8. [quote name='handzia']Najprawdopodobniej sunia, którą tu wczoraj pokazywałam pojedzie dzisiaj, bo okazało się, że nie możemy wycofać się już z tego transportu. Jest to transport łączony, ktoś tam się dokłada, nie możemy kogoś zrobić w balona. Więc niech chociaż jedna sunia pojedzie za te pieniądze, które wpłaciłam.[/QUOTE] Dodam jeszczce ,ze reszta osób z tego transportu juz znała kwotę i na taką przystała ....Gdyby nasz transport został odwołany to kwota 200 zł spadła by na osobe wiozącą ,która i tak wiezie po kosztach i traci dwa dni z zycia ....A na to nie możemy pozwolic. W ogóle dzisiejszy dzień to kupa nerwów ,stresu i szarpania się .
  9. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/p9217677.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img338/3512/p9217677.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/p9217686.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img201/3417/p9217686.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/p9217689.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img405/6833/p9217689.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/221/p9217689.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img221/6833/p9217689.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/826/p9217685.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img826/8234/p9217685.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/p9217679.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img443/5224/p9217679.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. Super!!!pionierski wyczyn w Polsce !! To gdzie pierwsze zabiegi?(sory ale nie czytałam ostatnich wpisów )
  12. U Jadzi Wszystko w najwiekszym porzadku . Zadomowiona i zzyta .Czuje się jak u siebie w domu . Wszyscy są bardzo zadowoleni z Jadzi i bardzo w niej zakochani :loveu:
  13. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/wakacje2kamienpomorski0.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img546/7969/wakacje2kamienpomorski0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/145/wakacje2kamienpomorski0.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img145/7969/wakacje2kamienpomorski0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/wakacje2kamienpomorski0.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img198/7969/wakacje2kamienpomorski0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  14. Zdjęcia jeszcze z Krzemienia . Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/196/wakacje2kamienpomorski0.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img196/7969/wakacje2kamienpomorski0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/wakacje2kamienpomorski0.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img560/7969/wakacje2kamienpomorski0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/wakacje2kamienpomorski0.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img59/7969/wakacje2kamienpomorski0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/wakacje2kamienpomorski0.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img15/7969/wakacje2kamienpomorski0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  15. Wiadomości wspaniałe !! Nie wiem jak bedzie z transportem Puni ....Czekam na info jaka kwota wchodzi w grę . Ps /.Puszku Okruszku czy mozesz potwierdzić czy i w jakiej liości mogą do Ciebie jechać psiak/i ?
  16. [quote name='Havanka']Piękne... i prawdziwe. Funiu, Miseczka dla Florka już się skończyła;), dziękuję za reklamę.[/QUOTE] Bardzo proszę :evil_lol:
  17. A tak sobie wkleję .... [B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Gdy widzisz jak zwierzęta cierpią, umierasz razem z nimi... [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]później na nowo się odradzasz by konać z kolejnymi... [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Twoje serce nie jest sercem człowieka... [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]ponieważ Twoje serce ma uczucia ...[/FONT][/COLOR][/B]
  18. Bardzo się cieszę !!!!!!!!bardzo ,bardzo !!!!!oby to juz ostatni raz :loveu: Czy to w Zamościu ?
  19. Marlena ,ale sie usmiałam z twoich opisów :evil_lol:
  20. Zdrówko Ok .Słodki jest tylko do momentu kiedy chcesz coś od niego ,.....:roll:
  21. [quote name='malawaszka']mnie się wydaje, że to ta sama[/QUOTE] Moze , juz sama nie wiem....
  22. Według mnie to jest druga mniejsza suczka z niedowładem ( ale głowy nie dam) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/p9167593.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img801/8105/p9167593.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. Marta ,ale Marlenie chodzi ( chyba ) o tą mała ze zdjęcia nr 4 .Bo z niedowładem sa dwie ..Przynajmniej tak mi sie wydaje ,..... Marlena piszesz o tej z moich ostatnich fot ?
  24. Ciapiuś jest sliczny ,kochany staruszek ....A kolezanka ....niech sobie Yoreczka kupi z pseudo:shake:
×
×
  • Create New...