[quote name='madziamn']o Boże dlaczego go przenieśli????????[/quote]
Dlatego ,ze dwa psy z którymi siedział zostały zabrane na DT ,a ze w schronie jest tłok i rotacja został przeniesiony do innych boksów i zarazem innych psów.Cieszmy się ,ze nie na ogólne bo tam to juz kaplica .(aczkolwiek to kwestia czasu)
Ja jestem intruzem w schronie i nikt się tam ze mną i moim zdaniem nie liczy ,wręcz przeciwnie moge pogorszyć jego sytuację .
Zobaczę co da się zrobić ,nie zapominajmy ze Maniuś stracił swoją panią we wrześniu ubiegłego roku i od tamtej pory jego trauma trwa......:-(