Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Na dniach wpłacę 60zł od Ali123 .:oops:zapominam ciągle ,a teraz muszę dac Torusi ,zeby przelała
  2. Cała przyjemność po mojej stronie Andziu ;) Już mam sie dużo lepiej ,czekam na tel. bo szczeniaki od tej uśpionej suni pewnie trzeba będzie zabrać :roll:
  3. wYTRZYMAJ MAŁA ,MOZE NIEDŁUGO cI SIĘ POSZCZĘŚCI
  4. ANIA TO SWÓJ CHŁOP BYŁ PEWNO CHCIAŁ MIEĆ ŁADNE MAŁE ,ZEBY NA GIEŁDZIE SPRZEDAĆ LUNKOWE MALEŃSTWA:evil_lol:
  5. Ewa czytałam o twoim wypadku i suni ,Jak się czujesz lepiej ?
  6. Ewa wstyd mi po prostu ,ze tak zaniedbałam Polę ( wiedziałam ,ze ma dobrze i pewnie to też to )ale obiecuje ,ze wpadne chociaż na chwilę .Zrobię zdjęcia ,mogę ??:oops: Na usprawiedliwienie dodam ,ze takich Poli sporo jeszcze się uratowało od tamtej pory .....
  7. Moja kochana Amiśka ,dzięki wszystkim :loveu:
  8. Uwierz Doro ,ze ten duży druk to nie celowo po prostu wcisnął mi sie Capslock a ze wyszło akurat tak jak wyszło to przypadek:p
  9. Maluchy długo nie posiedzicie w kojcu jesteście piękne
  10. Tak zrobię Basieńko ,ale muszę jeszcze niestety napisać co mnie dzisiaj spotkało chociaż myślę ze na dogo to nic nowego dwie godziny temu jak zawoziłam koleżance karme na wieś to pod jej dom podjechał samochód i kobieta która z niego wysiadła zrozpaczona opowiadała ,ze koło jej domu jest sunia którą karmi dwa dni ale dzisiaj przyszła z pokrwawionym pyszczkiem i krew pompuje cały czas ,ze nawet bała się ją wziąć do auta .Natychmiast zawiadomiłyśmy weta ,który tam pojechał i stwierdził duzego nowotwora pod językiem ,który pekł i krew dlatego tak lała się.Była skrajnie wychudzona i miała zapalenie całego panela mlecznego jej cycuszki były jak kamienie ,a na dobitkę niedawno urodziła małe :placz:Lekarz zadecydował uśpienie . ona chyba przyszła ,zeby ktoś pomógł jej odejść bo strasznie cierpiała :placz:....Koleżanka jutro dotrze do szczeniaków bo już wiemy gdzie są ,podobno u jakiegoś półmózga ze wsi nieopodal ,wiedział ze suka jest chora i niestety nie pomógł jej ......... Ile jeszcze tego będzie bo przerasta mnie to nie potrafię już znosić tego ,wstydze się ,ze jestem człowiekiem ...... Nie ma normalnego dnia bez czegoś nowego ,pojechałam na 15 minut a wróciłam załamana .
  11. Andziu jak dobrze ,ze ty poszłaś na te grzyby wtedy .......
  12. [URL=http://img35.imageshack.us/i/dscf5456640x480.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1408/dscf5456640x480.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://img21.imageshack.us/i/dscf5458640x480.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3750/dscf5458640x480.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://img42.imageshack.us/i/dscf5465640x480.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9384/dscf5465640x480.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://img200.imageshack.us/i/dscf5459640x480.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2476/dscf5459640x480.jpg[/IMG][/URL]
  16. Trochę to potrwa mam goraczkę żle się czuję ,ale moze dotrwam bo strasznie długo sie je wklejaja:roll:
  17. [URL=http://img41.imageshack.us/i/dscf5453640x480.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1844/dscf5453640x480.jpg[/IMG][/URL]
  18. Sama osobiście zabierałam ja z rowu w którym była z reszta rodzeństwa ,ale w życiu bym nie pomyslała ,ze takie piekności z niej wyrosną :crazyeye: Boję sie tej sterylki,przecież to szczeniak :roll:
  19. NIE CHCĘ NAWET MYŚLEC JAK JEJ TAM STRASZNIE :placz:
×
×
  • Create New...