[quote name='ladySwallow']Możecie powiedzieć coś więcej o tym dużym, niereagującym ONku? Ile jest w schronie, na ile wygląda na ONa, jak się zachowuje/zachowywał?[/quote]
Niestety ja nic nie wiem ,zostaje tylko wierzyć panu asystentowi co do historii tego psa...