Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. dwa psy znajduja sie pod Janowem na tymczsie ,ale trzeba pisać w ogłoszeniach zew Zamościu ,Dowiezie się jakby co .Tel 601 071 963 A jeden piesek jest koło mnie niedaleko . zdjecia aktualne te co wyżej są .A tego jednego nie mam wyraznych jest tylko to jak sie chowa koło tej drabiny . sa wesołe ,żywiołowe jak to szczeniaki .Tylko ten jeden co nadal jest w tym poddachu jest strchliwy i boi sie obcych ,:roll:
  2. Jezu ,będę sie modlic zeby sie udało . Jak czytam ,ze pan umiera i zostaje pies to straszna załamka.......A tu jeszcze na cmentarzu:placz:
  3. moge tylko zagladać ,mam sytuacje podobną i niestety zostały trzy psiaki i nic nie rusza z adopcjami :roll:
  4. O jej to wybredna nasza kobitka albo nigdy w życiu nie miała kluska w mordce;)
  5. To zdjęcia z wczoraj jak zostawiałyśmy ja u lucy . No ,no z tego co piszesz Lucynko to niezłe ziółko z niej :crazyeye: Z tym gryzieniem sie trochę zadumałam:roll:
  6. [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc02297640x480.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3104/dsc02297640x480.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://img690.imageshack.us/i/dsc02301640x480.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8066/dsc02301640x480.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://img69.imageshack.us/i/dsc02302640x480.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8769/dsc02302640x480.jpg[/IMG][/URL]
  9. Postaram sie wstawić dzisaiaj po pracy bo wieczorem idę na balangę :razz:
  10. no a moze by tak ktos walnął mu allegro:oops:
  11. ona jest cudowna ,mała biedna sunieczka ,zaniedbana strasznie ,gdy sie boi wywraca sie od razu na plecy . U mnie w aucie wali jak z murzyńskiej chaty po obiedzie....:evil_lol:
  12. jak wchodzilam do niej do boksu jeszcze bedąc na zaszczytnym stanowisku wolontariuszki schronu to obskakiwała mnie wyżej głowy ,była w tym najszybsza ze wszystkich suniek ,czytając posty widze ,ze to sie nie zmieniło ;)
  13. przyszły wplaty AGNIESZKA EWA J.-100zł JOANNA IZABELA W.-130zł [U] [/U]MAGDALENA SZ.-20 zł deklaracja za pazdziernik i listopad Dzieki :multi:
  14. jednorazowo moge wpłacić 10zł .Tylko tyle:roll:
  15. Gucieńku jestem całym sercem z tobą . A do byłej "pani'' Gucia ----mam starą sunię ,ze schronu która wzięłam rok temu .Mycha bo tak ma na imie ,gdy ktoś ją niechcacy nadepnał to gryzła za kostki .I co ? miałam ja odwieżć do schronu to jest chore ,trzeba było czasu serca juz tak nie robi ....A nawet gdyby to wzięłam ja na zawsze bez względu na sytuację :roll:
  16. Halo ,nikt do malunkich nie zagląda?
  17. Andzia a co ty tam masz napisane na dole w poście ,kto Ci tak napisał...
  18. Proponuje imię dla duzej suni IWA ,jakoś tak mi do niej pasuje:oops:
  19. której bo nie czaję :oops:
  20. to nie jest ta sunia o której zdjecia prosiła Beka .Tam jest druga jest wieksza i ma gładka sierśc
  21. leyla ,czy mogłabys zrobic naszemu maleństwu jakieś nowe fotki:cool3:
  22. brakuje 140 zł stałych wpłat i jeszcze karma ...........no to sporo nam brakuje:cool1:
  23. stałych deklaracji jest 160 zł .W Zamościu mozna by było tak myślę zrobić sterylkę za 150zł Ale nie ma jej gdzie przetrzymac :roll:
  24. jestem gotowa zawiezć ,ala123 bedzie pilotem i opiekunem psa w podróży . Roozliczenia wrzucam w pierwszy post:cool3:
×
×
  • Create New...