Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. rodzeństwo jest nadal na płatnym tymczasie koło Janowa Lub. Kolejny domek z Lublina nie odezwał sie ,zero reakcji po wysłanych zdjeciach .... Trzeci piesek jest pod tytułowym poddachem .....aczkolwiek jest zabezpieczony .Tylko nie ma swego człoowieka:roll:
  2. [URL=http://img407.imageshack.us/i/dsc02275640x480.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6631/dsc02275640x480.jpg[/IMG][/URL] sunia
  3. [URL=http://img338.imageshack.us/i/dsc02272640x480.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4722/dsc02272640x480.jpg[/IMG][/URL] to jest sunia
  4. [URL=http://img266.imageshack.us/i/dsc02270640x480.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1430/dsc02270640x480.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://img691.imageshack.us/i/dsc02269640x480.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9672/dsc02269640x480.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://img140.imageshack.us/i/dsc02266640x480.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1606/dsc02266640x480.jpg[/IMG][/URL]
  7. tak był jeden telefon ,dzisiaj wysłałam nowe zdjęcia tej osobie z Lublina .Czekam na decyzje i jakby co to sprawdzamy dom .On chce Krówka
  8. wybacznie jutro zrobie rozliczenie ,padam ... jest chyba 160 zł deklaracj ,wiec do hotelowania brakuje nam sporo bo 140 zł:cool1:
  9. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  10. [B][URL="http://www.otoz.pl/110.html"],,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,[/URL][/B]
  11. Malce maja 353 wyświetlenia na allegro :multi: Madzia dzięki :loveu: Niestety dom o którym pisze ala123 nie odezwał się :shake:
  12. Dzwoniłam przed chwilą do obecnego'' pana''Alutki ,wszystko ok ,odpchlił ja i twierdzi ,ze nie ma ani jednej pchły .....Aczkolwiek oczekuje rozwiązania problemu w niedłgim czasie:p
  13. Marta Gucio nie był dwa lata w schronie ,jest tam od ponad roku ;)
  14. Serce rosnie jak widze Gucia który sie bawi:multi:
  15. Jestem w szoku ,ze Fifce tak sie udało .Dzięki PatiC ,dzieki nowej włascicielce ,Kocham was , To ja znalazłam Fifkę w schronie i załamałam sie jej sytacja a teraz .....:loveu:
  16. Sunia tam nie moze zostać ,kurcze czas leci ....
  17. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1157/moj-pan-zmarl-jego-brat-mnie-nie-chce-pomocy-172676/index2.html[/URL] Malagos zobacz ta suńkę ,sprawa gardłowa
  18. Super matrioszka ,dzieki :loveu:
  19. Ten pierwszy pojechał ,ten w oddali został
  20. [URL=http://img691.imageshack.us/i/dsc02238640x480h.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2431/dsc02238640x480h.jpg[/IMG][/URL]
  21. Atos czy ktoś Cię w końcu pokocha ?:shake:
  22. Karusiu jakiś ty piękny :loveu:
  23. Ja jestem załamana faktem ,ze Gucio był tak bardzo wygłodzony i odwodniony .Wydawało mi się ,ze troche sie przestraszyli i będą bardziej dbać o psy w schronie ,ale jednak nie ....po prostu mi sie wydawało . Byłam wielokrotnie przy karmieniu psów w schronie i wiele wiem .po takim karmieniu płakałam ,brałam nadprogramowe wiadro z jedzeniem i ukradkiem karmiłam .Nie wyszłam z boksu dopóki nie byłam pewna ,ze kazdy pies zjadł .Oczywiście mówiono mi,ze przesadzam i wprowadzam nowe rządy .Ale tylko ja wiem ,ze na 20 psów w boksie najadała sie do syta połowa ,reszta co udało się złapać a te najsłabsze nie jadły nic bo nie miały siły ,odwagi i były bardzo gryzione przy kazdej próbie podejścia do miski .Był taki co nawet nie próbował podejśc bo wiedział ,ze to z góry przegrane ......Ale wtedy gdy byłam jadł ,tylko wtedy .....:-(
×
×
  • Create New...