-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
///////////////////// -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
dziewczyny to nie jest tak.....Po prostu jak sie pomaga kilku psom to tak wychodzi ze zaniedbuje sie psy na dogo .Jeszcze do tego chorują dzieci ,jak nie jedno to dzisiaj drugie.Po pracy pada sie na twarz a trzeba jescze jechać zawieżć albo sprawdzić tymczas albo dom ..No ale co ja wam pisze -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
dziewczyny to nie jest tak .....Jeśli pomaga sie kilku psom na raz to tak wychodzi ,ze te Na watkach są zaniedbane .Mam ciężkie dni odchodził pies mojej znajomej ,która wyjechała dzisiaj umarł wszystko trzeba było załatwić . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
dziewczyny jeśli mozecie to zróbcie mu te ogłoszenia ,bardzo proszę -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atosik co u Ciebie ? -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
funia replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
piep....ć ja i jej prace .Konająca sunia z małymi ,,,,Wyobrażacie sobie jak ona rodziła uwiązana na łańcuchu ? Chryste co tymi ludzmi,,,, -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
wtatara ,jesli mozesz wstrzymaj sie do jutra ,wstawie fotki i bedzie Ci łatwiej -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
własnie ten z szopy został ,mam kilka nowych zdjeć .Ale nie mogr ich juz dzisiaj wkleić ,dopiero jutro . I sunia z 22 strony -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
na 22 stronie jest zdjecie suni ,która została jeszcze w DT Nie potrafie tu zacytowć wraz ze zdjeciem jak to robiłam zawsze . Jutro wstawie nowe zdjecia pieska ,który jako ostatni pozostał w miejscu ,gdzie oszczeniła sie ich matka :-( -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
niedawno wróciłysmy z ala123 z wizyty przed i zarazem adopcyjnej Króweczka . Dom rewelacja ,rodzinka trzypokoleniowa pod jednym dachem wszyscy bardzo czekali na nas juz od dłuzszego czasu i radosnie i gocinnie zaprosili do domku .Domek jednorodzinny z dobrym ogrodzeniem ,gdy młodzi sa w pracy króweczek bedzie pod opieka babci i dziadka .Jest też dziewczynka 13 letnia ,która bardzo zauroczyła sie naszym małym . Państwo jak na ludzi mieszkajacych na wsi wykazuja sie duzą dozą empatii i rozumieja problemy zwierząt.A co najwazniejsze widac tam serce. mam nadzieje ,ze mój nos mnie nie zawiódł .Zdjecia maja mi przesłac na maila bo k...wa zostawiłam torebke z pieniedzmi i aparatem na podwórku własnym jadąc ze swiadomoscia ,ze to wszystko mam . -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
własnie ,co u Mańka ? -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
wpłynęła wpłata od Ra duni -30zł Dziękujemy:loveu: -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki ,jutro jedziemy z Krówkiem do nowego domku.Info bedzie póżno -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nie rozumię ,mamy jeszce trzy szczeniaki . Jakie sa na zdjęciach w ogłoszeniach ? Dwa brazowe pieski poszły ,został Krówek ,czarny piesek i czarna suńka . -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
funia replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Film oddający cala historie tego udręczononego psiny ,boze w wyobrażni widze chorego ,głodnego i niewidomego psa na uwięzi i chce mi sie wyć ,ile on przezył ..... -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja wiem jak Luna spaceruje bo jak ja wyprowadzałam ,na wyżebrane spacerki jeszcze w schronie to pokazała co potrafi .I psy ,które nam towarzyszyły nie były przez Lunie mile widziane..... -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
No tak; ale Płatka zdaje się tez szukała domu co ? -
Mona - doczekała się swojego domu, pokochała ją martini77!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Monia jeszcze w schronie jak tam wchodziłam rozdawała mokre i niezliczone ilości liznięć. -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
były dwie chetne osoby ,wysłałam maila ze zdjeciami .Niestety nic z tego -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ania kocham Cie ,ale z drugiej strony martwie sie ze ten nasz Zamość to tylko Ci tymczasy dozywotnie podrzuca...... -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
W koncu sie dostalam .Alutka piekna ,jak sie sprawuje? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nie rozumie ,dlaczego piszecie ze zmiana miejsca mialaby zle na niego wpłynac ? Atos jest mi bardzo bliski bo dzieki pomocy wielu osób mogłam go z tego piekła zabrać i teraz kiedy moge o niego osobiscie zadbać to chyba badzo wazne ? Mam jednak nadzieje ,ze w końcu ktos go pokocha i wezmie na stałe .... -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
dzięki anawa za tekst do ogłoszenia:loveu: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
W lutym otwieram hotelik w Zamościu ,mam plan zeby zabrac Atosa do sebie .:roll: Trzeba ciąć koszty a u Atosa nie jest z nimi wesoło ,więc ja wezmę go do siebie za niższa cenę. No i będę go miała obok,Co wy na to?