Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. dziewczyny to nie jest tak.....Po prostu jak sie pomaga kilku psom to tak wychodzi ze zaniedbuje sie psy na dogo .Jeszcze do tego chorują dzieci ,jak nie jedno to dzisiaj drugie.Po pracy pada sie na twarz a trzeba jescze jechać zawieżć albo sprawdzić tymczas albo dom ..No ale co ja wam pisze
  2. dziewczyny to nie jest tak .....Jeśli pomaga sie kilku psom na raz to tak wychodzi ,ze te Na watkach są zaniedbane .Mam ciężkie dni odchodził pies mojej znajomej ,która wyjechała dzisiaj umarł wszystko trzeba było załatwić .
  3. dziewczyny jeśli mozecie to zróbcie mu te ogłoszenia ,bardzo proszę
  4. piep....ć ja i jej prace .Konająca sunia z małymi ,,,,Wyobrażacie sobie jak ona rodziła uwiązana na łańcuchu ? Chryste co tymi ludzmi,,,,
  5. zdjecie Gucia wtulonego w dziewczynke ,cudowne
  6. wtatara ,jesli mozesz wstrzymaj sie do jutra ,wstawie fotki i bedzie Ci łatwiej
  7. własnie ten z szopy został ,mam kilka nowych zdjeć .Ale nie mogr ich juz dzisiaj wkleić ,dopiero jutro . I sunia z 22 strony
  8. na 22 stronie jest zdjecie suni ,która została jeszcze w DT Nie potrafie tu zacytowć wraz ze zdjeciem jak to robiłam zawsze . Jutro wstawie nowe zdjecia pieska ,który jako ostatni pozostał w miejscu ,gdzie oszczeniła sie ich matka :-(
  9. niedawno wróciłysmy z ala123 z wizyty przed i zarazem adopcyjnej Króweczka . Dom rewelacja ,rodzinka trzypokoleniowa pod jednym dachem wszyscy bardzo czekali na nas juz od dłuzszego czasu i radosnie i gocinnie zaprosili do domku .Domek jednorodzinny z dobrym ogrodzeniem ,gdy młodzi sa w pracy króweczek bedzie pod opieka babci i dziadka .Jest też dziewczynka 13 letnia ,która bardzo zauroczyła sie naszym małym . Państwo jak na ludzi mieszkajacych na wsi wykazuja sie duzą dozą empatii i rozumieja problemy zwierząt.A co najwazniejsze widac tam serce. mam nadzieje ,ze mój nos mnie nie zawiódł .Zdjecia maja mi przesłac na maila bo k...wa zostawiłam torebke z pieniedzmi i aparatem na podwórku własnym jadąc ze swiadomoscia ,ze to wszystko mam .
  10. wpłynęła wpłata od Ra duni -30zł Dziękujemy:loveu:
  11. Trzymajcie kciuki ,jutro jedziemy z Krówkiem do nowego domku.Info bedzie póżno
  12. Nie rozumię ,mamy jeszce trzy szczeniaki . Jakie sa na zdjęciach w ogłoszeniach ? Dwa brazowe pieski poszły ,został Krówek ,czarny piesek i czarna suńka .
  13. Film oddający cala historie tego udręczononego psiny ,boze w wyobrażni widze chorego ,głodnego i niewidomego psa na uwięzi i chce mi sie wyć ,ile on przezył .....
  14. Ja wiem jak Luna spaceruje bo jak ja wyprowadzałam ,na wyżebrane spacerki jeszcze w schronie to pokazała co potrafi .I psy ,które nam towarzyszyły nie były przez Lunie mile widziane.....
  15. No tak; ale Płatka zdaje się tez szukała domu co ?
  16. Monia jeszcze w schronie jak tam wchodziłam rozdawała mokre i niezliczone ilości liznięć.
  17. były dwie chetne osoby ,wysłałam maila ze zdjeciami .Niestety nic z tego
  18. Ania kocham Cie ,ale z drugiej strony martwie sie ze ten nasz Zamość to tylko Ci tymczasy dozywotnie podrzuca......
  19. W koncu sie dostalam .Alutka piekna ,jak sie sprawuje?
  20. Nie rozumie ,dlaczego piszecie ze zmiana miejsca mialaby zle na niego wpłynac ? Atos jest mi bardzo bliski bo dzieki pomocy wielu osób mogłam go z tego piekła zabrać i teraz kiedy moge o niego osobiscie zadbać to chyba badzo wazne ? Mam jednak nadzieje ,ze w końcu ktos go pokocha i wezmie na stałe ....
  21. dzięki anawa za tekst do ogłoszenia:loveu:
  22. W lutym otwieram hotelik w Zamościu ,mam plan zeby zabrac Atosa do sebie .:roll: Trzeba ciąć koszty a u Atosa nie jest z nimi wesoło ,więc ja wezmę go do siebie za niższa cenę. No i będę go miała obok,Co wy na to?
×
×
  • Create New...