-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Przecież byłam dzisiaj o 11 rano .... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pracę kończę o 17 więc wcześniej nic nie mogłam napisac.Niestety byłam długo w schronie i nie było go ....Było dzisiaj bardzo zimno większa częsc psów z jego wybiegu była w środku .Ufam więc ,ze on także . Muszę pojechać po córkę ,pózniej jeszcze będę . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
SZarotka jestem jestem ,wczoraj miałam straszne wydarzenie wieczorem w domu i nie weszlam juz na dogo .Moje psy zagryzły Szynszyla mojej starszej córki ,córka wraca dzisiaj do domu wieczorem ...jestem załamana nie wiem jak ona sie z tym pogodzi ...No i jak ja jej to powiem:placz: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
DZiewczyny nie tak nerwowo zaraz odpalam maszynę i po 11 tam będę;) Tylko proszę módlcie się za mnie bo jadę sama a kierownik mnie nienawidzi ...:shake: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję ze zdązymy .... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Hero jest niższy i bardziej krępy ,na łapkach ma troszke białego .Ten powyżej jest wyższy i ma skarpetki rude. Trzeba trzymać się zdjęcia pierwszego z Fabianem tam jest dobrze widoczny -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']To zdjęcie robilam juz po zabraniu Fabiana ze schroniska. Nie jestem pewna czy to Hero, w boksie jest 2 podobne psiaki... [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6360/p1040846t.jpg[/IMG][/QUOTE] Tola to nie jest on to jest inny pies -
Znam ją ,należało jej się:diabloti:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atos wysłałam dzisiaj linka z twoim wątkiem fajnej pani z Wrocławia .Módlmy się zeby w końcu to było to ...... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jutro ,albo w sobotę jestem w schronie .Będę go wyglądać i zrobię nowe zdjęcia -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie mam własnie przeleciałam albumy w kompie ,ale jak znajdę chwilę poszukam w starym aparacie .Jestem pewna ,ze to ten pies Smutne w tej histori było to ze właśnie Hero cieszył się z faktu bycia w schronie ,bo pewnie to jego pierwsze wyjśie od lat z obory ....Jego kolega niestety został zagryziony -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Coś mi się rozjaśniło pamietam tego obrońce .....Ten pies przyjechał razem ze swoim kolega do schronu bo jego Pan umarł .Psy całe życie mieszkały w oborze na łańcuchach .Miały wielkie kółka na paskach takie jak do krowiego łańcucha...Jego kolega umarł . leżał w kącie boksu bardzo pogryziony ,miał wygryziony bok bardzo głęboko .Akurat wtedy był wet w schronie więc zanisłąm go na rękach i pokazałam ranę ,dał mu leki i oddzielilismy psy .Jak przyszłąm za tydzień na wolontariat to pies juz nie żył .Zadzwoniłam do weta powiedział mi ,ze wątroba mu wysiadła .Dla mnie to kit ,pies zszedł z zakażenia . A nasz psi bohater został i jakoś przeżył ....Zaraz poszukam zdjęcia na którym jest razem z tym nieżyjącym ,mam nadzieję ze znajdę . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Z resztą nie ma co dzielić skóry na niedzwiedziu ,rzuciłam hasło i zobaczymy . Chciałabym bardzo ,zeby ta druga klientka go wzięła bo ma swój dom .więc byłby zawsze kiedy by tylko zapragnął na dworze .Oczywiście nie przekreślam domu w bloku . Treaz czekamy na Madzie i bazarek bo z kaską cieniutko ... -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Po prostu jest człowiekiem , zimnym i nie wiem czy to dobrze gdyby Atos w swoim nowym domu stykał sie z wielką miłością a z drugiej strony niechęcią .... -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bursztyn ale Cie chwalą ,no no przystojniaczku jeden:lol: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Tez tak mi sie wydaje ,Starsza Pani lubi i jest przyzwyczajona do długich spacerów .Ale ze względu na to ze jej mąż nie bardzo to nie wiem czy byłaby to dobra decyzja:roll: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Tak ,to prawda .Jadę w tym tyg.do schronu zobaczę jak on się biedak ma ....Obiecam mu ze to juz niedługo ....Wspaniała psina . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
No zobaczymy jak z tym szczęściem będzie ,moze to jego dobra passa się zaczyna ? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Suczka tej starszej Pani miała takie umaszczenie jak Atos ,łzy płynęły jej po policzkach jak jej pokazałam zdjęcia (mam zawsze w pracy w pogotowiu fotki psów do adopcji )i wychodząc powiedziała ze dałam jej nieżle do myślenia ......, -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj w pracy rozmawiałam (jaki zbieg okoliczności ) z dwiema klientkami ,które nie dawno straciły swoje suńki ze starości .....Zaczęłam rozmawiać z nimi o Atosie jedna połknęła haczyk od razu (zdjęcia jeszcze ją utwierdziły ) Ale nie wiem ,....bo Pani mieszka w bloku I jej mąż nie jest z tych "fajnych" .Druga ma się zastanowić .... Obydwie są moimi klientkami od 15 lat ,znam jej i wiem ze Atos byłby bardzo kochany ,Druga młodsza Pani ma domek z ogrodem i niesterylizowana uratowaną z szamba sunię . Bedę czekac na ich decyzję ,nie będę naciskac .Decyzja musi być ich na 100% .Jeśli zabiore Atosa do siebie do hoteliku ,na pewno długo nie posiedzi .Jedna z nich pewnie by się zdecydowała . -
Jestem duża i nikt mnie nie chce !!! Sunia już w swoim domku !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zajefajnie !!!!!!!!!!!! -
Dramat Kory!!!Na CITO potrzebny dt(nawet płatny),deklaracje,albo ds !!!
funia replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Na razie czekamy na info o zdrowiu Anki .Dopiero wtedy zobaczymy .Dziękuje wszystkim za obecność na w~ątku . -
Spokojnie Pani doktor ,sterylka owszem będzie ale w przyszły poniedziałek:razz: Krysi maz jak to zwykle bywa u człowieka ,ktory rano wstaje zaczal odruchowo szukać swoich spodni ,szuka w palcie i w surducie w prawym bucie w lewym bucie wszystko w szafach poprzewracał ,maca szlafrok ,palto maca .....A trzeba było tylko do Zytki na posłanko zerknać ....Kochana psinka podarła w drzazgi Mietkowe spodnie :diabloti:A jeśli by tak gatki jeszcze były na podorędziu to już wogole pełnia szczęścia by była ..:evil_lol:
-
Jestem duża i nikt mnie nie chce !!! Sunia już w swoim domku !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wiem ,ze juz wizyta się odbyła ale czekamy na Marinkę niech ona napisze....