Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. chłopaki jak te lale ,stoja pokazują się jak na patelni ,a ty Bianko marudzisz .Tylko ksiądz przykrył sie sutanną .ja bym zaryzykowała i szukala tam jakiegos dogomanika posłac
  2. co tu taka głusza ,nie dobrze ..........Widzialam dzisiaj Frodo zmarzniety i smutny ale jak zwykle ogonkiem zamachał
  3. Na jutro znowu koparko spychacz zamówiony
  4. Nic dodać ,nic ująć Ewa . Boksy są prawie gotowe ,tylko została impregnacja podłoza . Prace budowlane to pikuś ,najgorsze są zaspy 150cm ,które sa ciągle zawiewane od nowa .Zapraszam codziennie na relacje hotelikowe i zobzczymy jak to się wyklaruje .
  5. Będzie ,będzie nie płacz .Znajdzie się on czeka wiesz na co:cool3:
  6. [URL="http://img11.imageshack.us/i/dsc02953640x480.jpg/"]][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8034/dsc02953640x480.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://img294.imageshack.us/i/dsc02949640x480.jpg/"][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7313/dsc02949640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img205.imageshack.us/i/dsc02952640x480.jpg/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4140/dsc02952640x480.jpg[/IMG][/URL]
  8. dobra to extra ,po woli będę słac zdjęcia .Moze jutro
  9. Ja jej zrobie piękna fryzure gratis,w końcu mam w tym kierunku jakieś pojęcie:cool3:
  10. Nie widac jej dobrze na tych zdjęciach ale co będzie, liczymy ja jako małą jest w ogromnej potrzebie a ja mam miekkie serce;)
  11. To juz coś mamy Ja dam dwie torebki ,plecaczek skórzany i jakieś duperelki znajdę;)
  12. Własnie mialam teliefon ud pana ,ktjury chciał z ogloszenija suczkę ,Bo mnie pjesek zaginął i ja chciałby wziąc taką sunię . U mnje mialaby dobrze ,ziona na jemeryturze a un jest instruktor od kampaniji buraczanych . zaciągał aż miło jakbym kurna SZczepka i Tońka słuchała .Niby fajny ,ale zdradził się sam z cienkim łańcuszkiem na którym sunia byłaby bo 20 kurek ma . I zdziwiony rzekł to jak by było jak bym pojechał ,wrócił a tu 5 kur zagryzionych ? Podziękowałam i powiedziałam ze NIE ODDAJE PSÓW NA ŁAŃCUCH .
  13. Nie mam innego ,ale to kwestia kilku dni jak znowu pojadę i Ci dam najpiękniejsze jakie tylko będę mogła zrobić:loveu: Imię ,powiadasz Biedny Henio :oops:Moze być i spadamy z wątku Hero
  14. Matrioszka napisała ,ze nie zna tej miejscowości
  15. Założyć Bazarek ja prześlę zdjęcia fantów i zwołam tu resztę ewentualnych fantowiczów
  16. O cholera !!! trzeba zrobic bazarek na Dorka mam parę fantów ,poproszę jeszcze ala123 o pomoc . czy ktoś pomoze w bazarku ?
  17. Szarotko a nie założyłabyś biedakowi wateczku ?Tylko ty zwróciłoaś na niego uwage ,co ty na to ? Nie chcę mieszać tu na wątku Hero
  18. Atos czy ktoś juz ci powiedział ?
  19. Malibo nie piszę ,zeby dać spokój szukaniu Hero .Tylko dać spokój porównywaniu go do psa na drugim zdjęciu a to jest róznica . Ten piesek i Hero to dwa zupełnie inne psy .Kropka ,Chodzę tam i widze dokładnie .
  20. Juryś piękny .W tym tyg.przelaję swoje 20 + 25 zaległe za Siwą;)
  21. Pies ma gęstą sierść ,nie raz przekonałam sie pod takim futrem jest szkielet:roll:Zwłaszcza zabrane od nas z Zamościa Bokiem wygląda jak moja Dora
  22. Biedak jak na stojaka przysypiał
  23. Namioty rozbijemy ,warunki spartańskie .Przecież trzeba trochę bliżej natury być to takie trendy:razz: Daj spokój jaka to odległość Zamość -Zabia Wola ? 3 godzinki i jesteś
×
×
  • Create New...