-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']strasznie sie martwie o zdrowie Pesteczki i Tayuni bez tych obozy :([/QUOTE] Ivonko nie puszczam ich do sadu na razie .Więc tu gdzie sa są bezpieczne na wybiegu nie ma kleszczy a jesli są to nieliczne ..... Dostałam tel.zeby pojechać po obroże do Zadry .Dam więc znać co i jak potem . -
Lara ile kosztuje to allegro?
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Wscieka się na kzadego psa .Ale najbardziej nie lubi Argo . -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
U Sabuni wszystko dobrze .Jest zdrowa ,wesoła i niestety bardzo zżyta z nami. Saba ma charakterek .Potrafi nawet ugryzc inną suke jak ją wkurzy .Ale zauważyłam ,ze najczęściej były to sytuacje kiedy dzieliłam przysmaki .Ona nawet jak nie je to walczy o to co ma .Chyba nawyki z przeszłości ... Rudy to jej idol ... W przeciwieństwie do Saby Rudas jest niezłe ziółko . On chodzi po siatce jak człowiek po drabinie .Nie ma dla niego żadnych zabezpieczeń .CZasem myśle o nim ,ze jest niewdzięczny i nieposłuszny . Dostaje szału jak Krzysiek chodzi po działce a jego nie wypuści ,bo np. w sadzie biega Argo lub Marcel , Ucieka aby pokazać ,ze ma byc jego racja .... Jego zycie to wolnośc ,ale my nie mozemy mu pozwolic na to aby rzadził i musi wiedzieć ze my wyznaczamy granice ,Jak jest posłuszny jest cały dzień z nami jak ucieka jest z powrotem zamykany do kojca. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Tak .Ot i cała prawda. Ale ogłoszenia idą więc ktoś do licha musi się odezwać . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jutro pójdziemy na dłuzszy spacer do sadu . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dobra i ostatnie bo mój mąż drze się ,ze w tym domu jest brud i nie ma co zjesc .....:lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/p6072687.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6595/p6072687.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kurde nie patrzcie na moje nózki jak baleronki ....Ale :oops::roll:Idę się znowu odchudząc ....... -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/p6072668.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4720/p6072668.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/p6072670.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3864/p6072670.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/p6072671.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1605/p6072671.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/p6072680.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9358/p6072680.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/p6072681.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2618/p6072681.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/p6072664.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1553/p6072664.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/p6072665.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6100/p6072665.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/p6072666.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6859/p6072666.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dzisiaj Zojka przeszła w miarę normalnie na smyczy i nie rzucała się na oślep .Myśle więc ,ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej .W domu troszkę wypłoszona ale nie ma tragedii . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/p6072628.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7615/p6072628.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/p6072632.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/236/p6072632.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/p6072640.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1207/p6072640.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/p6072662.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2350/p6072662.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Aha ....Już zrozumiałam .... -
No i czy ta'' robota'' nie jest fajna ...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Doszły pieniążki na obrożę .Dzisiaj lub jutro ją zakupię .Dziękuję ., -
Bianko czy wyrażasz zgodę na zakup obrozy dla Malvina ? Jeśli tak to daj znać.
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję obroży dla Fabiana Kiltix cena 60 zł .Już częśc psów ma .Bianko czy wyrażasz zgodę na ttaki koszt ? Kleszcze są u nas straszne . -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Są świetne bardzo Ci dziękuję . Ja za nic nie mogłam znależć .Co prawda dawno szukałam i kupiłam 15 sztuk badziewia a te widać od razu ,ze porzadne . -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
No i widze ,ze dzieło mego chłopa jest w awatarku:cool3: Ps ,Dzięki zal link do adresówek włąśnie takich szukałam z metalu a nie z gó..a ;) Czy wiecie może coś o takich tylko w fajniejszych kształtach ? -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zapliowałam Zojce fiprex 1ml[B] 17 zł .[/B]Doliczam do kosztów hotelowania. -
Tak, jest piękna i jak JAdzia i wiele innych czeka już długo .....Zbyt długo ....
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
+Adresówke fdałam taką jak miałam .Te do ,których podałaś link są jeszce gorsze bo to laminat grawerski czyli plastik pod najgorszą postacią . Moje psy hotelowe miały je 10 dni póżniej wszystko popekałao połamałąo się i tyle z nich zostało . Njalpsze są metalowe porzadne .Ale te wiadomo są droższe . -
Nie musisz .Obiecana kwota po prostu trafi na wasze konto .
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Moja kochana !!!!!!!Jaka piekna !!! Dziekuje!!! Czy CZara ma apetyt ?