Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Mam wiadomośc ,ze po woli zbieramy obiecana kwote mamy juz cos ponad połowe .WIęc licze na to ,ze reszta się rówież dozbiera .
  2. [quote name='IVV']mam nadzieje,ze juz dostalas odpowiedz Funiu[/QUOTE] To ,znaczy kurcze nie wiem oc o chodzi ?:oops: Wybaczcie zdjecia obiecane ,ale moje bóle głowy przez ostatnie dwa dni wyłączaja mnie z zycia ...
  3. [quote name='gabrisia1']O co chodzi z tymi wirusówkami.[/QUOTE] Gabrysiu wirusówki to taka skrócona dogomaniacka nazwa szczepień psa przeciwko chorobom wirusowym ,Czyli to co kazdy psiak powinien mieć w kalendarzu swoich co rocznych szczepień .;)
  4. [quote name='arabiansaneta']Też mi się wydaje, że najlepiej rokującą opcją byłby ruch ze strony kotów...[/QUOTE] Włąśnie porzadne drapnięcie po pysku i odechciałoby mu się ataków ,...
  5. Ja poprawie tekst na nowy .Podajcie mi tylko gotowca na tacy starego ,
  6. Koszt odrobaczania 11 zł Dolpac . Trzeba podac jej koniecznie Frontline lub Fiprex .Zdecydujcie szybko i trzeba kupić , Nastepnie za tydz ,wet proponuje wirusówki 30 zł i za tydzień sterylka , Jaka wasza decyzja ?
  7. Oczywiscie gdyby ktoś dzwonił natychmiast dałabym znac ....Ja swoja drogą ciągle szukam mu domu .MAm obiecane ze znajomi ,którzy w pażdzierniku się wprowadzą do nowego domu wezmą Henia .Powiedzieli ,ze tak zrobia .ale mysśle ze do jesieni Heniek bedzie W DS. Z obrozą jest taka sytuacja ,ze 51 zl kosztowałaby gdybym wzięła od weta co najmniej 10 a ,ze nie bedzie ich 10 to nie da mi juz tej ceny tylko 60 zł . Więc jeśli mozna to taka własnie kwote mozna mi przelać za obroże .Chociaż w internecie byłaby pewnie tańsza . Wstawię rachunek jak kupie .
  8. Kupiłam obroże .Dołożyłąm 9 zł .Doliczam do hotelowania .
  9. To super !!!Ona jak już się przyzwyczai to bedziecie mieć wspaniałego psa .!!!
  10. Jestem ,jestem .....Co je Czarunia ? I czy wogóle ma apetyt ?
  11. Witaj perzu !!! Czarusia to kochana psina jak szłam do niej to wołałam Czara -Czarowna a ona skakała ze szczęścia .
  12. [quote name='IVV']ale mam nadzieje ,ze panstwo nie mysla o pozbyciu sie Hunterka ???[/QUOTE] Zadałam jej to pytanie .Tzn nie czy chcą się pozbyc tylko czy mysla o oddaniu /pANI napisała .ze walcza i pilnuja ,,,,,,,,
  13. Spróbuje zrobic z tym butami bo kradnie juz wszystkie jakie popadną .Jak brakuje pary to wiadomo ,ze Tayka wyniosła do sadu . Ps .Czy mam kupic im te obroże .?
  14. Szkoda Soniu ,ze nie może być twoja .....Pasuje wam ....
  15. [quote name='matrioszka2']Kasiu, już rano wysłałam sms.O 9.47 :lol:[/QUOTE] Asia nie mam tego smsa....Nie doszedł ,,,
  16. Fajne foty .zeby tak znalazła dom....Ona tak kocha ludzi .....
  17. To była przyjemnosc i wzajemna fascynacja ....:-(.Boze ,który to już byłby pies zostawiony gdyby nie chłop ..... Czaruniu bądz szczęsliwa moja kochana !!!! Asia miałaś dac namiar do ludzi chcę zadzwonic :mad:
  18. Było mi miło dzisiaj porozmawiać z Gabrisią ;). Super Pani szykuje się naszej bidulce .:loveu: Zojka lepiej ,co dzień mały kroczek do przodu . Priorytet oswajac ją ze smycza .Gabrisia mieszka w bloku nie da rady w inny sposób jej wyprowadzać ....:shake: Plan podstawowy oswojenie z obrożą i smycza a w efekcie końcowym nauka chodzenia na smyczy .
  19. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/p6052590.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5904/p6052590.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/p6052591.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7226/p6052591.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/p6052592.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8376/p6052592.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/p6052579.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/5440/p6052579.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/p6052580.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7326/p6052580.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/p6052584.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8575/p6052584.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/p6052586.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4875/p6052586.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/p6052586.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4875/p6052586.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/p6052572.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/123/p6052572.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/p6052573.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/6341/p6052573.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/857/p6052574.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/882/p6052574.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/p6052575.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1479/p6052575.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. Gabisiu Zajka daje się głaskać do woli .Dzisiaj zrobiła ładną kupę .Apetyt jest ale tylko na jedzenie mokre i gotowane . Spróbuje zaraz załozyć jej obróżkę . Na razie .
  23. dostałam sms ,ze koty ''jeszcze żyją ''a Hunter jechałby z kazdym kto do nich przyjedzie ,,,, Niestety koty gania i nic sie nie zmieniło .Po prostu koty są ostrożniejsze ....
  24. Dobre wieści !!! ps .Jolu co to znaczy ,ze znikasz na stałe ?
  25. Gabrisiu pózniej napisze jak sytuacja wygląda dzisiaj .
×
×
  • Create New...