-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']funia bedzie problem:roll:on ma to w genach,jak większośc terierów:shake:[/QUOTE] chyba tak .... Test na kota jest nie miarodajny kiedy nie sa na otwartej przestrzeni .....Z kotem miał spotkania wiele razy ... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Kurde miałam telefon od Pani ..... Nie jest dobrze ..... Hunter starsznie tępi koty ,które sa oczkiem w głowie domowników .Mało nie zagryzł kota i wsciekły ganiał drugiego .... Z Amonem też była akcja wynikająca z zazdrości ...Reaguje agresywnie bo walczy o to aby być jedynym i chce wyeliminowac Amona odbierając mu palmę pierwszeństwa .... Pani jest zdziwiona bo wczoraj bawili się ładnie wieczorem .Dzisiaj niestety Hunter pokazał ,ze chce być jeden i najważniejszy . O ile z psem Pani mówi ,ze popracowałaby to jest ogromny problem z kotami które są adoptowane ze schronu i Pani nie wyobraza sobie aby stała im się krzywda . Nie wyobraża sobie również trzymania Huntera w zamknięciu ..... Mówi ,ze zoabaczy jak będzie ale .....Rozważa wiecie co ...... Prosi o porady jak zwalczyć jego zapędy w stosunku do kota ......Ja nie wiem ,czy takiemu psu można wybic koty z głowy .Odwróca się ,odejdą a on zrobi swoje ...... Jestem poważnie zmartwiona . -
Jest cudowny !!!!gdzie pójdzie po klinice ?
-
Witaj Wera .
-
Cieczka ma się ku końcowi .Dzieki Bogu . Patka tak się rozbestwiła ,ze jak nie wypuszczę jej za furtke do domu i sadu to tak mnie obszczekuje ,ze bębenki pekaja .....
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Na dobranoc dodam ,ze Hunter w obecnej chwili jest w szczytowej formie . Nawet nos ,który obawiałam się ze nigdy nie zarośnie jest piękny porosnięty .Oraz szczurzy ogonek . Sierśc piekna ,błyszczaca ( no troszke momentami przykurzona bo sie bez końca tarzać potrafił) . Lepiej nie wyglądał nigdy .I niech tak pozostanie :multi: -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']przelałam na konto funi pieniazki za bazar książkowy na Huntera, proszę o potwierdzenie na wątku jak wpłyną[/QUOTE] Zgadza się wpłynęły .Kwota 43 zł . Oraz 43 zł od Toli w ramach spłaty kwoty 180 zł ,które założyłam. WIęc mam zwrot w kwocie 86 zł .pozostaje więc 94 zł do oddania . -
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Wygląda jak York ,,,,,, -
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
NIe ?????:crazyeye::crazyeye:Padnę .....To pierwsze to Rita ??:crazyeye: -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Pozostaje nam tylko czekać na relację z pierwszych dni pobytu w nowym domu.[/QUOTE] Ano ....... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/p5292429.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1439/p5292429.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/p5292432.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1527/p5292432.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/691/p5292433.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8061/p5292433.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [SIZE="6"]Mam ogromną nadzieję ,ze ten pies znalazł swoje miejsce na ziemi ......Powodzenia nasz piesku,byłeś ogromna troską wielu z nas a teraz rozkwitaj !!!!!!!!!!!![/SIZE] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/p5292419.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4564/p5292419.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/p5292422.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/4830/p5292422.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p5292426.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3882/p5292426.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
A wiadomosci ciągle nie ma .....
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[B]Zdjęcia z dzisiaj .Zapoznanie.Hunter i Amon w tle Pani Julita[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/p5292412.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/6654/p5292412.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/p5292413.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7201/p5292413.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/p5292414.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7549/p5292414.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/146/p5292416.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5254/p5292416.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/p5292418.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9205/p5292418.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzwonił pan Huntera ( około 19 ) zajechali szczęśliwie i Hunter bryka juz w nowym otoczeniu >Amon biega razem z nim.Jest Ok . Bedziemy dzwonić za jakieś dwa dni .UFF..... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Aha .MAm dosłąć wyniki badań bo Pani Julita chce pokazać swojemu lekarzowi na wypadek jakby coś się działo lub gdyby chudł . Hunter podczas działąnia firmy moze byc w domu lub w kojcu . -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunter wyjechał przed pięcioma minutami . Przyjechali po niego Pani jej mąż i ich pies Amon .Pierwsze zapoznanie było nieciekawe bo Hunter rzucał sie na Amona .Aczkolwiek po pewnym czasie były nawet próby zabawy . Pózniej w miarę ładnie i zgodnie chodzilli koło siebie wzajemnie się wąchając .Państwo byli dośc długo u nas aby psy poznały się .. Hunter w aucie warczał na Amona i próbwał ciągle go dominować .DO auta wskoczył sam i nie chcciał z niego wyjść .Mam teraz prawie 100% pewnośc ,ze wcześniejszy własciciel myśliwy woził go z tyłu w aucie . Państwo bardzo nam się podobali .Odpowiedzialni i nie obojetni na krzywdę zwierzat .Hunter od razu wybrał Panią . Dałam swoją karmę na dwa dni aby stopniowo przechodzić na inną .Chociaż Pani zna moją i nie wyklucza ,ze kupi mu taka . JEdyne ,czego mogę się obawiać to to ze Hunter bedzie gryzł Amona ..... Mam zdjęcia wrzucę wieczorem . -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Pani przed sekundą oddzwoniła .Jadą nie słyszeli telefonu .Będą koło 14 .Trzymajta kciuki !!!!!! -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Włassnie dzwoniłam do Pani ,nikt nie odbiera .....Mam nadzieję ,ze po prostu nie słyszy bo jadą .... -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
A co tu tak cicho ?Ktoś ma jakieś wieści ? -
[quote name='Tola']No niestety Pani wycofała się z adopcji Pestki, przeraziła ją odległość. Wczoraj wzięła sunię ze śląskiego schroniska.[/QUOTE] Wkurzają mnie ludzie ,którzy dają nadzieję a pózniej się wycofują ....Dobrze ,ze chociaż psiak ze schronu został wybrany....
-
[quote name='Agucha']Wercia, czemu u Ciebie tak cicho?[/QUOTE] A no cicho ...Wypada tylko wątek podnosic ...
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ivonko wizyta była .Jutro przyjeżdzaja( około 12,13 godz ) już po Huntera do hoteliku Pani ,członek rodziny i ich pies w celu zapoznania . Zadra dała jedno opakowanie na droge enzymów .Umowa adopcyjna została przygotowana i jutro ja podam do podpisania . -
Wysyłam siepłe myśli dla maleństwa .Madi będziecie dokarmiać pozostałe szczeniaki ? Qrwa to oni tez do szczeniaka mierzyli ,ze jest postrzelony ?