Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Madi podaj tu na watku skąd do kąd dokłądnie ma jechać ....Tzn.WIem ,ze z Lublina ale dokładnie gdzie .? Mój sąsiad jezdzi do Wawy i woził nam juz psy .
  2. Nanho mam ta książkę gdzieś w swojej biblotece .jak chcesz to ja poszukam i podmienisz ....
  3. Tak ,tak ...Zaznaczyć .On zaznacza wszystko co jest do oblania .Stoi krzesło to na nie ,odkurzacz owszem ,parasol a jak ,wiaderko z zawartoscią także ,ławka a czemu nie .i tak mogłabym wymieniac .....Argo to olewacz totalny .Olewa wszytko co da się olac ...Aha i do poidła na wybiegu leje::crazyeye: .A jaki celny w tym jest .Olał nawet kiedyś Lune jak stała koło niego .Luna to jego koleżanka:evil_lol:
  4. [quote name='Aimez_moi']Je truskawki???.. Niesamowita.....:)[/QUOTE] i czereśnie ....Stoją z Rudym pod drzewem jak my zrywamy na drabinie i czekaja aby im rzucac .Saba zjada nawet pestki ....Do tej pory jakoś sra..ki nie mieli ....
  5. [quote name='dusje']Funiu,dziekuje :lol: Kochana,czy Ty mozesz mi podac swift i Iban do przelewow zagr plus dane wlasciciela r-ku? Kazdy posiadacz r-ku w banku ma cos takiego :cool3:[/QUOTE] Dusje ,ale czyj iban i swift ? Mój ?
  6. Z facetami fakt ....Mojemu też nie okazywała wielkich uczuć ...No ,ale u was to kwestia czasu bo u was już zostaje na zawsze .
  7. [quote name='IVV']Olenko wyslalm Ci na PW telefon do T. Borcz .Mam nadzieje ,ze wszystko szybko sie wyjasni :roll:[/QUOTE] to dobrze ....
  8. [quote name='IVV']Kasiu jaka ona teraz jest ? tzn jaki ma charakter ?[/QUOTE] Zmieniała się w sensie emocjonalnym bo sama domaga się głąskania i przutulania .Widać ,ze sprawia jej to ogromną radośc .Ale mimo to jest indywidualistka ma kocia nature .Ona decyduje kiedy i gdzie .Jest super łagodna mozna z nią i koło niej zrobić wszystko .Jest ogromnie łakoma ,za jedzenie ja przekupić można .Jednak nie ufam jej na tyle aby puścić jak taykę do sadu ( tam nie ma szczelnosci 100 %) bo mam wrażenie ,ze uciekłaby ......Miałam okazje juz widzeć jak węszy i sprawdza szczelnosc ogrodzenia .Stosuje u niej ze względu na to zasadę ograniczonego zaufania .Ale pomijając to to świetna sunia .
  9. Dusje co do twojego pytania o znizke to jestem w stanie nie policzyc 20 zł za wczorajsze kursy .Tylko tyle moge ,niestety....
  10. Chciałam dodać ,ze Patka przestała się bać aparatu .
  11. Taya korzysta z wygód gdzie tylko się nadarzy okazja... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/p6142863.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3474/p6142863.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/p6142795.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2049/p6142795.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/p6142796.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2559/p6142796.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/137/p6142867.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8525/p6142867.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/p6142870.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8075/p6142870.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/p6142849.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/3715/p6142849.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. Postaram się o tel do Teresy .
  14. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/p6112784.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6889/p6112784.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p6112767.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/5953/p6112767.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. Saba prosi o truskawki ,,,,, [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/p6112774.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6963/p6112774.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/p6112770.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7272/p6112770.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/p6112772.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/407/p6112772.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/p6112773.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4194/p6112773.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/p6142860.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8795/p6142860.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/p6142861.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1914/p6142861.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/p6112756.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2904/p6112756.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/p6142801.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/4113/p6142801.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/143/p6142837.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7230/p6142837.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/541/p6142844.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/2503/p6142844.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/p6142827.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/939/p6142827.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/p6142826.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/9953/p6142826.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/p6142833.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7024/p6142833.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [B][SIZE="3"]Fabian przed moim strzyżeniem [/SIZE][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/p5121863.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3664/p5121863.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B][SIZE="3"]I po strzyżeniu [/SIZE][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/p6142811.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5920/p6142811.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/p6142805.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3181/p6142805.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/p6142813.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3280/p6142813.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/p6142825.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8421/p6142825.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. Argo ma broń na kleszcze obróżkę .śmiga ino gwizd po krzaczorach .Aha i obsikuje co się tylko da .Nie dawno oblał mi stół ,który sobie naszykowałam do domu .:mad:
  21. [quote name='MaDi']DT mógł ale wtedy Perełka nie mogła jechać a teraz DT ma pilne sprawy i wczoraj miało się coś wyjaśnić. Sorry ale ja na prawdę nie daję rady fizycznie i finansowo.[/QUOTE] Wpłacę część z bazarku bo uzbierałam nie cała obiecaną kwotę .....Jak tylko ją dozbieram wpłace resztę . Rozumie .A czy kontaktujesz się z Teresą w spr .tego tymczasu ?
  22. Ja mam codziennie kontakt telefoniczny z Panią Gabrysią i ona jest innego zdania .Zna na bieżąco wszystkie niowiny o Zojce . Czeka na Zojkę po sterylce .Ja nie jestem tu osobą decyzyjną dogadujcie się jakby co;) .
  23. Piekna !!!!A jaki grubasek
  24. No niestety nie jest dobrze ....Zojka podczas przewozu do weta ( na szczescie ) zrobiła siku .Poinformowałąm weta o wczorajszej barwie i zapachu moczu i to tylko było kwestia formalna .Zojka ma ostre zapalenie pecherza ....Po południu jadę drugi raz po leki i wyniki dokładne moczu .Leczenie może potrwać dwa tyg.a sterylizacja jest mozliwa za około trzy po całkowitym wyleczeniu. Stąd byc może jej ogólna niechec do wszystkiego .
  25. Asia co to za dwa maleństwa ? Z mama czy same są ?
×
×
  • Create New...