-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.youtube.com/watch?v=f2LZMjV8XfM[/url] -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Oduczy się .Jolu on moze wczoraj nie miał czucia takiego ,.zeby sie kontrolować .... -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kurde ja ślepa jestem już:oops::oops: A dwa lata temu miałam zrobic sobie okulary do czytania ......Teraz juz chyba pora .....:roll: -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jezu absolutnie ......Ja znowu jestem załamana kolejna Tośka się robi z Tayki . Kurde nie nagrał się dzisiaj ten pisk ,który wydaje Tayka na moj widok .ALe po woli uchwycimy i to ..... Na kanapie niby lezy ,ale cały czas sie podsuwa,podsuwa i za chwile leży na mnie . -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Aniu ,tak z ciekawości co to znaczy ze nie masz duszy psiarza ? -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Misio dzisiaj juz bez śladu działania leku .Jest senny ,ale i pogoda barowa więc mu się nie dziwię .Z resztą stres też musi wyjsc z niego . Dzisiaj próbowałam założyć mu swoją obroże zaciskową ( na tej co ma nie zaryzykuje wyjscia ) niestety w panice skowycze i kłapie ze strachu na boki .Po pół godzinie dałam spokój ,jeszcze bedzie czas .NA widok smyczy ze strachu zerwał się na równe nogi .MUsi mi zaufac abym mogła założyć mu oprzyrzadowanie na dobrze zabezpieczony spacer. Zjadł przy mnie karmę ,którą dałyście . Ps.Kupy nie są ładne . ps2.Zrobił kupe do budy( jedną ) bo trzy zrobił na zewnątrz.. Jest przytulak ale jeszce mi nie ufa bo nie podchodzi na zawołąnie .W budce jak miziałam to lizął mi rękę i popychał noskiem aby go głaskac . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szykujcie się dzisiaj wieczorem na film .....W rolach głównych Henryk Kozak ,Taya Kozak i Pestka Kozak .Puki są u mnie mają moje nazwisko:evil_lol: -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Piesku pamietam i nigdy nie zapomnę .....Pozwólcie ,ale nie mam odwagi i nie zrobie tego ....Nie zmienie tytułu .....Niech pozostanie taki ....Na zawsze ) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie ma tam szaleństwa bo jak wzięłam kamere to się uspokoili... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj nowa dostawa filmiku.Około 8 minut .:cool3: -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dokładnie Handziu tak jest jak napisałaś . Deklarujmy teraz kwoty jakie sa możliwe do wpłat i zróbmy bilans . Musimy znać kwote jaka bedzie potrzebna do dołozenia na transport bo bez tego nie mogę umawiac się z Patic . -
no i jak tam dzisiaj ?
-
Witam z rana .
-
Piegusek tez bedzie miał nagranie .....Juz niedługo .
-
[quote name='IVV']cos wiadomo o tej suni [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4268/43467855.jpg[/IMG][/QUOTE] Tez o niej pomyślałam ....Taka ociupina ,przeprasza ze zyje ...
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szykujcie się na nowe nagrania .Co prawda u nas leje ale jak tylko słońce zaświeci to zobaczycie co Tayka wyprawia na dworze.... -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.youtube.com/watch?v=TvX6w9SwYJI[/url] Misio juz u mnie .Na razie biedny otumaniony lekiem ,ale jutro bedzie lepiej -
Musimy jakos pomóc staruni ....Trzeba wiecej się dowiedzieć o niej .Ciekawe jak ze zdrowiem....
-
Jezu jaka rozpacz .....
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Niespodzianka dla IVV. Z góry przepraszam za płacz Mai w tle ,ale miała focha wtedy .... [url]http://www.youtube.com/watch?v=MLywH0k0Jww[/url] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Anita pieknie to napisałaś .....Bardzo ...Oddałaś całe moje myśli .... -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Był wniebowzięty !!!!!Stał jak trusia .... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']HUNTERKU TAK MI PRZYKRO.................... Zapłacz Kiedy odejdzie, Jeśli cię serce zaboli, Że to o wiele za wcześnie Choć może i z Bożej woli. Zapłacz Bo dla płaczących Niebo bywa łaskawsze Lecz niech uwierzą wierzący, Że on nie odszedł na zawsze. Zapłacz Kiedy odejdzie, Uroń łzę jedną i drugą, I - przestań Nim słońce wzejdzie, Bo on nie odszedł na długo. Potem Rozglądnij się w koło Ale nie w górę Patrz nisko I - może wystarczy zawołać, On może być już tu blisko... A jeśli ktoś mi zarzuci, Że świat widzę w krzywym lusterku, To ja powtórzę: On wróci Choć może i w innym futerku... Panie Boże, nie jestem aniołem, dziś niewielu jest takich na świecie, może ci, co na ziemskim padole pokochali zwierzęta i dzieci. Panie Boże, powiedziałeś „Proście”, rzekłeś „Proście, a będzie wam dane”… Wiesz, że wczoraj po Tęczowym Moście szedł do Ciebie mój pies ukochany? Panie Boże, poznasz go z łatwością, miał sierść jedwabistą, cztery łapki, ogon, proszę, o Panie, zawołaj go głośno, bo miał w zwyczaju nie słuchać nikogo. Panie Boże, nie proszę dla siebie, znajdź mu jakąś osobę przyjazną, by głodny i smutny nie był i żeby przy kimś bezpiecznie mógł zasnąć. Panie Boże, a gdy tak się stanie, że i mnie zabrać stąd będzie trzeba, pozwól, by wyszedł mi na spotkanie, kiedy będę wędrować do nieba...[/QUOTE] Jak nie płakać ,jak .......:placz: -
[quote name='zadra']Jedna Pani była zainteresowana własnie Pestką.Ma sie zastanowić.[/QUOTE] zwlekałam bo wydawało mi sie .ze domek sie kroi..... ps.przed chwila przelałam 18,30 na konto Lary na allegro Pestki .Obym miała dobra rekę .Gdzie kupuje robi sie tłum więc ,może ?