-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
ok,zajrze jutro .....
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']ciekawa jestem co u Hunterka ?[/QUOTE] Niestety nie mam dobrych wiadomosci .....Mam bardzo złe wiadomości . Nie wiem jak mam napisac ,jestem w szoku . Dostałam wczoraj rozpaczliwy telefon od Pani Julity .....Hunter nie zyje ....... Hunter wieczorem gdy Pani Julita domykała furtke przesliznął się jej miedzy nogami i wybiegł na ulice ....Ulica była pusta Pies pobiegł kawałek i stanał na szosie .....Nadjechał pedzący samochód ,który zabił go na miejscu ...... Prosze oszczedzcie mi pytań bo ja nie mam juz spokoju i miec pewnie nie bede ..... Nie gdybajmy ,ze to był zły dom bo Julita jest w takim szoku ze nie mogła rozmawiać .... Hunter odpuscił kotom jadł z Amonem z jednej miski i był oczkiem w głowie ich i dzieci z sąsiedztwa które go uwielbiały ..... Julita obwinia siebie nie moze darowac tego co się stało .... .Uprzedzam pytania >>>Hunter był zawsze zamkniety jak brama była otwarta bo dzwoniąc i pisząc smsy zawsze o to pytałam . Ja nie moge o tym ani pisac ani mówić ..... -
[quote name='stonka1125']W schronisku kolejna bieda, adamo1974 znalazł go w rowie, maleńki, stareńki, ślepy, w ranach zalęgły się larwy much....Jezu co z tymi ludźmi...Mam nadzieje że mały przeżyje ale rokowania są kiepskie :([/QUOTE] Masz jego zdjęcia moze ?
-
Tym bardziej mi przykro bianko bo ja widziałam dzisiaj .....Trzymajcie się
-
Zdaje sobie sprawe ale obiecałam ,ze się dowiem .
-
Wera zdrowiej bo trzeba Cię do domku wysyłąć !!!!!!
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Koszt transportu Zojki na miejsce do Gabrysi to 620 zł .Gdyby podwiezc ja do Wa-wy koszt bedzie 410 zł .PatiC jest z Wa-wy i dlatego taki koszt bo musi do nas dojechać .....Co wy na te koszta ?Trzeba sie uwijac i zbierać pieniądze. -
Dowiedziałam się o koszt transportu ,PatiC jest z Wawy więc musi z niej do Lublina przyjechac i dopiero z Lublina do Gliwic .Koszt 470 zł plus autostrady ( opłata ) ..Więc chyba musi to zrobic ktoś kto jest bliżej .
-
[quote name='stonka1125']Czy to ma być taki do "wyprowadzenia"? Jeżeli tak to od razu z tego watku mówię: OSKAR, piękny jest ale potrzebuje pracy, socjal zero, ale ty chyba Kasia tak lubiłaś takie wyzwania:diabloti: Jeżeli dożywocie z nadzieja na znalezienie dobrych ludzi to cała reszta + Grocik i Neron, jeszcze nie zdażyłam ich tu wsadzić, ale nadrobię, foty u mnie w galerii na picasie.[/QUOTE] Tak ,ja sobie poradze tylko trudno mi zdecydować czy brać staruszki na dozywocie czy reszte i zsocjalizowac z nadzieja na dom w niedługim czasie .... Mam ogromny sentyment do psów starych ,Takich gdzie wiemy ,ze pan umarł albo oddał do schronu .Takie psy ciezko odnajduja się w schronach i wielką szansą dla nich jest jak wolontariusz zna jego historię i może o niej powiedzieć a tym samym dac psu szansę . Tu mam dylemat .....
-
Teraz [url]http://www.dogomania.pl/threads/209556-Skatowana-skazana-na-spalenie-kilkutygodniowa-MINI-ISIA-b%C5%82aga-o-wsparcie[/url]
-
gdzie one są ?
-
Szukam psa /suki na BDT u mnie .Na razie wiem tylko ,ze ta kolejna istota ma być wyjatkowa czyli najbiedniejsza z biednych ..... Jeszcze nie mam konkretnych typów choć jest kilka takich a kazdy równie biedny ....
-
A co, zapchana ?:oops:
-
Szkoda .ze mnie nie zaprosiłaś wyswietliło mi się na forum w nowych postach ... ps .Cały czas myslałysmy z Handzia o założeniu podobnego watku .....Po prostu odbieramy na tych samych falach .Nasz miał mieć tytuł psy z zapomnianych boksów....
-
Wiesz co ....Ania dałaś po bandzie .Pieknie to napisałaś ....Ja właśnie siedzę i rycze...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
U nas ciepło ,ale nie ma upałów ....Burza jest właśnie . -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
no to nieżle .....Jowita ty się uspokoisz w końcu ? -
Moja opcja jest taka ,ze miałam dzwonić do Pati C i prosić o podanie kwoty za transport z Lublina do Gliwic .PIes wsiada w Lub.I wysiada w Gliwicach . Patic jest z Wawy i dochodzi koszt jej przyjazdu do Lublina .Pytać ?
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/2095...aga-o-wsparcie[/url]!!! żywcem zapakowany szczeniak w torbie foliowej ...!!!!!!!!!!!!
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/209556-Skatowana-skazana-na-spalenie-kilkutygodniowa-MINI-ISIA-b%C5%82aga-o-wsparcie[/url]!!! żywcem zapakowany szczeniak w torbie foliowej ...!!!!!!!!!!!! -
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
funia replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boze dobrze ze ten Pan był we właściwym miejscu o właściwej porze.... Wyślę małą kwote po 5 lipca . -
Czyli ,co nie pytac? bo włąsnie dzwonic miałam ...
-
aha .No to działamy z tym transportem . A wiecie jak to wrzucić na transportowy ?Jak to się szuka ,?
-
Doczytałam ......Do Krakowa .....Aha no dobra to będę pytać .Kiedy może wyruszać ?