-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kleszcze u nas atakują ....Są na butach po krótkim przejsciu po trawie .Co dzień wyjmuję je psom pomimo ,ze w kwietniu wszystkie dostały Frontline .Niestety zwykle to wystarczało ,ale teraz musze się bardziej zabezpieczyć . Proszę o zakup Kiltixa albo Preventika ( obroży ) .I wysłąnie jej na mój adres .Zobaczę ,czy wet da mi na kreskę .Bo nie mam środków aby kazdemu psu ją zakupić ,są zbyt drogie . Nie wiem też czy taniej nie bedzie zamówić na allegro. Napiszcie jak wolicie . -
Cioteczki kleszcze u nas atakują ....Są na butach po krótkim przejsciu po trawie .Co dzień wyjmuję je psom pomimo ,ze w kwietniu wszystkie dostały Frontline .Niestety zwykle to wystarczało ,ale teraz musze się bardziej zabezpieczyć . Proszę o zakup Kiltixa albo Preventika ( obroży ) .I wysłąnie jej na mój adres .Zobaczę ,czy wet da mi na kreskę .Bo nie mam środków aby kazdemu psu ją zakupić ,są zbyt drogie . Nie wiem też czy taniej nie bedzie zamówić na allegro. Napiszcie jak wolicie .
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mam fote zrobiłam jej w budce .ale nic ciekawego ....Boi sie błysku lampy ... Pewnie ją odrobaczamy i potem robimy wirusy , Proponuje Dolpac .dobry środek . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Niestety nie zjadła nic .Ale swobodnie przemieszcza sie po kojcu .Spała ponad 2 godz w bezruchu na podłodze .Chyba poczuła się bezpiecznie . Biedula śmierdzi bardzo i ma sporo kancerów na głowie .Przeszła swoje . Juz pod koniec dnia nie wiała tak bardzo na nasz widok .Określiłabym ,ze z ciekawoscią nam sie przygląda . Zobaczymy jak się załatwi co z niej wyjdzie ......Widziałam juz rózne dziwne rzeczy w kupie po schronie .... -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko']Funiu zakroplona od kleszczy chyba też, nie? Oby się tylko szybko skumplowała z mieszkająca tam sunią.[/QUOTE] Oczywiście dostałą frontline ,ale należałoby zakupic obroze( preventic .Kiltix) pod koniec czerwca bo frontline działa miesiąc . -
Cioteczki kleszcze u nas atakują ....Są na butach po krótkim przejsciu po trawie .Co dzień wyjmuję je psom pomimo ,ze w kwietniu wszystkie dostały Frontline .Niestety zwykle to wystarczało ,ale teraz musze się bardziej zabezpieczyć . Proszę o zakup Kiltixa albo Preventika ( obroży ) .I wysłąnie jej na mój adres .Zobaczę ,czy wet da mi na kreskę .Bo nie mam środków aby kazdemu psu ją zakupić ,są zbyt drogie . Nie wiem też czy taniej nie bedzie zamówić na allegro. Napiszcie jak wolicie .
-
Cioteczki kleszcze u nas atakują ....Są na butach po krótkim przejsciu po trawie .Co dzień wyjmuję je psom pomimo ,ze w kwietniu wszystkie dostały Frontline .Niestety zwykle to wystarczało ,ale teraz musze się bardziej zabezpieczyć . Proszę o zakup Kiltixa albo Preventika ( obroży ) .I wysłąnie jej na mój adres .Zobaczę ,czy wet da mi na kreskę .Bo nie mam środków aby kazdemu psu ją zakupić ,są zbyt drogie . Nie wiem też czy taniej nie bedzie zamówić na allegro. Napiszcie jak wolicie .
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Czara ma komplet szczepień jest odrobaczona .W sobote ją wykąpię . Przykro mi bedzie sie z nia rozstać jest wspaniałym psem ..... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kleszcze u nas atakują ....Są na butach po krótkim przejsciu po trawie .Co dzień wyjmuję je psom pomimo ,ze w kwietniu wszystkie dostały Frontline .Niestety zwykle to wystarczało ,ale teraz musze się bardziej zabezpieczyć . Proszę o zakup Kiltixa albo Preventika ( obroży ) .I wysłąnie jej na mój adres .Zobaczę ,czy wet da mi na kreskę .Bo nie mam środków aby kazdemu psu ją zakupić ,są zbyt drogie . Nie wiem też czy taniej nie bedzie zamówić na allegro.Jadę zaraz do weta i popytam o cenę i zapiszę . -
U nas po staremu . Upały dają się we znaki więc psiaki do godz . 16 głównie polegują w cieniu . Paci ma się dobrze i pozdrawia wszystkich .
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Sunia już u mnie . Na razie jest przerażona ,chowa się za budkę i gdy podchodze ucieka w popłochu .Nie będę jej stresować .Musi odpocząć .Ma ogromny boks jest sama ma spokoj.A to jest jej w tej chwili najbardziej potrzebne . Ma coś poobijane faktycznie w okolicy mordki .Będę ją obserwowac i dam znać . Nie je i nie pije .Stres musi ją puścić .Dajmy jej czas. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208777-Panterki-i-bluzki-dla-Pere%C5%82ki?p=16989380#post16989380[/url] Zapraszam na bazarek -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']Funiu mozemy poprosic o jakies nowe fotki ? nawet tylko kilka ...wstawie na FB by jej wydarzenie ciagle bylo aktywne ...trzeba podtrzymywac zainteresowanie ludzi[/QUOTE] Dobrze jutro zrobie . -
Czekamy zatem na rozwój sytuacji ..
-
[quote name='funia']Zaraz wrzuce fote suni .Szczeniak na moje oko coś jej jest ....Ma oczy zaropiałe .Potrzebne miejsce od zaraz . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/p6012454.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2123/p6012454.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Przypominam o tej suni ,,,,,Jakby ktoś miał mozliwośc . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/p6012457.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9599/p6012457.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/p6012456.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2394/p6012456.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Przypominam o tej suni jakby ktoś miał możliwośc .....
-
[quote name='handzia']Tak Funiu i dziękuję Ci za to, że otworzyłaś mi oczy. Kiedyś, przyznam się :oops::oops::oops: myślałam o tym, żeby kupić sobie psa z giełdy :shake: Teraz mam mega satysfakcję, że zaadoptowałam moją zwyczajną kundelkę Polę i dzięki temu mam największe szczęście i jedną, wielką wdzięczność pod swoim dachem :lol:[/QUOTE] Tiaaaa......
-
Jadzia nie ma urody ,Zeby leciał na nia wzrok ....Ale właśnie ona jest dla wyjatkowego człowieka ,który to piekno odnajdzie w jej wnętrzu ....
-
[quote name='handzia']Jadzia jest jak moja Pola. Nikt nie kocha mnie bardziej...Nie jest psią miss ale nie zamieniłabym ją na żadną inną :)[/QUOTE] No ,ale napisz kto Ci ta sliczną Polę naraił ....No ,kto ?::mad: Kto Ci wybrał i dał na TAcy ?
-
[quote name='handzia']Jadzia jest jak moja Pola. Nikt nie kocha mnie bardziej...Nie jest psią miss ale nie zamieniłabym ją na żadną inną :)[/QUOTE] Ja juz mam kłopot bo Jadzia bardzo przypomina mi Mychę .....
-
Handziu ,czy Jadzia nie jest piękna i wspaniała ?
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
wczoraj wpłynęły pieniązki za maj za Sabcię .Dziękuję . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuje pieniązki wpłynęły . Heniek po staremu .Kochany jest .